Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | Polska Organizacja Wojskowa | |
2 | Wardzińska Urszula | Bialystok | Polska | 10 KM | Białostocki Klub Taekwondo Huzar | |
3 | Dołęga Anna | Białystok | Polska | 60 KM | ||
4 | Czyżewski Jerzy | Białystok | Polska | 40 KM | Białostocki Klub Taekwondo Huzar | |
5 | Jaromińska Marta | Białystok | Polska | 40 KM | ||
6 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Polska | 60 KM | 3T BIAŁYSTOK | |
7 | Oświecińska Marzena | Bielsk Podlaski | Polska | 40 KM | TiM Małego | |
8 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | 10 KM | Maratonka | |
9 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Polska | 60 KM | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | |
10 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | 10 KM | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
11 | Sowa Iwona | Gołdap | Polska | 40 KM | ||
12 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | 60 KM | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
13 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |
14 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Litwa | 10 KM | ||
15 | Kraśniewski Karol Kraśniewski | Łątczyn | Polska | 40 KM | ||
16 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | 10 KM | ||
17 | Gujski Marcin | Mińsk Mazowiecki | Polska | 10 KM | ||
18 | Strusińska Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | Polska | 60 KM | ||
19 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | Polska | 60 KM | KB Legionowo | |
20 | Krawiec Mateusz | Olecko | Polska | 60 KM | SKB Dzik | |
21 | Nadwodna - Piersa Dorota | Ostrołęka | Polska | 10 KM | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | |
22 | Hetmanek Monika | Pabianice | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | O CO BIEGA | |
23 | NORWA SYLWESTER | Patków | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | JET SET Patków | |
24 | Zubkiewicz Łukasz | Płaska | Polska | 40 KM | JAĆWING PŁASKA | |
25 | Sznejfus Beata | Pruszków | Polska | 60 KM | ||
26 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | 10 KM | Nadleśnictwo Głęboki Bród | |
27 | Kułakowska Ewelina | Sokółka | Polska | 60 KM | Sokólska grupa biegowa | |
28 | Chomicz Tomasz | Suwałki | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy | |
29 | Orzel Marcin | Suwałki | Polska | 10 KM | ||
30 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Polska | 10 KM | trifan | |
31 | Kłosowska-Junko Aleksandra | Warszawa | Polska | 40 KM | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | |
32 | Samoć Barbara | Warszawa | Polska | 60 KM | Team ZabieganeDni | |
33 | Bogucka Martyna | Warszawa | Polska | 40 KM | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | |
34 | Kalinowski Łukasz | Warszawa | Polska | 60 KM | ||
35 | Konopacki Krzysztof Konopacki | Ząbkowice Śląskie | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | Aby do Mety | |
36 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | 40 KM | Płomyk - Żytkiejmy |
Wyświetleń: 13890