Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jasińska Karolina | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | ||
2 | Gliniecki Łukasz | Judziki | Polska | 6.6 km | ||
3 | Szurc Rafał | Ełk | Polska | 6.6 km | ||
4 | Ciepłowski Ryszard | Suwałki | Polska | 6.6 km | ||
5 | Szcześniak Michał | Suwałki | Polska | 3.3 km | Tygrysy Suwałk | |
6 | Kiersztyn Jacek | Ełk | Polska | 6.6 km | ||
7 | PEŁSZYŃSKI PAWEŁ | EŁK | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS EŁK | |
8 | BRONAKOWSKI MICHAŁ | EŁK | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS EŁK | |
9 | Stanek Dagmara | Gołdap | Polska | 6.6 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
10 | Kowalewski Tymoteusz | Olecko | Polska | 800 m bieg dziecięcy | ||
11 | Kowalewska Antina | Olecko | Polska | 400 m bieg dziecięcy | ||
12 | Kowalewski Paweł | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
13 | Poreda Iwona | Gołdap | Polska | 3.3 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
14 | Turek Monika | Gołdap | Polska | 6.6 km | ||
15 | Jarzebowicz Bozena | Goldap | Polska | 6.6 km | ||
16 | Baginski Jan | Olecko | Polska | 6.6 km osoby powyżej 70 lat | Olecko Biega | |
17 | Brzezińska Barbara | Gołdap | Polska | 3.3 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
18 | Brzeziński Tomasz | Gołdap | Polska | 3.3 km | ||
19 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | 6.6 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
20 | Jagiełło Maciej | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | |||
21 | Jagiełło Marcin | Ełk | Polska | 3.3 km | ||
22 | Jagiełło Agnieszka | Ełk | Polska | 3.3 km | ||
23 | Kulągowski Kacper | Ełk | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS Ełk | |
24 | Bartoszewicz Igor | Ełk | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS Ełk | |
25 | Fiećko Barbara | Ełk | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS Ełk | |
26 | Jagiełło Artur | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
27 | Kołodziej Dominika | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
28 | Kołodziej Julia | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
29 | Cwaliński Marcin | Ełk | Polska | 6.6 km | ||
30 | Tański Jan | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
31 | Milewski Oliwier | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
32 | Kukiełko Lidia | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
33 | Chrobol Jakub | EŁK | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS EŁK | |
34 | Bąk Rafał | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
35 | Korzun Wiktoria | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
36 | Danielczyk Filip | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
37 | Eustachiewicz Klara | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
38 | Popławski Jeremi | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
39 | Dzierżanowski Oskar | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
40 | Biołobrzeska Daria | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
41 | Łajewska Maria | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
42 | Guzowska Lliliana | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
43 | Klepacki Filip | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
44 | Warsiewicz Karolina | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
45 | Baluta Zofia | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
46 | Wiszowaty Jan | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
47 | Bartoszewicz Antoni | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
48 | Malesa Arkadiusz | Wydminy | Polska | 3.3 km | ||
49 | Bełbot Julia | Giżycko | Polska | 100 m bieg dziecięcy | Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku | |
50 | Bełbot Wiktoria | Giżycko | Polska | 400 m bieg dziecięcy | Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko | |
51 | Piliaiev Andrii | Olecko | Polska | 6.6 km | FITS | |
52 | Polkowski Sylwester | SUWAŁKI | Polska | 6.6 km | RESO TEAM | |
53 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | 3.3 km | Maratonka Grajewo | |
54 | Łapinska Katarzyna | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
55 | Bagiński Jacek | Ełk | Polska | 6.6 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS EŁK | |
56 | Staniszewski Krzysztof | Grajewo | Polska | 6.6 km | Maratonka Grajewo | |
57 | Myszka Paweł | Grajewo | Polska | 6.6 km ur. 2000 - 2005 | Maratonka Grajewo | |
58 | Myszka Marcin | Grajewo | Polska | 6.6 km | Maratonka Grajewo | |
59 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | 6.6 km | ||
60 | Sznurkowska Magdalena | Suwałki | Polska | 100 m bieg dziecięcy | ||
61 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Polska | 6.6 km | ||
62 | Popowska Inka | Suwałki | Polska | 100 m bieg dziecięcy | ||
63 | Twardowski Michał | Olsztyn | Polska | 800 m bieg dziecięcy | ||
64 | Sztukowski Mateusz | Wólka | Polska | 400 m bieg dziecięcy | ||
65 | Muster-Drażba Ewa | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
66 | Fiertek Gabriela | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Olecko Biega | |
67 | Suchecki Sylwek | Chudek | Polska | 6.6 km | Miłośnicy Sałatki Jarzynowej | |
68 | Gałaszewski Darek | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
69 | Cieślukowska Katarzyna | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
70 | Kniza Weronika | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
71 | Kozłowska Joanna | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
72 | Cieślukowska Marta | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
73 | Mróz Hubert | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
74 | Wielgus Krystian | Gołdap | Polska | 6.6 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
75 | Wielgus Agnieszka | Gołdap | Polska | 6.6 km niepełnosprawni | Łowcy Przygód Gołdap | |
76 | Jasnoch Julita | Sarnetki | Polska | 800 m bieg dziecięcy | SP Nowinka | |
77 | Kozłowski Damian | Suwałki | Polska | 6.6 km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono |
78 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | 6.6 km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono |
79 | Dudek Krzysztof | Olecko | Polska | 6.6 km | opłacono | |
80 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
81 | Truszczyńska Edyta | olecko | Polska | 3.3 km | Olecko Biega | |
82 | Szuliński Beniamin | Olecko | Polska | 400 m bieg dziecięcy | Yolo Team | |
83 | Szuliński Robert | Olecko | Polska | 6.6 km | Yolo Team | opłacono |
84 | Jaworowska Magdalena | Olecko | Polska | 6.6 km | opłacono | |
85 | Święczkowska Marzanna | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono |
86 | Oreshko Vladimir | Gusiev | Rosja | 6.6 km | Bieg i Zdrowie | |
87 | Kniazeva Ekaterina | Gusiev | Rosja | 6.6 km | BIEG I ZDROWIE | |
88 | Lorenc Dawid | Augustów | Polska | 3.3 km | opłacono | |
89 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | 3.3 km | ATP Augustów | opłacono |
90 | Kropiwnicki Bartłomiej | Suwałki | Polska | 6.6 km | Tygrysy Suwałk | opłacono |
91 | Kuźma Przemysław | Suwałki | Polska | 6.6 km | ||
92 | Kuźma Franciszek | Suwałki | Polska | 100 m bieg dziecięcy | ||
93 | Kuźma Hanna | Suwałki | Polska | 800 m bieg dziecięcy | ||
94 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | 6.6 km | opłacono | |
95 | Herbszt Paulina | Wydminy | Polska | 3.3 km | BBL Wydminy | |
96 | Havriushenko Ivan | Olecko | Ukraina | 6.6 km | FITS | opłacono |
97 | Michniewicz Karol | Olecko | Polska | 6.6 km | FITS | opłacono |
98 | Katana Tomasz | Olecko | Polska | 6.6 km | opłacono | |
99 | Tombacher Krzysztof | Ełk | Polska | 6.6 km | BBKTS | |
100 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega |
Wyświetleń: 19695