Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Michalski Przemysław Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA 2 Morski Pułk Strzelców opłacono BM
2 ŻELASKOWSKA KATARZYNA Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
3 Chodkowski Paweł Gdansk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
4 Ormianin Marcin Tczew TRIATHLONOWA CZWÓRKA Apator Metrix S.A. opłacono BM
5 Fryczke Maciej Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA T-Mobile Sport Team opłacono BM
6 jarocki jacek braniewo TRIATHLONOWA CZWÓRKA 219.00 PLN
7 Lewandowski Tomasz Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA RCI Bydgoszcz opłacono BM
8 Witkowski Piotr Kętrzyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA JCH Team opłacono BM
9 Kasprzyk Magdalena Kraków TRIATHLONOWA CZWÓRKA Yuvata TEAM opłacono BM
10 Wojciechowski Piotr Olsztyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
11 Perchaluk - Mandat Joanna Jastrzębie - Zdrój TRIATHLONOWA CZWÓRKA Polarny Klub Sportowy Hornsund opłacono BM
12 Skórzyński Dariusz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
13 Antonowicz Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
14 Lewańczyk-Nowak Małgosia Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
15 Nowak Michał Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
16 Wodynska Stosik Natalia Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM 219.00 PLN
17 Szczodrowska Wioletta Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
18 Wewiórski Paweł Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT Triathlon Team opłacono BM
19 Rusak Michal Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure team opłacono BM
20 Bogdański Łukasz Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Lotos Running Team opłacono BM
21 Derewecki Jarek Skrzeszewo TRIATHLONOWA CZWÓRKA Triathlon Trójmiasto opłacono BM
22 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK TRIATHLONOWA CZWÓRKA Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork opłacono BM
23 Wojtowicz Jarosław Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT Elbląg Triathlon Team opłacono BM
24 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
25 Błaszczuk Maja Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA TriMama Team opłacono BM
26 Tywoński Marcin Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono
27 Kałapus Krzysztof Radwanice TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
28 Grajczak Dagmara Słupsk TRIATHLONOWA DWÓJKA Parafia Ewangelicko - Augsburska w Słupsku opłacono BM
29 Brzozowska Iwona Unisław TRIATHLONOWA DWÓJKA Przebiegli Unisław i Okolice 159.00 PLN
30 Fryczke Ewa Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
31 Werner Janusz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
32 Michałek-Grzywna Renata Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
33 Witkowska Katarzyna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
34 Krzykwa Maciej Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Pszczółkowski Team opłacono BM
35 Wasiak Miłosława Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Pszczółkowski Team opłacono BM
36 Szabłowska-Oganowska Agata Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
37 Barcikowska Wioletta Elblag TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
38 Kochański Tadeusz Frombork TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
39 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
40 Bork Dorota Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
41 Witkowska Agnieszka Ketrzyn TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
42 Pulkowki Leszek Milejewo TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
43 Bobowski Mariusz Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
44 Bobowska Agnieszka Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
45 Stasiak Jarek Kolbudy TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
46 Stasiak Katarzyna Kolbudy TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
47 Gierasimiuk Grzegorz Warszawa TRIATHLONOWA DWÓJKA Trigger Triathlon opłacono BM
48 Żelaskowski Filip Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
49 Konkel Aneta Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA SobczakTeam opłacono BM
50 Zawistowska Wioletta Sulmin TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
51 Kopicka Eliza Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
52 Romanowski Leopold Grzegorz Kowale TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
53 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA DZIERZGOŃ TEAM opłacono BM
54 Żemojdzin Michał Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA DZIERZGOŃ TEAM opłacono BM
55 Włodarczyk Weronika Rozewie TRIATHLONOWA DWÓJKA KLIF Team opłacono BM
56 Skórzyńska Agnieszka Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
57 Szypszak Barbara Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
58 Dziedzic Joanna Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
59 Wydarty Agnieszka Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
60 Drespa Patryk GDYNIA TRIATHLONOWA DWÓJKA Lili Team opłacono BM
61 Ślęzak Adam Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA OSP POGRODZIE 159.00 PLN
62 Dola Kamil Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Najmowicz Triathlon opłacono BM
63 Ambroziak Lesław Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA IM Inspiration opłacono BM
64 JASZCZUK Jarosław Braniewo TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
65 Hechliński Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
66 Wirkowski Maciej Rumia TRIATHLONOWA DWÓJKA Sam Dla Siebie opłacono BM
67 Szymańska Anna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
68 Pior Radosław Kalisz TRIATHLONOWA DWÓJKA Frauenburg Gangsters opłacono BM
69 Wołoszko Wiktor Szczytno TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
70 Idziak Michał Szczytno TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
71 Krajnik Oskar Pelplin TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
72 książek andrzej filice40a TRIATHLONOWA ÓSEMKA ksiazek triathlon team opłacono BM
73 Karczewski Sławomir Działdowo TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
74 Czechowski Maciej Gdynia TRIATHLONOWA ÓSEMKA 289.00 PLN
75 Uciechowski Sławomir Malbork TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
76 Lisius Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono
77 Sienkiewicz Patryk Gdynia TRIATHLONOWA ÓSEMKA Dream Tri Team opłacono BM
78 Malanowski Dawid Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA ÓSEMKA 289.00 PLN
79 Ługiewicz Przemysław Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
80 Sobieszczuk Karol Pieniężno TRIATHLONOWA ÓSEMKA 289.00 PLN
81 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
82 Kubińśki Artur Ożarów Mazowiecki TRIATHLONOWA ÓSEMKA TRI LYNX 289.00 PLN
83 JĘDRZEJCZAK Maciej Warszawa TRIATHLONOWA ÓSEMKA NeON Team opłacono BM
84 Kowieszko Tomasz Orneta TRIATHLONOWA ÓSEMKA Wormditt opłacono BM
85 Szewczuwianiec Marek Białystok TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
86 Paśko Franek Warszawa TRIATHLONOWA ÓSEMKA Hasten Triathlon Team opłacono BM


Wyświetleń: 9662

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ