Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kasprzyk Magdalena | Kraków | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Yuvata TEAM | opłacono BM |
2 | Kowieszko Tomasz | Orneta | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Wormditt | opłacono BM |
3 | Wasiak Tomasz | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Waniewski Coaching | opłacono |
4 | Sielicki Hubert | Elbląg | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | UKP Jedynka Elbląg | opłacono BM |
5 | Sielicka Pola | Elbląg | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | UKP Jedynka Elbląg | opłacono BM |
6 | Rybicki Artur | Radzanów | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Twister Team | opłacono BM |
7 | Krysiak Krzysztof | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TriWawa | opłacono BM |
8 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
9 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TriMama Team | opłacono BM |
10 | Fryczke Ewa | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
11 | Bork Dorota | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
12 | Skórzyńska Agnieszka | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
13 | Skórzyński Dariusz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
14 | Antonowicz Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
15 | Lewańczyk-Nowak Małgosia | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
16 | Nowak Michał | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
17 | Szypszak Barbara | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
18 | Wodynska Stosik Natalia | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | |
19 | Szczodrowska Wioletta | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
20 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
21 | Gierasimiuk Grzegorz | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Trigger Triathlon | opłacono BM |
22 | Woźniak Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIDEA TEAM | opłacono BM |
23 | Hatalska Natalia | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIDEA TEAM | opłacono BM |
24 | Derewecki Jarek | Skrzeszewo | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Triathlon Trójmiasto | opłacono BM |
25 | Kubińśki Artur | Ożarów Mazowiecki | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | TRI LYNX | |
26 | Wargacki Piotr | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TM Iron Tri - Team | opłacono BM |
27 | Zubowicz Maria | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TM Iron Tri - Team | opłacono BM |
28 | Łukiewicz Łukasz | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Team Karaś | opłacono BM |
29 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Spartanie Dzieciom | |
30 | Konkel Aneta | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | SobczakTeam | opłacono BM |
31 | Szczepuchowski Bogdan | Nidzica | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Schulo Team | opłacono BM |
32 | Wirkowski Maciej | Rumia | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Sam Dla Siebie | opłacono BM |
33 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | RUNEDA | |
34 | ŻELASKOWSKA KATARZYNA | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
35 | Chodkowski Paweł | Gdansk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
36 | Żelaskowski Filip | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
37 | Szymańska Anna | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
38 | Matyjek-Macholla Joanna | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
39 | Lewandowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | RCI Bydgoszcz | opłacono BM |
40 | Krzykwa Maciej | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Pszczółkowski Team | opłacono BM |
41 | Wasiak Miłosława | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Pszczółkowski Team | opłacono BM |
42 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Przebiegli Unisław i Okolice | |
43 | Perchaluk - Mandat Joanna | Jastrzębie - Zdrój | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Polarny Klub Sportowy Hornsund | opłacono BM |
44 | Grajczak Dagmara | Słupsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Parafia Ewangelicko - Augsburska w Słupsku | opłacono BM |
45 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | OSP POGRODZIE | |
46 | Dola Kamil | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Najmowicz Triathlon | opłacono BM |
47 | Walczak Natalia | Lusowo | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE/Solid Investment | |
48 | Botor Jarosław | Zabrze | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE | ||
49 | Malirz Dominik | Wodzisław Śląski | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE | ||
50 | Witkowski Albert | Polska | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Malborskie Morsy | opłacono BM |
51 | Bogdański Łukasz | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Lotos Running Team | opłacono BM |
52 | Drespa Patryk | GDYNIA | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Lili Team | opłacono BM |
53 | książek andrzej | filice40a | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | ksiazek triathlon team | opłacono BM |
54 | Zmudzinski Tomek | Gdansk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | KS Barrakuda | opłacono BM |
55 | Polak Krzysztof | Jastkowice | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Kolarski Sokol Stalowa Wola | |
56 | Szczebiot Karol | Lidzbark Warmiński | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono BM |
57 | Olchowik Tomasz | Lidzbark Warmiński | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono BM |
58 | Włodarczyk Weronika | Rozewie | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | KLIF Team | opłacono BM |
59 | Górny Łukasz Górny | Zamość | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Kebsik w Trasie | |
60 | Witkowski Piotr | Kętrzyn | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | JCH Team | opłacono BM |
61 | Ambroziak Lesław | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | IM Inspiration | opłacono BM |
62 | Włodarczyk Mirosław | Włodawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | I LO UKS Kościuszko Włodawa | |
63 | Paśko Franek | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Hasten Triathlon Team | opłacono BM |
64 | Paradowski Filip | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Hasten Triathlon Team | opłacono BM |
65 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork | opłacono BM |
66 | Pior Radosław | Kalisz | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Frauenburg Gangsters | opłacono BM |
67 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
68 | Bobowski Mariusz | Pruszcz Gdański | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
69 | Bobowska Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
70 | Stasiak Jarek | Kolbudy | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
71 | Stasiak Katarzyna | Kolbudy | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
72 | Hechliński Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
73 | Nierebiński Tomasz | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Family3Team | |
74 | Paracki Michał | Pruszcz Gdański | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Eurocash | opłacono BM |
75 | Wewiórski Paweł | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono BM |
76 | Wojtowicz Jarosław | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono BM |
77 | Rusak Michal | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM |
78 | Rusak Łukasz | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure Team | |
79 | Kłosek Dominik Kłosek | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM |
80 | Marszałek Karina | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Endure team | opłacono BM |
81 | Marszałek Tomasz | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure Team | opłacono BM |
82 | Marszałek Gustaw | Gdynia | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | Endure Team | |
83 | Rusak Olaf | Gdynia | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | Endure team | opłacono BM |
84 | Kołakowski Mikołaj | Reda | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM |
85 | Bambrowicz Kołakowska Aleksandra | Reda | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Endure team | opłacono BM |
86 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono BM |
87 | Żemojdzin Michał | Dzierzgoń | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono BM |
88 | Sienkiewicz Patryk | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Dream Tri Team | opłacono BM |
89 | Burdyn Grzegorz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Divine Beauty | |
90 | Poreda Piotr | Kowale | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Divine Beauty | |
91 | INGIELEWICZ ALEKSANDRA | BRANIEWO | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | BRANIEWSKIE GAZELE | opłacono BM |
92 | Ornowski Remigiusz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Bike U Up Sport Coaching | opłacono BM |
93 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | BHMW_GDYNIA | opłacono BM |
94 | Kosiński Michał | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ASC Gdańsk | |
95 | Ormianin Marcin | Tczew | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Apator Metrix S.A. | opłacono BM |
96 | Michalski Przemysław | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | 2 Morski Pułk Strzelców | opłacono BM |
97 | Czarniecki Kamil Czarniecki | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | 12tri.pl | |
98 | Tywoński Marcin | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono | |
99 | Karczewski Sławomir | Działdowo | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |
100 | Czechowski Maciej | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA |
Wyświetleń: 23524