Ultra Jaćwing 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Truchan Wiesław Żytkiejmy 40 KM Płomyk - Żytkiejmy
2 Stankiewicz Krzysztof Zielonka TRIADA SUWALSZCZYZNY Lechici Zielonka opłacono
3 Konopacki Krzysztof Konopacki Ząbkowice Śląskie TRIADA SUWALSZCZYZNY Aby do Mety
4 Kamiński Arkadiusz Załuzie 40 KM opłacono
5 Łakomski Marcin Wodzisław Śląski 60 KM opłacono
6 Kalinowski Łukasz Warszawa 60 KM
7 Białoskórski Robert Warszawa TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
8 Dabulis Jarosław Warszawa 40 KM Biegaj z Ursusem opłacono
9 Bogucka Martyna Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
10 Samoć Barbara Warszawa 60 KM Team ZabieganeDni
11 Zawadzka Magdalena Warszawa 40 KM AKS Polonia Warszawa opłacono
12 Kłosowska-Junko Aleksandra Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
13 Orzel Marcin Suwałki 10 KM
14 Perkowski Jarosław Suwałki 10 KM trifan
15 Nowicki Zbigniew Suwałki 10 KM Nowicki Team opłacono
16 Szymański Szymon Suwałki 10 KM opłacono
17 Chomicz Tomasz Suwałki TRIADA SUWALSZCZYZNY Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
18 Gościński Jacek Suwałki 60 KM opłacono
19 Grabowicz Mirosław Sokółka 60 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
20 Kułakowska Ewelina Sokółka 60 KM Sokólska grupa biegowa
21 Pachutko Karol Sejny 10 KM 12BLP Suwalki opłacono
22 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 10 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród
23 Zimiński Paweł Zimiński Rajgród 60 KM RMF 4rt gladiators opłacono
24 Sznejfus Beata Pruszków 60 KM
25 Zubkiewicz Łukasz Płaska 40 KM JAĆWING PŁASKA
26 Ferenc Adrian Pisz TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
27 Mieszkowski Radosław PIASTÓW 40 KM RM TERRA opłacono
28 Frączek Maciej Frączek Piaseczno 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
29 NORWA SYLWESTER Patków TRIADA SUWALSZCZYZNY JET SET Patków
30 Hetmanek Monika Pabianice TRIADA SUWALSZCZYZNY O CO BIEGA
31 Gražys Vytautas Paberžė 60 KM RCN opłacono
32 Jaczun Julija Paberžė 10 KM RCN opłacono
33 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
34 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
35 Mąka Sławomir Ostrołęka 60 KM Starglass Team Ostrołęka opłacono
36 Pliszka Bartosz Ostrołęka 60 KM OLA TEAM opłacono
37 Nadwodna - Piersa Dorota Ostrołęka 10 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
38 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna Ostrołęka 40 KM opłacono
39 Milan Grzegorz Olsztyn TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
40 Krawiec Mateusz Olecko 60 KM SKB Dzik
41 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
42 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk 60 KM KB Legionowo
43 Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 60 KM
44 Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 10 KM
45 Puławski Kazimierz Łyse 60 KM GPN opłacono
46 Polewaczyk Tomasz Łyse 10 KM
47 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn 40 KM
48 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 10 KM
49 Margielewicz Tomasz Lipsk 40 KM opłacono
50 Marczuk Norbert Kowale Oleckie TRIADA SUWALSZCZYZNY 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
51 Wiśniewski Jacek Kętrzyn 60 KM opłacono
52 Famulski Mariusz Grabowo 60 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
53 Kalinowski Maciej Gołdap 10 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
54 Sowa Iwona Gołdap 40 KM
55 Sypniewska Hanna Gdynia 60 KM Spartanie Dzieciom/ Golden Team
56 Pobłocki Jan Gdańsk 60 KM Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
57 Sztabinski Wojciech Frącki 40 KM Nadlesnictwo Glęboki Bród opłacono
58 Czopek Jaroslaw EŁK 10 KM Maratonka
59 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 40 KM opłacono
60 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM opłacono
61 Mikulski Grzegorz Choroszcz 40 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
62 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 60 KM Tim Małego opłacono
63 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski 40 KM TiM Małego
64 Kalita Tomek Białystok 60 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
65 SOKÓŁ MAGDALENA BIAŁYSTOK 60 KM Eyeye Polska opłacono
66 OSIEKOWICZ TOMASZ BIAŁYSTOK 60 KM DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono
67 Dołęga Anna Białystok 60 KM
68 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 60 KM 3T BIAŁYSTOK
69 Sienkiewicz Jakub Białystok 60 KM opłacono
70 Stepanczenko Rafał Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
71 Steuer Sylwester Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
72 Zawadzka Jagoda Białystok 40 KM opłacono
73 Zawadzki Krzysztof Białystok 40 KM opłacono
74 Krawczuk Jerzy Białystok 60 KM Politechnika Białostocka opłacono
75 Gawrylik Joanna Białystok 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
76 Panasewicz Rafał Białystok 60 KM opłacono
77 Czyżewski Jerzy Białystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
78 Jaromińska Marta Białystok 40 KM
79 Saczuk Andrzej Biała Podlasaka TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
80 Wardzińska Urszula Bialystok 10 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
81 Baranowski Paweł Bialystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar opłacono
82 rejf tomasz Bartoszyce 60 KM opłacono
83 Skowron Radosław Balice 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
84 Piekarska Julita Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży opłacono
85 Wasilewski Andrzej Augustów 10 KM bracia jaćwieży opłacono
86 Maksimowski Krzysztof Augustów TRIADA SUWALSZCZYZNY Polska Organizacja Wojskowa
87 Muczyński Mateusz Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży Fight Fit Gym opłacono
88 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 40 KM opłacono


Wyświetleń: 10412

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ