Ultra Jaćwing 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jaczun Julija Paberžė 10 KM RCN opłacono
2 Gražys Vytautas Paberžė 60 KM RCN opłacono
3 Sienkiewicz Jakub Białystok 60 KM opłacono
4 Pobłocki Jan Gdańsk 60 KM Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
5 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna Ostrołęka 40 KM opłacono
6 Milan Grzegorz Olsztyn TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
7 Szymański Szymon Suwałki 10 KM opłacono
8 Grabowicz Mirosław Sokółka 60 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
9 Pachutko Karol Sejny 10 KM 12BLP Suwalki opłacono
10 Mąka Sławomir Ostrołęka 60 KM Starglass Team Ostrołęka opłacono
11 Łakomski Marcin Wodzisław Śląski 60 KM opłacono
12 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
13 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
14 Margielewicz Tomasz Lipsk 40 KM opłacono
15 Sztabinski Wojciech Frącki 40 KM Nadlesnictwo Glęboki Bród opłacono
16 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 60 KM Tim Małego opłacono
17 Kamiński Arkadiusz Załuzie 40 KM opłacono
18 Zimiński Paweł Zimiński Rajgród 60 KM RMF 4rt gladiators opłacono
19 Panasewicz Rafał Białystok 60 KM opłacono
20 Białoskórski Robert Warszawa TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
21 Ferenc Adrian Pisz TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
22 Piekarska Julita Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży opłacono
23 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM opłacono
24 Gościński Jacek Suwałki 60 KM opłacono
25 Mieszkowski Radosław PIASTÓW 40 KM RM TERRA opłacono
26 Pliszka Bartosz Ostrołęka 60 KM OLA TEAM opłacono
27 Zawadzki Krzysztof Białystok 40 KM opłacono
28 Zawadzka Jagoda Białystok 40 KM opłacono
29 Muczyński Mateusz Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży Fight Fit Gym opłacono
30 Krawczuk Jerzy Białystok 60 KM Politechnika Białostocka opłacono
31 Wasilewski Andrzej Augustów 10 KM bracia jaćwieży opłacono
32 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 40 KM opłacono
33 Mikulski Grzegorz Choroszcz 40 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
34 Saczuk Andrzej Biała Podlasaka TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
35 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 40 KM opłacono
36 Nowicki Zbigniew Suwałki 10 KM Nowicki Team opłacono
37 Frączek Maciej Frączek Piaseczno 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
38 Baranowski Paweł Bialystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar opłacono
39 Skowron Radosław Balice 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
40 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
41 Gawrylik Joanna Białystok 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
42 Wiśniewski Jacek Kętrzyn 60 KM opłacono
43 rejf tomasz Bartoszyce 60 KM opłacono
44 OSIEKOWICZ TOMASZ BIAŁYSTOK 60 KM DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono
45 SOKÓŁ MAGDALENA BIAŁYSTOK 60 KM Eyeye Polska opłacono
46 Puławski Kazimierz Łyse 60 KM GPN opłacono
47 Dabulis Jarosław Warszawa 40 KM Biegaj z Ursusem opłacono
48 Zawadzka Magdalena Warszawa 40 KM AKS Polonia Warszawa opłacono
49 Steuer Sylwester Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
50 Stepanczenko Rafał Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
51 Stankiewicz Krzysztof Zielonka TRIADA SUWALSZCZYZNY Lechici Zielonka opłacono
52 Kalita Tomek Białystok 60 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono


Wyświetleń: 9108

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ