Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 PEŁSZYŃSKI PAWEŁ EŁK 800 m bieg dziecięcy UKS MOS EŁK
2 BRONAKOWSKI MICHAŁ EŁK 400 m bieg dziecięcy UKS MOS EŁK
3 Kowalewski Tymoteusz Olecko 800 m bieg dziecięcy
4 Kowalewska Antina Olecko 400 m bieg dziecięcy
5 Baginski Jan Olecko 6.6 km osoby powyżej 70 lat Olecko Biega
6 Jagiełło Maciej Ełk 800 m bieg dziecięcy
7 Jagiełło Artur Ełk 400 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
8 Kołodziej Dominika Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
9 Kołodziej Julia Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
10 Tański Jan Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
11 Milewski Oliwier Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
12 Kukiełko Lidia Ełk 400 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
13 Chrobol Jakub EŁK 800 m bieg dziecięcy UKS MOS EŁK
14 Korzun Wiktoria Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
15 Danielczyk Filip Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
16 Eustachiewicz Klara Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
17 Popławski Jeremi Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
18 Dzierżanowski Oskar Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
19 Biołobrzeska Daria Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
20 Łajewska Maria Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
21 Guzowska Lliliana Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
22 Klepacki Filip Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
23 Warsiewicz Karolina Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
24 Baluta Zofia Ełk 400 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
25 Wiszowaty Jan Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
26 Bartoszewicz Antoni Ełk 400 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
27 Bełbot Julia Giżycko 100 m bieg dziecięcy Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku
28 Bełbot Wiktoria Giżycko 400 m bieg dziecięcy Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko
29 Sznurkowska Magdalena Suwałki 100 m bieg dziecięcy
30 Popowska Inka Suwałki 100 m bieg dziecięcy
31 Twardowski Michał Olsztyn 800 m bieg dziecięcy
32 Sztukowski Mateusz Wólka 400 m bieg dziecięcy
33 Wielgus Agnieszka Gołdap 6.6 km niepełnosprawni Łowcy Przygód Gołdap
34 Jasnoch Julita Sarnetki 800 m bieg dziecięcy SP Nowinka
35 Kozłowski Damian Suwałki 6.6 km Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
36 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 6.6 km Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
37 Dudek Krzysztof Olecko 6.6 km opłacono
38 Szuliński Beniamin Olecko 400 m bieg dziecięcy Yolo Team
39 Szuliński Robert Olecko 6.6 km Yolo Team opłacono
40 Jaworowska Magdalena Olecko 6.6 km opłacono
41 Święczkowska Marzanna Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
42 Lorenc Dawid Augustów 3.3 km opłacono
43 Jakubowski Tomasz Augustów 3.3 km ATP Augustów opłacono
44 Kropiwnicki Bartłomiej Suwałki 6.6 km Tygrysy Suwałk opłacono
45 Kuźma Franciszek Suwałki 100 m bieg dziecięcy
46 Kuźma Hanna Suwałki 800 m bieg dziecięcy
47 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 6.6 km opłacono
48 Havriushenko Ivan Olecko 6.6 km FITS opłacono
49 Michniewicz Karol Olecko 6.6 km FITS opłacono
50 Katana Tomasz Olecko 6.6 km opłacono
51 Adam Justyna Olecko 6.6 km opłacono
52 Bzymek Łukasz Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
53 Skrodzki Jakub Suwałki 6.6 km Tygrysy Suwałk opłacono
54 Dykiert Ryszard Szafranki 6.6 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
55 Krawczyk Gloria Ketrzyn 100 m bieg dziecięcy
56 Domelewska Joanna Olecko 6.6 km opłacono
57 Nowicki Michał Raczki 3.3 km Nowicki Team opłacono
58 Kosakowski Jarosław Olecko 6.6 km opłacono
59 Sienkiewicz Kacper Olecko 400 m bieg dziecięcy SP 4
60 Sokołowski Rafał Suwałki 3.3 km niepełnosprawni TEAM Biegam bo chcę
61 Prawdzik Renata Ełk 6.6 km Super Drużyna Ełk opłacono
62 Waszkiewicz Joanna Kętrzyn 100 m bieg dziecięcy Drużyna ML
63 Waszkiewicz Edyta Kętrzyn 3.3 km Drużyna ML opłacono
64 Waszkiewicz Hanna Kętrzyn 800 m bieg dziecięcy Drużyna ML
65 Długosz Lucyna Kętrzyn 3.3 km Drużyna ML opłacono
66 Kulik Weronika Olecko 800 m bieg dziecięcy
67 Kulik Wiktoria Olecko 800 m bieg dziecięcy
68 Krawiec Lena Olecko 100 m bieg dziecięcy
69 Krawiec Nadia Olecko 100 m bieg dziecięcy
70 Nowicki Igor Suwałki 400 m bieg dziecięcy Nowicki Team
71 Nowicki Zbigniew Suwałki 6.6 km Nowicki Team opłacono
72 Krawiec Mateusz Olecko 6.6 km SKB Dzik opłacono
73 Omilian Natasza Sedranki 100 m bieg dziecięcy Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku
74 Gierszewski Czarek Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
75 Czaplejewicz Piotr Ełk 400 m bieg dziecięcy Super Drużyna Ełk
76 Czaplejewicz Anita Ełk 800 m bieg dziecięcy Super Drużyna Ełk
77 Czaplejewicz Marta Ełk 6.6 km Super Drużyna Ełk opłacono
78 Omilian Przemek Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono


Wyświetleń: 5044

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ