Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ambroziak Lesław | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | IM Inspiration | opłacono BM |
2 | Antonowicz Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
3 | Bambrowicz Kołakowska Aleksandra | Reda | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Endure team | opłacono BM |
4 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
5 | Bejm Łukasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |
6 | Bobowska Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
7 | Bobowski Mariusz | Pruszcz Gdański | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
8 | Bogdański Łukasz | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Lotos Running Team | opłacono BM |
9 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono BM |
10 | Bolda Sylwia | Wejherowo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
11 | Bork Dorota | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
12 | Botor Jarosław | Zabrze | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE | ||
13 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Przebiegli Unisław i Okolice | |
14 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | RUNEDA | |
15 | Burdyn Grzegorz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Divine Beauty | |
16 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TriMama Team | opłacono BM |
17 | Chodkowski Paweł | Gdansk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
18 | Chorążewicz Anna | SZCZYTNO | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
19 | Chorążewicz Dariusz | Szczytno | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
20 | Czarniecki Kamil Czarniecki | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | 12tri.pl | |
21 | Czechowski Maciej | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | ||
22 | Czernialis Daria | Rumia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
23 | Derewecki Jarek | Skrzeszewo | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Triathlon Trójmiasto | opłacono BM |
24 | Dola Kamil | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Najmowicz Triathlon | opłacono BM |
25 | Drespa Patryk | GDYNIA | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Lili Team | opłacono BM |
26 | Dziedzic Joanna | Tczew | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
27 | Fryczke Ewa | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
28 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | BHMW_GDYNIA | opłacono BM |
29 | Gierasimiuk Grzegorz | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Trigger Triathlon | opłacono BM |
30 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
31 | Goraj Pawel | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
32 | Górny Łukasz Górny | Zamość | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Kebsik w Trasie | |
33 | Grajczak Dagmara | Słupsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Parafia Ewangelicko - Augsburska w Słupsku | opłacono BM |
34 | Hatalska Natalia | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIDEA TEAM | opłacono BM |
35 | Hechliński Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM |
36 | Idziak Michał | Szczytno | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
37 | INGIELEWICZ ALEKSANDRA | BRANIEWO | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | BRANIEWSKIE GAZELE | opłacono BM |
38 | Jankowiak Katarzyna | Poznań | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
39 | jarocki jacek | braniewo | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
40 | JASZCZUK Jarosław | Braniewo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
41 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork | opłacono BM |
42 | Karabin Paweł | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
43 | Karczewski Sławomir | Działdowo | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |
44 | Kasprzyk Magdalena | Kraków | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Yuvata TEAM | opłacono BM |
45 | Kazanecki Tomasz Kazanecki | Legionowo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
46 | Kałapus Krzysztof | Radwanice | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
47 | Kochański Tadeusz | Frombork | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
48 | Konkel Aneta | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | SobczakTeam | opłacono BM |
49 | Konkol Jakub | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
50 | Konkol Waldemar | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
51 | Koper Piotr | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
52 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
53 | Kosiński Michał | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ASC Gdańsk | |
54 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
55 | Kowieszko Tomasz | Orneta | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Wormditt | opłacono BM |
56 | Kołakowski Mikołaj | Reda | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM |
57 | Krawczyk Tadeusz | Lębork | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
58 | Krysiak Krzysztof | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TriWawa | opłacono BM |
59 | Krzykwa Maciej | Olsztyn | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Pszczółkowski Team | opłacono BM |
60 | książek andrzej | filice40a | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | ksiazek triathlon team | opłacono BM |
61 | Kubińśki Artur | Ożarów Mazowiecki | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | TRI LYNX | |
62 | Kujawińska Anna | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
63 | Kłosek Dominik Kłosek | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM |
64 | Lewańczyk-Nowak Małgosia | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
65 | Lewandowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | RCI Bydgoszcz | opłacono BM |
66 | Lisius Tomasz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono | |
67 | Malanowski Dawid | Pruszcz Gdański | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | ||
68 | Malirz Dominik | Wodzisław Śląski | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE | ||
69 | Marszałek Gustaw | Gdynia | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | Endure Team | |
70 | Marszałek Karina | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Endure team | opłacono BM |
71 | Marszałek Robert | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
72 | Marszałek Tomasz | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure Team | opłacono BM |
73 | Matusz Maciej | Gniezno | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
74 | Matyjek-Macholla Joanna | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM |
75 | Michalec Wojciech | Radom | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||
76 | Michalski Przemysław | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | 2 Morski Pułk Strzelców | opłacono BM |
77 | Michałek-Grzywna Renata | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
78 | Nierebiński Tomasz | Bydgoszcz | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Family3Team | |
79 | Nowak Michał | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
80 | Olchowik Tomasz | Lidzbark Warmiński | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono BM |
81 | Ormianin Marcin | Tczew | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Apator Metrix S.A. | opłacono BM |
82 | Ornowski Remigiusz | Gdańsk | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Bike U Up Sport Coaching | opłacono BM |
83 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |
84 | Paracki Michał | Pruszcz Gdański | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Eurocash | opłacono BM |
85 | Paradowski Filip | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Hasten Triathlon Team | opłacono BM |
86 | Pasiak Katarzyna | Łódź | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
87 | Pasiak Robert | Łódź | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
88 | Paśko Franek | Warszawa | Polska | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Hasten Triathlon Team | opłacono BM |
89 | Pawlik Mariusz | gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
90 | Perchaluk - Mandat Joanna | Jastrzębie - Zdrój | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Polarny Klub Sportowy Hornsund | opłacono BM |
91 | Pior Radosław | Kalisz | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Frauenburg Gangsters | opłacono BM |
92 | Pohland Paweł | Poznań | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
93 | Polak Krzysztof | Jastkowice | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Kolarski Sokol Stalowa Wola | |
94 | Poreda Piotr | Kowale | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Divine Beauty | |
95 | Pulkowki Leszek | Milejewo | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||
96 | Romanowski Leopold Grzegorz | Kowale | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |
97 | Rudawski Radosław | Elbląg | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |
98 | Rusak Łukasz | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure Team | |
99 | Rusak Michal | Gdynia | Polska | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM |
100 | Rusak Olaf | Gdynia | Polska | ZAWODY DLA DZIECI | Endure team | opłacono BM |
Wyświetleń: 23502