Ultra Jaćwing 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiśniewski Jacek Kętrzyn 60 KM opłacono
2 Baranowski Paweł Bialystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar opłacono
3 Białoskórski Robert Warszawa TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
4 Bogucka Martyna Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
5 Chomicz Tomasz Suwałki TRIADA SUWALSZCZYZNY Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
6 Czopek Jaroslaw EŁK 10 KM Maratonka
7 Czyżewski Jerzy Białystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
8 Dabulis Jarosław Warszawa 40 KM Biegaj z Ursusem opłacono
9 Dołęga Anna Białystok 60 KM
10 Famulski Mariusz Grabowo 60 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
11 Ferenc Adrian Pisz TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
12 Frączek Maciej Frączek Piaseczno 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
13 Gawrylik Joanna Białystok 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
14 Gościński Jacek Suwałki 60 KM opłacono
15 Grabowicz Mirosław Sokółka 60 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
16 Gražys Vytautas Paberžė 60 KM RCN opłacono
17 Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 10 KM
18 Hetmanek Monika Pabianice TRIADA SUWALSZCZYZNY O CO BIEGA
19 Jaczun Julija Paberžė 10 KM RCN opłacono
20 Jaromińska Marta Białystok 40 KM
21 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 10 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród
22 Kalinowski Łukasz Warszawa 60 KM
23 Kalinowski Maciej Gołdap 10 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
24 Kalita Tomek Białystok 60 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
25 Kamiński Arkadiusz Załuzie 40 KM opłacono
26 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 40 KM opłacono
27 Konopacki Krzysztof Konopacki Ząbkowice Śląskie TRIADA SUWALSZCZYZNY Aby do Mety
28 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn 40 KM
29 Krawczuk Jerzy Białystok 60 KM Politechnika Białostocka opłacono
30 Krawiec Mateusz Olecko 60 KM SKB Dzik
31 Kułakowska Ewelina Sokółka 60 KM Sokólska grupa biegowa
32 Kłosowska-Junko Aleksandra Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
33 Mąka Sławomir Ostrołęka 60 KM Starglass Team Ostrołęka opłacono
34 Maksimowski Krzysztof Augustów TRIADA SUWALSZCZYZNY Polska Organizacja Wojskowa
35 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna Ostrołęka 40 KM opłacono
36 Marczuk Norbert Kowale Oleckie TRIADA SUWALSZCZYZNY 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
37 Margielewicz Tomasz Lipsk 40 KM opłacono
38 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 40 KM opłacono
39 Mieszkowski Radosław PIASTÓW 40 KM RM TERRA opłacono
40 Mikulski Grzegorz Choroszcz 40 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
41 Milan Grzegorz Olsztyn TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
42 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
43 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
44 Muczyński Mateusz Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży Fight Fit Gym opłacono
45 Nadwodna - Piersa Dorota Ostrołęka 10 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
46 NORWA SYLWESTER Patków TRIADA SUWALSZCZYZNY JET SET Patków
47 Nowicki Zbigniew Suwałki 10 KM Nowicki Team opłacono
48 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk 60 KM KB Legionowo
49 Orzel Marcin Suwałki 10 KM
50 OSIEKOWICZ TOMASZ BIAŁYSTOK 60 KM DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono
51 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski 40 KM TiM Małego
52 Pachutko Karol Sejny 10 KM 12BLP Suwalki opłacono
53 Panasewicz Rafał Białystok 60 KM opłacono
54 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM opłacono
55 Perkowski Jarosław Suwałki 10 KM trifan
56 Piekarska Julita Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży opłacono
57 Pliszka Bartosz Ostrołęka 60 KM OLA TEAM opłacono
58 Pobłocki Jan Gdańsk 60 KM Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
59 Polewaczyk Tomasz Łyse 10 KM
60 Puławski Kazimierz Łyse 60 KM GPN opłacono
61 rejf tomasz Bartoszyce 60 KM opłacono
62 Saczuk Andrzej Biała Podlasaka TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
63 Samoć Barbara Warszawa 60 KM Team ZabieganeDni
64 Sienkiewicz Jakub Białystok 60 KM opłacono
65 Skowron Radosław Balice 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
66 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 10 KM
67 SOKÓŁ MAGDALENA BIAŁYSTOK 60 KM Eyeye Polska opłacono
68 Sowa Iwona Gołdap 40 KM
69 Stankiewicz Krzysztof Zielonka TRIADA SUWALSZCZYZNY Lechici Zielonka opłacono
70 Stepanczenko Rafał Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
71 Steuer Sylwester Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
72 Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 60 KM
73 Sypniewska Hanna Gdynia 60 KM Spartanie Dzieciom/ Golden Team
74 Sznejfus Beata Pruszków 60 KM
75 Sztabinski Wojciech Frącki 40 KM Nadlesnictwo Glęboki Bród opłacono
76 Szymański Szymon Suwałki 10 KM opłacono
77 Truchan Wiesław Żytkiejmy 40 KM Płomyk - Żytkiejmy
78 Wardzińska Urszula Bialystok 10 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
79 Wasilewski Andrzej Augustów 10 KM bracia jaćwieży opłacono
80 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 60 KM Tim Małego opłacono
81 Zawadzka Jagoda Białystok 40 KM opłacono
82 Zawadzka Magdalena Warszawa 40 KM AKS Polonia Warszawa opłacono
83 Zawadzki Krzysztof Białystok 40 KM opłacono
84 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
85 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 60 KM 3T BIAŁYSTOK
86 Zimiński Paweł Zimiński Rajgród 60 KM RMF 4rt gladiators opłacono
87 Zubkiewicz Łukasz Płaska 40 KM JAĆWING PŁASKA
88 Łakomski Marcin Wodzisław Śląski 60 KM opłacono


Wyświetleń: 9121

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ