Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sieciński Leszek | Susz | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
2 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
3 | Michalec Wojciech | Radom | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
4 | Czechowski Maciej | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | ||
5 | Chorążewicz Anna | SZCZYTNO | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
6 | Chorążewicz Dariusz | Szczytno | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
7 | Kazanecki Tomasz Kazanecki | Legionowo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
8 | JASZCZUK Jarosław | Braniewo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
9 | Koper Piotr | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
10 | Bolda Sylwia | Wejherowo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
11 | Sobieszczuk Karol | Pieniężno | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | ||
12 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
13 | Pulkowki Leszek | Milejewo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
14 | Malanowski Dawid | Pruszcz Gdański | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | ||
15 | Szabłowska-Oganowska Agata | Gdansk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
16 | jarocki jacek | braniewo | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
17 | Czarniecki Kamil Czarniecki | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | 12tri.pl | |
18 | Kosiński Michał | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ASC Gdańsk | |
19 | Poreda Piotr | Kowale | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Divine Beauty | |
20 | Burdyn Grzegorz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Divine Beauty | |
21 | Marszałek Gustaw | Gdynia | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | Endure Team | |
22 | Rusak Łukasz | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure Team | |
23 | Nierebiński Tomasz | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Family3Team | |
24 | Włodarczyk Mirosław | Włodawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | I LO UKS Kościuszko Włodawa | |
25 | Górny Łukasz Górny | Zamość | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Kebsik w Trasie | |
26 | Polak Krzysztof | Jastkowice | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Kolarski Sokol Stalowa Wola | |
27 | Malirz Dominik | Wodzisław Śląski | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE | ||
28 | Botor Jarosław | Zabrze | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE | ||
29 | Walczak Natalia | Lusowo | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE/Solid Investment | |
30 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | OSP POGRODZIE | |
31 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Przebiegli Unisław i Okolice | |
32 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | RUNEDA | |
33 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Spartanie Dzieciom | |
34 | Kubińśki Artur | Ożarów Mazowiecki | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | TRI LYNX | |
35 | Wodynska Stosik Natalia | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM |
Wyświetleń: 23504