Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | INGIELEWICZ ALEKSANDRA | BRANIEWO | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | BRANIEWSKIE GAZELE | opłacono BM |
2 | Lewandowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | RCI Bydgoszcz | opłacono BM |
3 | Wargacki Piotr | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TM Iron Tri - Team | opłacono BM |
4 | Zubowicz Maria | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TM Iron Tri - Team | opłacono BM |
5 | Karczewski Sławomir | Działdowo | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |
6 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono BM |
7 | Żemojdzin Michał | Dzierzgoń | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono BM |
8 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
9 | Wewiórski Paweł | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono BM |
10 | Wojtowicz Jarosław | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono BM |
11 | Wasiak Tomasz | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Waniewski Coaching | opłacono |
12 | Sielicki Hubert | Elbląg | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | UKP Jedynka Elbląg | opłacono BM |
13 | Sielicka Pola | Elbląg | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | UKP Jedynka Elbląg | opłacono BM |
14 | Rudawski Radosław | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
15 | Łukiewicz Łukasz | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Team Karaś | opłacono BM |
16 | książek andrzej | filice40a | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | ksiazek triathlon team | opłacono BM |
17 | Kochański Tadeusz | Frombork | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
18 | Chodkowski Paweł | Gdansk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
19 | Zmudzinski Tomek | Gdansk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | KS Barrakuda | opłacono BM |
20 | Michalski Przemysław | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | 2 Morski Pułk Strzelców | opłacono BM |
21 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
22 | ŻELASKOWSKA KATARZYNA | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
23 | Tywoński Marcin | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono | |
24 | Fryczke Ewa | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
25 | Werner Janusz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
26 | Michałek-Grzywna Renata | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
27 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
28 | Lisius Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono | |
29 | Bork Dorota | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
30 | Żelaskowski Filip | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
31 | Konkel Aneta | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | SobczakTeam | opłacono BM |
32 | Ługiewicz Przemysław | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |
33 | Skórzyńska Agnieszka | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
34 | Skórzyński Dariusz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
35 | Antonowicz Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
36 | Lewańczyk-Nowak Małgosia | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
37 | Nowak Michał | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
38 | Szypszak Barbara | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
39 | Szczodrowska Wioletta | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
40 | Wydarty Agnieszka | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
41 | Ambroziak Lesław | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | IM Inspiration | opłacono BM |
42 | Hechliński Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
43 | Szymańska Anna | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
44 | Ornowski Remigiusz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Bike U Up Sport Coaching | opłacono BM |
45 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | BHMW_GDYNIA | opłacono BM |
46 | Matyjek-Macholla Joanna | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
47 | Bejm Łukasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |
48 | Karabin Paweł | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
49 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
50 | Kujawińska Anna | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
51 | Marszałek Robert | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
52 | Konkol Waldemar | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
53 | Konkol Jakub | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
54 | Woźniak Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIDEA TEAM | opłacono BM |
55 | Hatalska Natalia | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIDEA TEAM | opłacono BM |
56 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TriMama Team | opłacono BM |
57 | Sienkiewicz Patryk | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Dream Tri Team | opłacono BM |
58 | Drespa Patryk | GDYNIA | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Lili Team | opłacono BM |
59 | Rusak Michal | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM |
60 | Bogdański Łukasz | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Lotos Running Team | opłacono BM |
61 | Kłosek Dominik Kłosek | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM |
62 | Marszałek Karina | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Endure team | opłacono BM |
63 | Marszałek Tomasz | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure Team | opłacono BM |
64 | Rusak Olaf | Gdynia | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | Endure team | opłacono BM |
65 | Pawlik Mariusz | gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
66 | Goraj Pawel | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
67 | Matusz Maciej | Gniezno | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
68 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
69 | Perchaluk - Mandat Joanna | Jastrzębie - Zdrój | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Polarny Klub Sportowy Hornsund | opłacono BM |
70 | Pior Radosław | Kalisz | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Frauenburg Gangsters | opłacono BM |
71 | Witkowska Agnieszka | Ketrzyn | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
72 | Witkowski Piotr | Kętrzyn | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | JCH Team | opłacono BM |
73 | Stasiak Jarek | Kolbudy | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
74 | Stasiak Katarzyna | Kolbudy | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
75 | Romanowski Leopold Grzegorz | Kowale | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
76 | Kasprzyk Magdalena | Kraków | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Yuvata TEAM | opłacono BM |
77 | Krawczyk Tadeusz | Lębork | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
78 | Szczebiot Karol | Lidzbark Warmiński | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono BM |
79 | Olchowik Tomasz | Lidzbark Warmiński | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono BM |
80 | Pasiak Katarzyna | Łódź | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
81 | Pasiak Robert | Łódź | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
82 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
83 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork | opłacono BM |
84 | Szczepuchowski Bogdan | Nidzica | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Schulo Team | opłacono BM |
85 | Krzykwa Maciej | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Pszczółkowski Team | opłacono BM |
86 | Wasiak Miłosława | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Pszczółkowski Team | opłacono BM |
87 | Wojciechowski Zbigniew | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
88 | Wojciechowski Piotr | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
89 | Dola Kamil | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Najmowicz Triathlon | opłacono BM |
90 | Kowieszko Tomasz | Orneta | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Wormditt | opłacono BM |
91 | Witkowski Albert | Polska | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Malborskie Morsy | opłacono BM |
92 | Pohland Paweł | Poznań | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
93 | Jankowiak Katarzyna | Poznań | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
94 | Bobowski Mariusz | Pruszcz Gdański | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
95 | Bobowska Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
96 | Paracki Michał | Pruszcz Gdański | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Eurocash | opłacono BM |
97 | Kałapus Krzysztof | Radwanice | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
98 | Rybicki Artur | Radzanów | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Twister Team | opłacono BM |
99 | Kołakowski Mikołaj | Reda | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM |
100 | Bambrowicz Kołakowska Aleksandra | Reda | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Endure team | opłacono BM |
Wyświetleń: 23505