Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Truchan Wiesław Żytkiejmy 6.6 km Płomyk - Żytkiejmy 30.00 PLN
2 Szulc Wojciech Suwałki 6.6 km 30.00 PLN
3 Bernatowicz Pawel Ełk 3.3 km 30.00 PLN
4 Kosakowski Jarosław Olecko 6.6 km 30.00 PLN
5 Albiński Miłosz Biała Piska 6.6 km ur. 2000 - 2005 II LO w Piszu 10.00 PLN
6 Kuniszyk Piotr Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy 30.00 PLN
7 basaj paweł suwałki 3.3 km BBL Suwałki 30.00 PLN
8 Lipiński Marcin Gołdap 6.6 km 15.pplot 30.00 PLN
9 Truszczyński Grzegorz olecko 6.6 km Olecko Biega 30.00 PLN
10 Sienkiewicz Karol Olecko 6.6 km JW 2098 30.00 PLN
11 Sienkiewicz Kacper Olecko 400 m bieg dziecięcy SP 4 darmowy udział
12 sokołowska Rafał suwałki 3.3 km niepełnosprawni TEAM Biegam bo chcę darmowy udział
13 Samborska Grażyna Wydminy 3.3 km BBL Wydminy 30.00 PLN
14 Grześkowicz Dorota Wydminy 6.6 km BBL Wydminy 30.00 PLN
15 Mika - Jankowska Dorota Wydminy 3.3 km BBL Wydminy 30.00 PLN
16 Samborski Waldemar Wydminy 6.6 km BBL Wydminy 30.00 PLN
17 Zawistowska Ewelina Ełk 3.3 km 30.00 PLN
18 Prawdzik Renata Ełk 6.6 km Super Drużyna Ełk 30.00 PLN
19 Waszkiewicz Joanna Kętrzyn 100 m bieg dziecięcy Drużyna ML darmowy udział
20 Waszkiewicz Edyta Kętrzyn 3.3 km Drużyna ML 30.00 PLN
21 Waszkiewicz Hanna Kętrzyn 800 m bieg dziecięcy Drużyna ML darmowy udział
22 Długosz Lucyna Kętrzyn 3.3 km Drużyna ML 30.00 PLN
23 Kulik Weronika Olecko 800 m bieg dziecięcy darmowy udział
24 Kulik Wiktoria Olecko 800 m bieg dziecięcy darmowy udział
25 Suchodolski Paweł Olecko 6.6 km Olecko Biega 30.00 PLN
26 Suchodolska Edyta Olecko 6.6 km Olecko Biega 30.00 PLN
27 Krawiec Lena Olecko 100 m bieg dziecięcy darmowy udział
28 Krawiec Nadia Olecko 100 m bieg dziecięcy darmowy udział
29 Nowicki Igor Suwałki 400 m bieg dziecięcy Nowicki Team darmowy udział
30 Nowicki Zbigniew Suwałki 6.6 km Nowicki Team 30.00 PLN
31 Krawiec Mateusz Olecko 6.6 km SKB Dzik 30.00 PLN
32 Omilian Natasza Sedranki 100 m bieg dziecięcy Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku darmowy udział
33 Gierszewski Czarek Olecko 6.6 km Olecko Biega 30.00 PLN
34 Czaplejewicz Piotr Ełk 400 m bieg dziecięcy Super Drużyna Ełk darmowy udział
35 Czaplejewicz Anita Ełk 800 m bieg dziecięcy Super Drużyna Ełk darmowy udział
36 Czaplejewicz Marta Ełk 6.6 km Super Drużyna Ełk 30.00 PLN
37 Przemielewska Ewa Stożne 6.6 km Olecko Biega 30.00 PLN
38 Łapszys Kamil Olecko 6.6 km 30.00 PLN
39 Świerzbin Agnieszka Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 LKS Korab Olecko 10.00 PLN
40 Bazan Damian Olecko 6.6 km 30.00 PLN
41 Omilian Przemek Olecko 6.6 km Olecko Biega 30.00 PLN
42 Przemielewski Kamil Stożne 6.6 km Olecko Biega 30.00 PLN


Wyświetleń: 733

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ