Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 JASZCZUK Jarosław Braniewo TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
2 Malanowski Dawid Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA ÓSEMKA 289.00 PLN
3 Tywoński Marcin Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono
4 Pulkowki Leszek Milejewo TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
5 Romanowski Leopold Grzegorz Kowale TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
6 Kopicka Eliza Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
7 Czechowski Maciej Gdynia TRIATHLONOWA ÓSEMKA 289.00 PLN
8 Uciechowski Sławomir Malbork TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
9 Krajnik Oskar Pelplin TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
10 Barcikowska Wioletta Elblag TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
11 Wołoszko Wiktor Szczytno TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
12 Zawistowska Wioletta Sulmin TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
13 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
14 Lisius Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono
15 Kałapus Krzysztof Radwanice TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
16 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
17 Werner Janusz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
18 Szabłowska-Oganowska Agata Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
19 Witkowska Agnieszka Ketrzyn TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
20 Karczewski Sławomir Działdowo TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
21 Dziedzic Joanna Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
22 Michałek-Grzywna Renata Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
23 Szewczuwianiec Marek Białystok TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
24 Wojciechowski Piotr Olsztyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
25 Wydarty Agnieszka Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
26 Ługiewicz Przemysław Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
27 Kochański Tadeusz Frombork TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
28 Idziak Michał Szczytno TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
29 Sobieszczuk Karol Pieniężno TRIATHLONOWA ÓSEMKA 289.00 PLN
30 jarocki jacek braniewo TRIATHLONOWA CZWÓRKA 219.00 PLN
31 Michalski Przemysław Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA 2 Morski Pułk Strzelców opłacono BM
32 Ormianin Marcin Tczew TRIATHLONOWA CZWÓRKA Apator Metrix S.A. opłacono BM
33 Sienkiewicz Patryk Gdynia TRIATHLONOWA ÓSEMKA Dream Tri Team opłacono BM
34 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA DZIERZGOŃ TEAM opłacono BM
35 Żemojdzin Michał Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA DZIERZGOŃ TEAM opłacono BM
36 Rusak Michal Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure team opłacono BM
37 Wojtowicz Jarosław Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT Elbląg Triathlon Team opłacono BM
38 Wewiórski Paweł Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT Triathlon Team opłacono BM
39 Bobowski Mariusz Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
40 Bobowska Agnieszka Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
41 Stasiak Jarek Kolbudy TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
42 Stasiak Katarzyna Kolbudy TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
43 Hechliński Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
44 Witkowska Katarzyna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
45 Pior Radosław Kalisz TRIATHLONOWA DWÓJKA Frauenburg Gangsters opłacono BM
46 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK TRIATHLONOWA CZWÓRKA Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork opłacono BM
47 Paśko Franek Warszawa TRIATHLONOWA ÓSEMKA Hasten Triathlon Team opłacono BM
48 Ambroziak Lesław Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA IM Inspiration opłacono BM
49 Witkowski Piotr Kętrzyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA JCH Team opłacono BM
50 Włodarczyk Weronika Rozewie TRIATHLONOWA DWÓJKA KLIF Team opłacono BM
51 książek andrzej filice40a TRIATHLONOWA ÓSEMKA ksiazek triathlon team opłacono BM
52 Drespa Patryk GDYNIA TRIATHLONOWA DWÓJKA Lili Team opłacono BM
53 Bogdański Łukasz Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Lotos Running Team opłacono BM
54 Dola Kamil Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Najmowicz Triathlon opłacono BM
55 JĘDRZEJCZAK Maciej Warszawa TRIATHLONOWA ÓSEMKA NeON Team opłacono BM
56 Ślęzak Adam Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA OSP POGRODZIE 159.00 PLN
57 Grajczak Dagmara Słupsk TRIATHLONOWA DWÓJKA Parafia Ewangelicko - Augsburska w Słupsku opłacono BM
58 Perchaluk - Mandat Joanna Jastrzębie - Zdrój TRIATHLONOWA CZWÓRKA Polarny Klub Sportowy Hornsund opłacono BM
59 Brzozowska Iwona Unisław TRIATHLONOWA DWÓJKA Przebiegli Unisław i Okolice 159.00 PLN
60 Krzykwa Maciej Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Pszczółkowski Team opłacono BM
61 Wasiak Miłosława Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Pszczółkowski Team opłacono BM
62 Lewandowski Tomasz Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA RCI Bydgoszcz opłacono BM
63 ŻELASKOWSKA KATARZYNA Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
64 Żelaskowski Filip Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
65 Chodkowski Paweł Gdansk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
66 Szymańska Anna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
67 Wirkowski Maciej Rumia TRIATHLONOWA DWÓJKA Sam Dla Siebie opłacono BM
68 Konkel Aneta Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA SobczakTeam opłacono BM
69 Fryczke Maciej Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA T-Mobile Sport Team opłacono BM
70 Kubińśki Artur Ożarów Mazowiecki TRIATHLONOWA ÓSEMKA TRI LYNX 289.00 PLN
71 Derewecki Jarek Skrzeszewo TRIATHLONOWA CZWÓRKA Triathlon Trójmiasto opłacono BM
72 Gierasimiuk Grzegorz Warszawa TRIATHLONOWA DWÓJKA Trigger Triathlon opłacono BM
73 Fryczke Ewa Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
74 Błaszczuk Maja Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA TriMama Team opłacono BM
75 Skórzyńska Agnieszka Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
76 Skórzyński Dariusz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
77 Antonowicz Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
78 Szypszak Barbara Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
79 Wodynska Stosik Natalia Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM 219.00 PLN
80 Szczodrowska Wioletta Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
81 Lewańczyk-Nowak Małgosia Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
82 Nowak Michał Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
83 Bork Dorota Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
84 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
85 Kowieszko Tomasz Orneta TRIATHLONOWA ÓSEMKA Wormditt opłacono BM
86 Kasprzyk Magdalena Kraków TRIATHLONOWA CZWÓRKA Yuvata TEAM opłacono BM


Wyświetleń: 9663

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ