Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sieciński Leszek | Susz | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
2 | Zubowicz Maria | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TM Iron Tri - Team | opłacono BM |
3 | Wargacki Piotr | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TM Iron Tri - Team | opłacono BM |
4 | Goraj Pawel | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
5 | Hatalska Natalia | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIDEA TEAM | opłacono BM |
6 | Woźniak Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIDEA TEAM | opłacono BM |
7 | INGIELEWICZ ALEKSANDRA | BRANIEWO | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | BRANIEWSKIE GAZELE | opłacono BM |
8 | Łukiewicz Łukasz | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Team Karaś | opłacono BM |
9 | Pasiak Robert | Łódź | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
10 | Pasiak Katarzyna | Łódź | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
11 | Rudawski Radosław | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
12 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
13 | Pawlik Mariusz | gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
14 | Matusz Maciej | Gniezno | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
15 | Bolda Sylwia | Wejherowo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
16 | Konkol Jakub | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
17 | Konkol Waldemar | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
18 | Marszałek Robert | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
19 | Sielicka Pola | Elbląg | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | UKP Jedynka Elbląg | opłacono BM |
20 | Sielicki Hubert | Elbląg | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | UKP Jedynka Elbląg | opłacono BM |
21 | Rybicki Artur | Radzanów | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Twister Team | opłacono BM |
22 | Olchowik Tomasz | Lidzbark Warmiński | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono BM |
23 | Szczebiot Karol | Lidzbark Warmiński | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono BM |
24 | Zmudzinski Tomek | Gdansk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | KS Barrakuda | opłacono BM |
25 | Kujawińska Anna | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
26 | Górny Łukasz Górny | Zamość | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Kebsik w Trasie | |
27 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
28 | Bambrowicz Kołakowska Aleksandra | Reda | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Endure team | opłacono BM |
29 | Kołakowski Mikołaj | Reda | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM |
30 | Rusak Olaf | Gdynia | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | Endure team | opłacono BM |
31 | Krawczyk Tadeusz | Lębork | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
32 | Marszałek Gustaw | Gdynia | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | Endure Team | |
33 | Marszałek Tomasz | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure Team | opłacono BM |
34 | Marszałek Karina | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Endure team | opłacono BM |
35 | Koper Piotr | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
36 | Karabin Paweł | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
37 | Kazanecki Tomasz Kazanecki | Legionowo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
38 | Wasiak Tomasz | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Waniewski Coaching | opłacono |
39 | Chorążewicz Dariusz | Szczytno | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
40 | Chorążewicz Anna | SZCZYTNO | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
41 | Kosiński Michał | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ASC Gdańsk | |
42 | Poreda Piotr | Kowale | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Divine Beauty | |
43 | Bejm Łukasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |
44 | Burdyn Grzegorz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Divine Beauty | |
45 | Nierebiński Tomasz | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Family3Team | |
46 | Paradowski Filip | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Hasten Triathlon Team | opłacono BM |
47 | Czarniecki Kamil Czarniecki | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | 12tri.pl | |
48 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | RUNEDA | |
49 | Matyjek-Macholla Joanna | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
50 | Kłosek Dominik Kłosek | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM |
51 | Paracki Michał | Pruszcz Gdański | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Eurocash | opłacono BM |
52 | Szczepuchowski Bogdan | Nidzica | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Schulo Team | opłacono BM |
53 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | BHMW_GDYNIA | opłacono BM |
54 | Ornowski Remigiusz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Bike U Up Sport Coaching | opłacono BM |
55 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
56 | Michalec Wojciech | Radom | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
57 | Jankowiak Katarzyna | Poznań | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
58 | Pohland Paweł | Poznań | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
59 | Czernialis Daria | Rumia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
60 | Polak Krzysztof | Jastkowice | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Kolarski Sokol Stalowa Wola | |
61 | Krysiak Krzysztof | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TriWawa | opłacono BM |
62 | Włodarczyk Mirosław | Włodawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | I LO UKS Kościuszko Włodawa | |
63 | Rusak Łukasz | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure Team | |
64 | Witkowski Albert | Polska | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Malborskie Morsy | opłacono BM |
65 | Malirz Dominik | Wodzisław Śląski | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE | ||
66 | Botor Jarosław | Zabrze | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE | ||
67 | Walczak Natalia | Lusowo | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE/Solid Investment | |
68 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Spartanie Dzieciom | |
69 | Idziak Michał | Szczytno | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
70 | Wojtowicz Jarosław | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono BM |
71 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork | opłacono BM |
72 | Wołoszko Wiktor | Szczytno | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
73 | Paśko Franek | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Hasten Triathlon Team | opłacono BM |
74 | Derewecki Jarek | Skrzeszewo | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Triathlon Trójmiasto | opłacono BM |
75 | Pior Radosław | Kalisz | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Frauenburg Gangsters | opłacono BM |
76 | Kowieszko Tomasz | Orneta | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Wormditt | opłacono BM |
77 | Szymańska Anna | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
78 | Wirkowski Maciej | Rumia | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Sam Dla Siebie | opłacono BM |
79 | Hechliński Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
80 | JASZCZUK Jarosław | Braniewo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
81 | Bogdański Łukasz | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Lotos Running Team | opłacono BM |
82 | Ambroziak Lesław | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | IM Inspiration | opłacono BM |
83 | Dola Kamil | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Najmowicz Triathlon | opłacono BM |
84 | Rusak Michal | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM |
85 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | OSP POGRODZIE | |
86 | Kubińśki Artur | Ożarów Mazowiecki | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | TRI LYNX | |
87 | Drespa Patryk | GDYNIA | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Lili Team | opłacono BM |
88 | Wydarty Agnieszka | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
89 | Dziedzic Joanna | Tczew | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
90 | Wewiórski Paweł | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono BM |
91 | Szczodrowska Wioletta | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
92 | Wodynska Stosik Natalia | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | |
93 | Szypszak Barbara | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
94 | Nowak Michał | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
95 | Lewańczyk-Nowak Małgosia | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
96 | Antonowicz Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
97 | Skórzyński Dariusz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
98 | Skórzyńska Agnieszka | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
99 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |
100 | Włodarczyk Weronika | Rozewie | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | KLIF Team | opłacono BM |
Wyświetleń: 23604