Ultra Jaćwing 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 60 KM
2 Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 10 KM
3 Orzel Marcin Suwałki 10 KM
4 Kamiński Arkadiusz Załuzie 40 KM opłacono
5 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn 40 KM
6 Saczuk Andrzej Biała Podlasaka TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
7 Dołęga Anna Białystok 60 KM
8 Kalinowski Łukasz Warszawa 60 KM
9 Polewaczyk Tomasz Łyse 10 KM
10 Białoskórski Robert Warszawa TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
11 Margielewicz Tomasz Lipsk 40 KM opłacono
12 Ferenc Adrian Pisz TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
13 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 10 KM
14 Sienkiewicz Jakub Białystok 60 KM opłacono
15 Zawadzka Jagoda Białystok 40 KM opłacono
16 Zawadzki Krzysztof Białystok 40 KM opłacono
17 Sznejfus Beata Pruszków 60 KM
18 Wiśniewski Jacek Kętrzyn 60 KM opłacono
19 Panasewicz Rafał Białystok 60 KM opłacono
20 rejf tomasz Bartoszyce 60 KM opłacono
21 Szymański Szymon Suwałki 10 KM opłacono
22 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 40 KM opłacono
23 Milan Grzegorz Olsztyn TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
24 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna Ostrołęka 40 KM opłacono
25 Łakomski Marcin Wodzisław Śląski 60 KM opłacono
26 Jaromińska Marta Białystok 40 KM
27 Sowa Iwona Gołdap 40 KM
28 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM opłacono
29 Gościński Jacek Suwałki 60 KM opłacono
30 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 40 KM opłacono
31 Pachutko Karol Sejny 10 KM 12BLP Suwalki opłacono
32 Marczuk Norbert Kowale Oleckie TRIADA SUWALSZCZYZNY 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
33 Famulski Mariusz Grabowo 60 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
34 Kalinowski Maciej Gołdap 10 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
35 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 60 KM 3T BIAŁYSTOK
36 Konopacki Krzysztof Konopacki Ząbkowice Śląskie TRIADA SUWALSZCZYZNY Aby do Mety
37 Zawadzka Magdalena Warszawa 40 KM AKS Polonia Warszawa opłacono
38 Kalita Tomek Białystok 60 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
39 Mikulski Grzegorz Choroszcz 40 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
40 Wardzińska Urszula Bialystok 10 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
41 Baranowski Paweł Bialystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar opłacono
42 Czyżewski Jerzy Białystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
43 Stepanczenko Rafał Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
44 Steuer Sylwester Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
45 Dabulis Jarosław Warszawa 40 KM Biegaj z Ursusem opłacono
46 Gawrylik Joanna Białystok 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
47 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
48 Piekarska Julita Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży opłacono
49 Wasilewski Andrzej Augustów 10 KM bracia jaćwieży opłacono
50 Muczyński Mateusz Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży Fight Fit Gym opłacono
51 OSIEKOWICZ TOMASZ BIAŁYSTOK 60 KM DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono
52 SOKÓŁ MAGDALENA BIAŁYSTOK 60 KM Eyeye Polska opłacono
53 Puławski Kazimierz Łyse 60 KM GPN opłacono
54 Pobłocki Jan Gdańsk 60 KM Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
55 Bogucka Martyna Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
56 Kłosowska-Junko Aleksandra Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
57 Zubkiewicz Łukasz Płaska 40 KM JAĆWING PŁASKA
58 Chomicz Tomasz Suwałki TRIADA SUWALSZCZYZNY Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
59 NORWA SYLWESTER Patków TRIADA SUWALSZCZYZNY JET SET Patków
60 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk 60 KM KB Legionowo
61 Stankiewicz Krzysztof Zielonka TRIADA SUWALSZCZYZNY Lechici Zielonka opłacono
62 Czopek Jaroslaw EŁK 10 KM Maratonka
63 Sztabinski Wojciech Frącki 40 KM Nadlesnictwo Glęboki Bród opłacono
64 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 10 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród
65 Nowicki Zbigniew Suwałki 10 KM Nowicki Team opłacono
66 Hetmanek Monika Pabianice TRIADA SUWALSZCZYZNY O CO BIEGA
67 Pliszka Bartosz Ostrołęka 60 KM OLA TEAM opłacono
68 Truchan Wiesław Żytkiejmy 40 KM Płomyk - Żytkiejmy
69 Skowron Radosław Balice 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
70 Frączek Maciej Frączek Piaseczno 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
71 Krawczuk Jerzy Białystok 60 KM Politechnika Białostocka opłacono
72 Maksimowski Krzysztof Augustów TRIADA SUWALSZCZYZNY Polska Organizacja Wojskowa
73 Gražys Vytautas Paberžė 60 KM RCN opłacono
74 Jaczun Julija Paberžė 10 KM RCN opłacono
75 Mieszkowski Radosław PIASTÓW 40 KM RM TERRA opłacono
76 Zimiński Paweł Zimiński Rajgród 60 KM RMF 4rt gladiators opłacono
77 Krawiec Mateusz Olecko 60 KM SKB Dzik
78 Grabowicz Mirosław Sokółka 60 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
79 Kułakowska Ewelina Sokółka 60 KM Sokólska grupa biegowa
80 Sypniewska Hanna Gdynia 60 KM Spartanie Dzieciom/ Golden Team
81 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
82 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
83 Mąka Sławomir Ostrołęka 60 KM Starglass Team Ostrołęka opłacono
84 Nadwodna - Piersa Dorota Ostrołęka 10 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
85 Samoć Barbara Warszawa 60 KM Team ZabieganeDni
86 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 60 KM Tim Małego opłacono
87 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski 40 KM TiM Małego
88 Perkowski Jarosław Suwałki 10 KM trifan


Wyświetleń: 7848

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ