Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Polska | 10 KM | trifan | |
2 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | 60 KM | Tim Małego | opłacono |
3 | Oświecińska Marzena | Bielsk Podlaski | Polska | 40 KM | TiM Małego | |
4 | Samoć Barbara | Warszawa | Polska | 60 KM | Team ZabieganeDni | |
5 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | Polska | 60 KM | Starglass Team Ostrołęka | opłacono |
6 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | Polska | 40 KM | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | opłacono |
7 | Modzelewski Wiesław | Ostrołęka | Polska | 40 KM | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | opłacono |
8 | Nadwodna - Piersa Dorota | Ostrołęka | Polska | 10 KM | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | |
9 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Polska | 60 KM | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | |
10 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Polska | 60 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
11 | Kułakowska Ewelina | Sokółka | Polska | 60 KM | Sokólska grupa biegowa | |
12 | Krawiec Mateusz | Olecko | Polska | 60 KM | SKB Dzik | |
13 | Zimiński Paweł Zimiński | Rajgród | Polska | 60 KM | RMF 4rt gladiators | opłacono |
14 | Mieszkowski Radosław | PIASTÓW | Polska | 40 KM | RM TERRA | opłacono |
15 | Gražys Vytautas | Paberžė | Litwa | 60 KM | RCN | opłacono |
16 | Jaczun Julija | Paberžė | Litwa | 10 KM | RCN | opłacono |
17 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | Polska Organizacja Wojskowa | |
18 | Krawczuk Jerzy | Białystok | Polska | 60 KM | Politechnika Białostocka | opłacono |
19 | Skowron Radosław | Balice | Polska | 60 KM | Płonące Kondony Baabuni | opłacono |
20 | Frączek Maciej Frączek | Piaseczno | Polska | 60 KM | Płonące Kondony Baabuni | opłacono |
21 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | 40 KM | Płomyk - Żytkiejmy | |
22 | Pliszka Bartosz | Ostrołęka | Polska | 60 KM | OLA TEAM | opłacono |
23 | Hetmanek Monika | Pabianice | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | O CO BIEGA | |
24 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | 10 KM | Nowicki Team | opłacono |
25 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | 10 KM | Nadleśnictwo Głęboki Bród | |
26 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | 40 KM | Nadlesnictwo Glęboki Bród | opłacono |
27 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | 10 KM | Maratonka | |
28 | Stankiewicz Krzysztof | Zielonka | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | Lechici Zielonka | opłacono |
29 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | Polska | 60 KM | KB Legionowo | |
30 | NORWA SYLWESTER | Patków | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | JET SET Patków | |
31 | Chomicz Tomasz | Suwałki | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy | |
32 | Zubkiewicz Łukasz | Płaska | Polska | 40 KM | JAĆWING PŁASKA | |
33 | Kłosowska-Junko Aleksandra | Warszawa | Polska | 40 KM | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | |
34 | Bogucka Martyna | Warszawa | Polska | 40 KM | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | |
35 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Polska | 60 KM | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | opłacono |
36 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | 60 KM | GPN | opłacono |
37 | SOKÓŁ MAGDALENA | BIAŁYSTOK | Polska | 60 KM | Eyeye Polska | opłacono |
38 | OSIEKOWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | Polska | 60 KM | DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | opłacono |
39 | Muczyński Mateusz | Augustów | Polska | 10 KM | Bracia Jaćwieży Fight Fit Gym | opłacono |
40 | Wasilewski Andrzej | Augustów | Polska | 10 KM | bracia jaćwieży | opłacono |
41 | Piekarska Julita | Augustów | Polska | 10 KM | Bracia Jaćwieży | opłacono |
42 | Gawrylik Joanna | Białystok | Polska | 60 KM | Biegam Bo Lubię Białystok | opłacono |
43 | Zbroja-Hamanowicz Magdalena | Niewodnica Kościelna | Polska | 60 KM | Biegam Bo Lubię Białystok | opłacono |
44 | Dabulis Jarosław | Warszawa | Polska | 40 KM | Biegaj z Ursusem | opłacono |
45 | Steuer Sylwester | Białystok | Polska | 40 KM | Białystok Biega | opłacono |
46 | Stepanczenko Rafał | Białystok | Polska | 40 KM | Białystok Biega | opłacono |
47 | Wardzińska Urszula | Bialystok | Polska | 10 KM | Białostocki Klub Taekwondo Huzar | |
48 | Czyżewski Jerzy | Białystok | Polska | 40 KM | Białostocki Klub Taekwondo Huzar | |
49 | Baranowski Paweł | Bialystok | Polska | 40 KM | Białostocki Klub Taekwondo Huzar | opłacono |
50 | Kalita Tomek | Białystok | Polska | 60 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
51 | Mikulski Grzegorz | Choroszcz | Polska | 40 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
52 | Zawadzka Magdalena | Warszawa | Polska | 40 KM | AKS Polonia Warszawa | opłacono |
53 | Konopacki Krzysztof Konopacki | Ząbkowice Śląskie | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | Aby do Mety | |
54 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Polska | 60 KM | 3T BIAŁYSTOK | |
55 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | 60 KM | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
56 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | 10 KM | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
57 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |
58 | Pachutko Karol | Sejny | Polska | 10 KM | 12BLP Suwalki | opłacono |
59 | Sienkiewicz Jakub | Białystok | Polska | 60 KM | opłacono | |
60 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | 40 KM | opłacono | |
61 | Sznejfus Beata | Pruszków | Polska | 60 KM | ||
62 | Marcinkowska-Cholewa Katarzyna | Ostrołęka | Polska | 40 KM | opłacono | |
63 | Milan Grzegorz | Olsztyn | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | opłacono | |
64 | Saczuk Andrzej | Biała Podlasaka | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | opłacono | |
65 | Szymański Szymon | Suwałki | Polska | 10 KM | opłacono | |
66 | Jaromińska Marta | Białystok | Polska | 40 KM | ||
67 | Dołęga Anna | Białystok | Polska | 60 KM | ||
68 | Mieszkowski Maciej | Dziekanów Leśny | Polska | 40 KM | opłacono | |
69 | Paszkiewicz Konrad | Ciechanowiec | Polska | 10 KM | opłacono | |
70 | Łakomski Marcin | Wodzisław Śląski | Polska | 60 KM | opłacono | |
71 | Sowa Iwona | Gołdap | Polska | 40 KM | ||
72 | rejf tomasz | Bartoszyce | Polska | 60 KM | opłacono | |
73 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Litwa | 10 KM | ||
74 | Ferenc Adrian | Pisz | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | opłacono | |
75 | Gościński Jacek | Suwałki | Polska | 60 KM | opłacono | |
76 | Strusińska Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | Polska | 60 KM | ||
77 | Gujski Marcin | Mińsk Mazowiecki | Polska | 10 KM | ||
78 | Wiśniewski Jacek | Kętrzyn | Polska | 60 KM | opłacono | |
79 | Białoskórski Robert | Warszawa | Polska | TRIADA SUWALSZCZYZNY | opłacono | |
80 | Panasewicz Rafał | Białystok | Polska | 60 KM | opłacono | |
81 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | 10 KM | ||
82 | Kraśniewski Karol Kraśniewski | Łątczyn | Polska | 40 KM | ||
83 | Orzel Marcin | Suwałki | Polska | 10 KM | ||
84 | Kamiński Arkadiusz | Załuzie | Polska | 40 KM | opłacono | |
85 | Zawadzki Krzysztof | Białystok | Polska | 40 KM | opłacono | |
86 | Zawadzka Jagoda | Białystok | Polska | 40 KM | opłacono | |
87 | Margielewicz Tomasz | Lipsk | Polska | 40 KM | opłacono | |
88 | Kalinowski Łukasz | Warszawa | Polska | 60 KM |
Wyświetleń: 13874