Ultra Jaćwing 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kalinowski Maciej Gołdap 10 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2 Nowicki Zbigniew Suwałki 10 KM Nowicki Team opłacono
3 Wardzińska Urszula Bialystok 10 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
4 Wasilewski Andrzej Augustów 10 KM bracia jaćwieży opłacono
5 Muczyński Mateusz Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży Fight Fit Gym opłacono
6 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 10 KM
7 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM opłacono
8 Piekarska Julita Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży opłacono
9 Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 10 KM
10 Perkowski Jarosław Suwałki 10 KM trifan
11 Orzel Marcin Suwałki 10 KM
12 Polewaczyk Tomasz Łyse 10 KM
13 Pachutko Karol Sejny 10 KM 12BLP Suwalki opłacono
14 Szymański Szymon Suwałki 10 KM opłacono
15 Nadwodna - Piersa Dorota Ostrołęka 10 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
16 Jaczun Julija Paberžė 10 KM RCN opłacono
17 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 10 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród
18 Czopek Jaroslaw EŁK 10 KM Maratonka
19 Zubkiewicz Łukasz Płaska 40 KM JAĆWING PŁASKA
20 Stepanczenko Rafał Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
21 Steuer Sylwester Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
22 Jaromińska Marta Białystok 40 KM
23 Bogucka Martyna Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
24 Zawadzka Magdalena Warszawa 40 KM AKS Polonia Warszawa opłacono
25 Dabulis Jarosław Warszawa 40 KM Biegaj z Ursusem opłacono
26 Sowa Iwona Gołdap 40 KM
27 Baranowski Paweł Bialystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar opłacono
28 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 40 KM opłacono
29 Mikulski Grzegorz Choroszcz 40 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
30 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 40 KM opłacono
31 Zawadzka Jagoda Białystok 40 KM opłacono
32 Zawadzki Krzysztof Białystok 40 KM opłacono
33 Mieszkowski Radosław PIASTÓW 40 KM RM TERRA opłacono
34 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn 40 KM
35 Czyżewski Jerzy Białystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
36 Truchan Wiesław Żytkiejmy 40 KM Płomyk - Żytkiejmy
37 Kłosowska-Junko Aleksandra Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
38 Kamiński Arkadiusz Załuzie 40 KM opłacono
39 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski 40 KM TiM Małego
40 Sztabinski Wojciech Frącki 40 KM Nadlesnictwo Glęboki Bród opłacono
41 Margielewicz Tomasz Lipsk 40 KM opłacono
42 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
43 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
44 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna Ostrołęka 40 KM opłacono
45 Kalita Tomek Białystok 60 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
46 Dołęga Anna Białystok 60 KM
47 Sznejfus Beata Pruszków 60 KM
48 Samoć Barbara Warszawa 60 KM Team ZabieganeDni
49 Puławski Kazimierz Łyse 60 KM GPN opłacono
50 SOKÓŁ MAGDALENA BIAŁYSTOK 60 KM Eyeye Polska opłacono
51 OSIEKOWICZ TOMASZ BIAŁYSTOK 60 KM DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono
52 rejf tomasz Bartoszyce 60 KM opłacono
53 Wiśniewski Jacek Kętrzyn 60 KM opłacono
54 Kalinowski Łukasz Warszawa 60 KM
55 Gawrylik Joanna Białystok 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
56 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
57 Skowron Radosław Balice 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
58 Krawiec Mateusz Olecko 60 KM SKB Dzik
59 Frączek Maciej Frączek Piaseczno 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
60 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk 60 KM KB Legionowo
61 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 60 KM 3T BIAŁYSTOK
62 Krawczuk Jerzy Białystok 60 KM Politechnika Białostocka opłacono
63 Famulski Mariusz Grabowo 60 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
64 Pliszka Bartosz Ostrołęka 60 KM OLA TEAM opłacono
65 Gościński Jacek Suwałki 60 KM opłacono
66 Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 60 KM
67 Panasewicz Rafał Białystok 60 KM opłacono
68 Zimiński Paweł Zimiński Rajgród 60 KM RMF 4rt gladiators opłacono
69 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 60 KM Tim Małego opłacono
70 Łakomski Marcin Wodzisław Śląski 60 KM opłacono
71 Mąka Sławomir Ostrołęka 60 KM Starglass Team Ostrołęka opłacono
72 Kułakowska Ewelina Sokółka 60 KM Sokólska grupa biegowa
73 Grabowicz Mirosław Sokółka 60 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
74 Sypniewska Hanna Gdynia 60 KM Spartanie Dzieciom/ Golden Team
75 Pobłocki Jan Gdańsk 60 KM Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
76 Sienkiewicz Jakub Białystok 60 KM opłacono
77 Gražys Vytautas Paberžė 60 KM RCN opłacono
78 Stankiewicz Krzysztof Zielonka TRIADA SUWALSZCZYZNY Lechici Zielonka opłacono
79 Marczuk Norbert Kowale Oleckie TRIADA SUWALSZCZYZNY 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
80 Hetmanek Monika Pabianice TRIADA SUWALSZCZYZNY O CO BIEGA
81 Maksimowski Krzysztof Augustów TRIADA SUWALSZCZYZNY Polska Organizacja Wojskowa
82 Chomicz Tomasz Suwałki TRIADA SUWALSZCZYZNY Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
83 NORWA SYLWESTER Patków TRIADA SUWALSZCZYZNY JET SET Patków
84 Saczuk Andrzej Biała Podlasaka TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
85 Konopacki Krzysztof Konopacki Ząbkowice Śląskie TRIADA SUWALSZCZYZNY Aby do Mety
86 Ferenc Adrian Pisz TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
87 Białoskórski Robert Warszawa TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
88 Milan Grzegorz Olsztyn TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono


Wyświetleń: 9106

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ