Ultra Jaćwing 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
3T BIAŁYSTOK
1 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 60 KM 3T BIAŁYSTOK
12BLP Suwalki
2 Pachutko Karol Sejny 10 KM 12BLP Suwalki opłacono
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
3 Marczuk Norbert Kowale Oleckie TRIADA SUWALSZCZYZNY 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
4 Famulski Mariusz Grabowo 60 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
5 Kalinowski Maciej Gołdap 10 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
AKS Polonia Warszawa
6 Zawadzka Magdalena Warszawa 40 KM AKS Polonia Warszawa opłacono
Aby do Mety
7 Konopacki Krzysztof Konopacki Ząbkowice Śląskie TRIADA SUWALSZCZYZNY Aby do Mety
Białostocka Sekta Biegaczy
8 Mikulski Grzegorz Choroszcz 40 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
9 Kalita Tomek Białystok 60 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
Białostocki Klub Taekwondo Huzar
10 Czyżewski Jerzy Białystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
11 Wardzińska Urszula Bialystok 10 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
12 Baranowski Paweł Bialystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar opłacono
Białystok Biega
13 Steuer Sylwester Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
14 Stepanczenko Rafał Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
Biegaj z Ursusem
15 Dabulis Jarosław Warszawa 40 KM Biegaj z Ursusem opłacono
Biegam Bo Lubię Białystok
16 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
17 Gawrylik Joanna Białystok 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
Bracia Jaćwieży
18 Piekarska Julita Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży opłacono
Bracia Jaćwieży Fight Fit Gym
19 Muczyński Mateusz Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży Fight Fit Gym opłacono
DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK
20 OSIEKOWICZ TOMASZ BIAŁYSTOK 60 KM DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono
Eyeye Polska
21 SOKÓŁ MAGDALENA BIAŁYSTOK 60 KM Eyeye Polska opłacono
GPN
22 Puławski Kazimierz Łyse 60 KM GPN opłacono
Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi
23 Pobłocki Jan Gdańsk 60 KM Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
JACEKBIEGA RUNNING TEAM
24 Kłosowska-Junko Aleksandra Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
25 Bogucka Martyna Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
JAĆWING PŁASKA
26 Zubkiewicz Łukasz Płaska 40 KM JAĆWING PŁASKA
JET SET Patków
27 NORWA SYLWESTER Patków TRIADA SUWALSZCZYZNY JET SET Patków
Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
28 Chomicz Tomasz Suwałki TRIADA SUWALSZCZYZNY Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
KB Legionowo
29 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk 60 KM KB Legionowo
Lechici Zielonka
30 Stankiewicz Krzysztof Zielonka TRIADA SUWALSZCZYZNY Lechici Zielonka opłacono
Maratonka
31 Czopek Jaroslaw EŁK 10 KM Maratonka
Nadlesnictwo Glęboki Bród
32 Sztabinski Wojciech Frącki 40 KM Nadlesnictwo Glęboki Bród opłacono
Nadleśnictwo Głęboki Bród
33 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 10 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród
Nowicki Team
34 Nowicki Zbigniew Suwałki 10 KM Nowicki Team opłacono
O CO BIEGA
35 Hetmanek Monika Pabianice TRIADA SUWALSZCZYZNY O CO BIEGA
OLA TEAM
36 Pliszka Bartosz Ostrołęka 60 KM OLA TEAM opłacono
Politechnika Białostocka
37 Krawczuk Jerzy Białystok 60 KM Politechnika Białostocka opłacono
Polska Organizacja Wojskowa
38 Maksimowski Krzysztof Augustów TRIADA SUWALSZCZYZNY Polska Organizacja Wojskowa
Płomyk - Żytkiejmy
39 Truchan Wiesław Żytkiejmy 40 KM Płomyk - Żytkiejmy
Płonące Kondony Baabuni
40 Frączek Maciej Frączek Piaseczno 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
41 Skowron Radosław Balice 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
RCN
42 Jaczun Julija Paberžė 10 KM RCN opłacono
43 Gražys Vytautas Paberžė 60 KM RCN opłacono
RMF 4rt gladiators
44 Zimiński Paweł Zimiński Rajgród 60 KM RMF 4rt gladiators opłacono
RM TERRA
45 Mieszkowski Radosław PIASTÓW 40 KM RM TERRA opłacono
SKB Dzik
46 Krawiec Mateusz Olecko 60 KM SKB Dzik
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
47 Nadwodna - Piersa Dorota Ostrołęka 10 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
48 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
49 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
Sokólska Grupa Biegowa
50 Grabowicz Mirosław Sokółka 60 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
Sokólska grupa biegowa
51 Kułakowska Ewelina Sokółka 60 KM Sokólska grupa biegowa
Spartanie Dzieciom/ Golden Team
52 Sypniewska Hanna Gdynia 60 KM Spartanie Dzieciom/ Golden Team
Starglass Team Ostrołęka
53 Mąka Sławomir Ostrołęka 60 KM Starglass Team Ostrołęka opłacono
Team ZabieganeDni
54 Samoć Barbara Warszawa 60 KM Team ZabieganeDni
TiM Małego
55 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski 40 KM TiM Małego
Tim Małego
56 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 60 KM Tim Małego opłacono
_BRAK NAZWY_
57 Sienkiewicz Jakub Białystok 60 KM opłacono
58 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna Ostrołęka 40 KM opłacono
59 Milan Grzegorz Olsztyn TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
60 Szymański Szymon Suwałki 10 KM opłacono
61 Łakomski Marcin Wodzisław Śląski 60 KM opłacono
62 Polewaczyk Tomasz Łyse 10 KM
63 Margielewicz Tomasz Lipsk 40 KM opłacono
64 Kamiński Arkadiusz Załuzie 40 KM opłacono
65 Orzel Marcin Suwałki 10 KM
66 Panasewicz Rafał Białystok 60 KM opłacono
67 Białoskórski Robert Warszawa TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
68 Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 10 KM
69 Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 60 KM
70 Ferenc Adrian Pisz TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
71 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM opłacono
72 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 10 KM
73 Gościński Jacek Suwałki 60 KM opłacono
74 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn 40 KM
75 Zawadzki Krzysztof Białystok 40 KM opłacono
76 Zawadzka Jagoda Białystok 40 KM opłacono
77 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 40 KM opłacono
78 Saczuk Andrzej Biała Podlasaka TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
79 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 40 KM opłacono
80 Sowa Iwona Gołdap 40 KM
81 Kalinowski Łukasz Warszawa 60 KM
82 Wiśniewski Jacek Kętrzyn 60 KM opłacono
83 rejf tomasz Bartoszyce 60 KM opłacono
84 Jaromińska Marta Białystok 40 KM
85 Sznejfus Beata Pruszków 60 KM
86 Dołęga Anna Białystok 60 KM
bracia jaćwieży
87 Wasilewski Andrzej Augustów 10 KM bracia jaćwieży opłacono
trifan
88 Perkowski Jarosław Suwałki 10 KM trifan


Wyświetleń: 9111

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ