Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jasińska Karolina Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005
2 Gliniecki Łukasz Judziki 6.6 km
3 Szurc Rafał Ełk 6.6 km
4 Ciepłowski Ryszard Suwałki 6.6 km
5 Szcześniak Michał Suwałki 3.3 km Tygrysy Suwałk
6 Kiersztyn Jacek Ełk 6.6 km
7 Stanek Dagmara Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
8 Kowalewski Paweł Olecko 6.6 km
9 Poreda Iwona Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
10 Turek Monika Gołdap 6.6 km
11 Jarzebowicz Bozena Goldap 6.6 km
12 Brzezińska Barbara Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
13 Brzeziński Tomasz Gołdap 3.3 km
14 Morek Katarzyna Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
15 Jagiełło Marcin Ełk 3.3 km
16 Jagiełło Agnieszka Ełk 3.3 km
17 Kulągowski Kacper Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
18 Bartoszewicz Igor Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
19 Fiećko Barbara Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
20 Cwaliński Marcin Ełk 6.6 km
21 Bąk Rafał Olecko 6.6 km
22 Malesa Arkadiusz Wydminy 3.3 km
23 Piliaiev Andrii Olecko 6.6 km FITS
24 Polkowski Sylwester SUWAŁKI 6.6 km RESO TEAM
25 Jerulank Wiesław Grajewo 3.3 km Maratonka Grajewo
26 Łapinska Katarzyna Olecko 6.6 km Olecko Biega
27 Bagiński Jacek Ełk 6.6 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS EŁK
28 Staniszewski Krzysztof Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
29 Myszka Paweł Grajewo 6.6 km ur. 2000 - 2005 Maratonka Grajewo
30 Myszka Marcin Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
31 Popowska Monika Suwałki 6.6 km
32 Sznurkowska Sylwia Suwałki 6.6 km
33 Muster-Drażba Ewa Olecko 6.6 km Olecko Biega
34 Fiertek Gabriela Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega
35 Suchecki Sylwek Chudek 6.6 km Miłośnicy Sałatki Jarzynowej
36 Gałaszewski Darek Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko
37 Cieślukowska Katarzyna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
38 Kniza Weronika Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
39 Kozłowska Joanna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
40 Cieślukowska Marta Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
41 Mróz Hubert Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
42 Wielgus Krystian Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
43 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 6.6 km Olecko Biega
44 Truszczyńska Edyta olecko 3.3 km Olecko Biega
45 Oreshko Vladimir Gusiev 6.6 km Bieg i Zdrowie
46 Kniazeva Ekaterina Gusiev 6.6 km BIEG I ZDROWIE
47 Kuźma Przemysław Suwałki 6.6 km
48 Herbszt Paulina Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
49 Tombacher Krzysztof Ełk 6.6 km BBKTS
50 Warykowski Stanislaw Olecko 6.6 km Olecko Biega
51 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 6.6 km 12BLP /Salos -Suwałki
52 Ćwikowski Sławomir Suwałki 6.6 km
53 Krawczyk Robert Kętrzyn 6.6 km Drużyna ML
54 Motulewicz Patrycja Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega
55 Moroz Adrian Olecko 6.6 km
56 Derencz Joanna Gołdap 3.3 km 15 Pułk Przeciwlotniczy
57 Truchan Wiesław Żytkiejmy 6.6 km Płomyk - Żytkiejmy
58 Szulc Wojciech Suwałki 6.6 km
59 Bernatowicz Pawel Ełk 3.3 km
60 Albiński Miłosz Biała Piska 6.6 km ur. 2000 - 2005 II LO w Piszu
61 Kuniszyk Piotr Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy
62 Basaj Paweł Suwałki 3.3 km BBL Suwałki
63 Lipiński Marcin Gołdap 6.6 km 15.pplot
64 Truszczyński Grzegorz olecko 6.6 km Olecko Biega
65 Sienkiewicz Karol Olecko 6.6 km JW 2098
66 Samborska Grażyna Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
67 Grześkowicz Dorota Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
68 Mika - Jankowska Dorota Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
69 Samborski Waldemar Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
70 Zawistowska Ewelina Ełk 3.3 km
71 Suchodolski Paweł Olecko 6.6 km Olecko Biega
72 Suchodolska Edyta Olecko 6.6 km Olecko Biega
73 Przemielewska Ewa Stożne 6.6 km Olecko Biega
74 Łapszys Kamil Olecko 6.6 km
75 Świerzbin Agnieszka Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 LKS Korab Olecko
76 Bazan Damian Olecko 6.6 km
77 Przemielewski Kamil Stożne 6.6 km Olecko Biega


Wyświetleń: 5245

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ