Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 Morski Pułk Strzelców | |||||||||
1 | Michalski Przemysław | Gdańsk | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | 2 Morski Pułk Strzelców | opłacono BM | ||||
12tri.pl | |||||||||
2 | Czarniecki Kamil Czarniecki | Warszawa | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | 12tri.pl | |||||
ASC Gdańsk | |||||||||
3 | Kosiński Michał | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ASC Gdańsk | |||||
Apator Metrix S.A. | |||||||||
4 | Ormianin Marcin | Tczew | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Apator Metrix S.A. | opłacono BM | ||||
BHMW_GDYNIA | |||||||||
5 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | BHMW_GDYNIA | opłacono BM | ||||
BRANIEWSKIE GAZELE | |||||||||
6 | INGIELEWICZ ALEKSANDRA | BRANIEWO | ZAWODY DLA DZIECI | BRANIEWSKIE GAZELE | opłacono BM | ||||
Bike U Up Sport Coaching | |||||||||
7 | Ornowski Remigiusz | Gdańsk | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Bike U Up Sport Coaching | opłacono BM | ||||
DZIERZGOŃ TEAM | |||||||||
8 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | TRIATHLONOWA DWÓJKA | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono BM | ||||
9 | Żemojdzin Michał | Dzierzgoń | TRIATHLONOWA DWÓJKA | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono BM | ||||
Divine Beauty | |||||||||
10 | Burdyn Grzegorz | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Divine Beauty | |||||
11 | Poreda Piotr | Kowale | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Divine Beauty | |||||
Dream Tri Team | |||||||||
12 | Sienkiewicz Patryk | Gdynia | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Dream Tri Team | opłacono BM | ||||
ETT Elbląg Triathlon Team | |||||||||
13 | Wewiórski Paweł | Elbląg | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono BM | ||||
14 | Wojtowicz Jarosław | Elbląg | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono BM | ||||
Endure Team | |||||||||
15 | Rusak Łukasz | Gdynia | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure Team | |||||
16 | Marszałek Tomasz | Gdynia | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure Team | opłacono BM | ||||
17 | Marszałek Gustaw | Gdynia | ZAWODY DLA DZIECI | Endure Team | |||||
Endure team | |||||||||
18 | Rusak Michal | Gdynia | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM | ||||
19 | Kłosek Dominik Kłosek | Gdynia | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM | ||||
20 | Marszałek Karina | Gdynia | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Endure team | opłacono BM | ||||
21 | Rusak Olaf | Gdynia | ZAWODY DLA DZIECI | Endure team | opłacono BM | ||||
22 | Kołakowski Mikołaj | Reda | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Endure team | opłacono BM | ||||
23 | Bambrowicz Kołakowska Aleksandra | Reda | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Endure team | opłacono BM | ||||
Eurocash | |||||||||
24 | Paracki Michał | Pruszcz Gdański | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Eurocash | opłacono BM | ||||
Family3Team | |||||||||
25 | Nierebiński Tomasz | Bydgoszcz | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Family3Team | |||||
FitnessFitback | |||||||||
26 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM | ||||
27 | Hechliński Tomasz | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM | ||||
28 | Stasiak Jarek | Kolbudy | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM | ||||
29 | Stasiak Katarzyna | Kolbudy | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM | ||||
30 | Bobowski Mariusz | Pruszcz Gdański | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM | ||||
31 | Bobowska Agnieszka | Pruszcz Gdański | TRIATHLONOWA DWÓJKA | FitnessFitback | opłacono BM | ||||
Frauenburg Gangsters | |||||||||
32 | Pior Radosław | Kalisz | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Frauenburg Gangsters | opłacono BM | ||||
Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork | |||||||||
33 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork | opłacono BM | ||||
Hasten Triathlon Team | |||||||||
34 | Paśko Franek | Warszawa | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Hasten Triathlon Team | opłacono BM | ||||
35 | Paradowski Filip | Warszawa | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Hasten Triathlon Team | opłacono BM | ||||
I LO UKS Kościuszko Włodawa | |||||||||
36 | Włodarczyk Mirosław | Włodawa | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | I LO UKS Kościuszko Włodawa | |||||
IM Inspiration | |||||||||
37 | Ambroziak Lesław | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | IM Inspiration | opłacono BM | ||||
JCH Team | |||||||||
38 | Witkowski Piotr | Kętrzyn | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | JCH Team | opłacono BM | ||||
KLIF Team | |||||||||
39 | Włodarczyk Weronika | Rozewie | TRIATHLONOWA DWÓJKA | KLIF Team | opłacono BM | ||||
KS Barrakuda | |||||||||
40 | Zmudzinski Tomek | Gdansk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | KS Barrakuda | opłacono BM | ||||
Kebsik w Trasie | |||||||||
41 | Górny Łukasz Górny | Zamość | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Kebsik w Trasie | |||||
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |||||||||
42 | Olchowik Tomasz | Lidzbark Warmiński | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono BM | ||||
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |||||||||
43 | Szczebiot Karol | Lidzbark Warmiński | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono BM | ||||
Klub Kolarski Sokol Stalowa Wola | |||||||||
44 | Polak Krzysztof | Jastkowice | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Klub Kolarski Sokol Stalowa Wola | |||||
Lili Team | |||||||||
45 | Drespa Patryk | GDYNIA | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Lili Team | opłacono BM | ||||
Lotos Running Team | |||||||||
46 | Bogdański Łukasz | Gdynia | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Lotos Running Team | opłacono BM | ||||
MTE | |||||||||
47 | Malirz Dominik | Wodzisław Śląski | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE | |||||
48 | Botor Jarosław | Zabrze | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE | |||||
MTE/Solid Investment | |||||||||
49 | Walczak Natalia | Lusowo | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | MTE/Solid Investment | |||||
Malborskie Morsy | |||||||||
50 | Witkowski Albert | Polska | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Malborskie Morsy | opłacono BM | ||||
Najmowicz Triathlon | |||||||||
51 | Dola Kamil | Olsztyn | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Najmowicz Triathlon | opłacono BM | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
52 | Ślęzak Adam | Elbląg | TRIATHLONOWA DWÓJKA | OSP POGRODZIE | |||||
Parafia Ewangelicko - Augsburska w Słupsku | |||||||||
53 | Grajczak Dagmara | Słupsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Parafia Ewangelicko - Augsburska w Słupsku | opłacono BM | ||||
Polarny Klub Sportowy Hornsund | |||||||||
54 | Perchaluk - Mandat Joanna | Jastrzębie - Zdrój | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Polarny Klub Sportowy Hornsund | opłacono BM | ||||
Przebiegli Unisław i Okolice | |||||||||
55 | Brzozowska Iwona | Unisław | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Przebiegli Unisław i Okolice | |||||
Pszczółkowski Team | |||||||||
56 | Krzykwa Maciej | Olsztyn | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Pszczółkowski Team | opłacono BM | ||||
57 | Wasiak Miłosława | Olsztyn | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Pszczółkowski Team | opłacono BM | ||||
RCI Bydgoszcz | |||||||||
58 | Lewandowski Tomasz | Bydgoszcz | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | RCI Bydgoszcz | opłacono BM | ||||
ROWEROWY TEAM ZASPA | |||||||||
59 | Chodkowski Paweł | Gdansk | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM | ||||
ROWEROWY TEAM ZASPA | |||||||||
60 | ŻELASKOWSKA KATARZYNA | Gdańsk | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM | ||||
61 | Żelaskowski Filip | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM | ||||
62 | Szymańska Anna | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM | ||||
63 | Matyjek-Macholla Joanna | Gdańsk | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ROWEROWY TEAM ZASPA | opłacono BM | ||||
RUNEDA | |||||||||
64 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | TRIATHLONOWA DWÓJKA | RUNEDA | |||||
Sam Dla Siebie | |||||||||
65 | Wirkowski Maciej | Rumia | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Sam Dla Siebie | opłacono BM | ||||
Schulo Team | |||||||||
66 | Szczepuchowski Bogdan | Nidzica | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Schulo Team | opłacono BM | ||||
SobczakTeam | |||||||||
67 | Konkel Aneta | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | SobczakTeam | opłacono BM | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
68 | Zych Dawid | Elbląg | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Spartanie Dzieciom | |||||
TM Iron Tri - Team | |||||||||
69 | Wargacki Piotr | Bydgoszcz | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TM Iron Tri - Team | opłacono BM | ||||
TM Iron Tri - Team | |||||||||
70 | Zubowicz Maria | Bydgoszcz | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TM Iron Tri - Team | opłacono BM | ||||
TRIDEA TEAM | |||||||||
71 | Woźniak Tomasz | Gdańsk | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIDEA TEAM | opłacono BM | ||||
72 | Hatalska Natalia | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIDEA TEAM | opłacono BM | ||||
TRI LYNX | |||||||||
73 | Kubińśki Artur | Ożarów Mazowiecki | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | TRI LYNX | |||||
TRIMAMA TEAM | |||||||||
74 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM | ||||
75 | Fryczke Ewa | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM | ||||
76 | Bork Dorota | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM | ||||
77 | Skórzyńska Agnieszka | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM | ||||
78 | Skórzyński Dariusz | Gdańsk | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM | ||||
79 | Antonowicz Tomasz | Gdańsk | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM | ||||
80 | Lewańczyk-Nowak Małgosia | Gdańsk | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM | ||||
81 | Nowak Michał | Gdańsk | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM | ||||
82 | Szypszak Barbara | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM | ||||
83 | Wodynska Stosik Natalia | Gdańsk | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | |||||
84 | Szczodrowska Wioletta | Gdańsk | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM | ||||
85 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TRIMAMA TEAM | opłacono BM | ||||
Team Karaś | |||||||||
86 | Łukiewicz Łukasz | Elbląg | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Team Karaś | opłacono BM | ||||
TriMama Team | |||||||||
87 | Błaszczuk Maja | Gdynia | TRIATHLONOWA DWÓJKA | TriMama Team | opłacono BM | ||||
TriWawa | |||||||||
88 | Krysiak Krzysztof | Warszawa | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | TriWawa | opłacono BM | ||||
Triathlon Trójmiasto | |||||||||
89 | Derewecki Jarek | Skrzeszewo | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Triathlon Trójmiasto | opłacono BM | ||||
Trigger Triathlon | |||||||||
90 | Gierasimiuk Grzegorz | Warszawa | TRIATHLONOWA DWÓJKA | Trigger Triathlon | opłacono BM | ||||
Twister Team | |||||||||
91 | Rybicki Artur | Radzanów | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Twister Team | opłacono BM | ||||
UKP Jedynka Elbląg | |||||||||
92 | Sielicki Hubert | Elbląg | ZAWODY DLA DZIECI | UKP Jedynka Elbląg | opłacono BM | ||||
93 | Sielicka Pola | Elbląg | ZAWODY DLA DZIECI | UKP Jedynka Elbląg | opłacono BM | ||||
Waniewski Coaching | |||||||||
94 | Wasiak Tomasz | Elbląg | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
Wormditt | |||||||||
95 | Kowieszko Tomasz | Orneta | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | Wormditt | opłacono BM | ||||
Yuvata TEAM | |||||||||
96 | Kasprzyk Magdalena | Kraków | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | Yuvata TEAM | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
97 | jarocki jacek | braniewo | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||||||
98 | JASZCZUK Jarosław | Braniewo | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||||||
99 | Karczewski Sławomir | Działdowo | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |||||
100 | Barcikowska Wioletta | Elblag | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
101 | Rudawski Radosław | Elbląg | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |||||
102 | Kochański Tadeusz | Frombork | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
103 | Szabłowska-Oganowska Agata | Gdansk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||||||
104 | Tywoński Marcin | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono | |||||
105 | Werner Janusz | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
106 | Michałek-Grzywna Renata | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
107 | Lisius Tomasz | Gdańsk | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono | |||||
108 | Kopicka Eliza | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||||||
109 | Ługiewicz Przemysław | Gdańsk | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |||||
110 | Wydarty Agnieszka | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
111 | Bejm Łukasz | Gdańsk | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |||||
112 | Karabin Paweł | Gdańsk | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |||||
113 | Kujawińska Anna | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
114 | Marszałek Robert | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
115 | Konkol Waldemar | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
116 | Konkol Jakub | Gdańsk | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
117 | Czechowski Maciej | Gdynia | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | ||||||
118 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||||||
119 | Pawlik Mariusz | gdynia | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |||||
120 | Goraj Pawel | Gdynia | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |||||
121 | Matusz Maciej | Gniezno | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
122 | Golombek Piotr | Grudziądz | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
123 | Witkowska Agnieszka | Ketrzyn | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
124 | Romanowski Leopold Grzegorz | Kowale | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
125 | Kazanecki Tomasz Kazanecki | Legionowo | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||||||
126 | Krawczyk Tadeusz | Lębork | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
127 | Pasiak Katarzyna | Łódź | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
128 | Pasiak Robert | Łódź | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
129 | Uciechowski Sławomir | Malbork | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |||||
130 | Pulkowki Leszek | Milejewo | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||||||
131 | Wojciechowski Zbigniew | Olsztyn | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
132 | Wojciechowski Piotr | Olsztyn | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |||||
133 | Koper Piotr | Olsztyn | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||||||
134 | Sobieszczuk Karol | Pieniężno | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | ||||||
135 | Pohland Paweł | Poznań | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
136 | Jankowiak Katarzyna | Poznań | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
137 | Malanowski Dawid | Pruszcz Gdański | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | ||||||
138 | Michalec Wojciech | Radom | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||||||
139 | Kałapus Krzysztof | Radwanice | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
140 | Czernialis Daria | Rumia | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |||||
141 | Zawistowska Wioletta | Sulmin | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
142 | Sieciński Leszek | Susz | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||||||
143 | Wołoszko Wiktor | Szczytno | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |||||
144 | Idziak Michał | Szczytno | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | opłacono BM | |||||
145 | Chorążewicz Anna | SZCZYTNO | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||||||
146 | Chorążewicz Dariusz | Szczytno | TRIATHLONOWA CZWÓRKA | ||||||
147 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | opłacono BM | |||||
148 | Dziedzic Joanna | Tczew | TRIATHLONOWA DWÓJKA | opłacono BM | |||||
149 | Bolda Sylwia | Wejherowo | TRIATHLONOWA DWÓJKA | ||||||
ksiazek triathlon team | |||||||||
150 | książek andrzej | filice40a | TRIATHLONOWA ÓSEMKA | ksiazek triathlon team | opłacono BM |
Wyświetleń: 23522