Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zawistowska Ewelina Ełk 3.3 km
2 Mika - Jankowska Dorota Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
3 Samborska Grażyna Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
4 Basaj Paweł Suwałki 3.3 km BBL Suwałki
5 Bernatowicz Pawel Ełk 3.3 km
6 Derencz Joanna Gołdap 3.3 km 15 Pułk Przeciwlotniczy
7 Herbszt Paulina Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
8 Truszczyńska Edyta olecko 3.3 km Olecko Biega
9 Gałaszewski Darek Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko
10 Jerulank Wiesław Grajewo 3.3 km Maratonka Grajewo
11 Malesa Arkadiusz Wydminy 3.3 km
12 Jagiełło Agnieszka Ełk 3.3 km
13 Jagiełło Marcin Ełk 3.3 km
14 Brzeziński Tomasz Gołdap 3.3 km
15 Brzezińska Barbara Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
16 Poreda Iwona Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
17 Szcześniak Michał Suwałki 3.3 km Tygrysy Suwałk
18 Świerzbin Agnieszka Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 LKS Korab Olecko
19 Motulewicz Patrycja Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega
20 Mróz Hubert Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
21 Cieślukowska Marta Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
22 Kozłowska Joanna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
23 Kniza Weronika Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
24 Cieślukowska Katarzyna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
25 Fiertek Gabriela Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega
26 Fiećko Barbara Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
27 Bartoszewicz Igor Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
28 Kulągowski Kacper Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
29 Jasińska Karolina Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005
30 Przemielewski Kamil Stożne 6.6 km Olecko Biega
31 Bazan Damian Olecko 6.6 km
32 Łapszys Kamil Olecko 6.6 km
33 Przemielewska Ewa Stożne 6.6 km Olecko Biega
34 Suchodolska Edyta Olecko 6.6 km Olecko Biega
35 Suchodolski Paweł Olecko 6.6 km Olecko Biega
36 Samborski Waldemar Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
37 Grześkowicz Dorota Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
38 Sienkiewicz Karol Olecko 6.6 km JW 2098
39 Truszczyński Grzegorz olecko 6.6 km Olecko Biega
40 Lipiński Marcin Gołdap 6.6 km 15.pplot
41 Kuniszyk Piotr Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy
42 Szulc Wojciech Suwałki 6.6 km
43 Truchan Wiesław Żytkiejmy 6.6 km Płomyk - Żytkiejmy
44 Moroz Adrian Olecko 6.6 km
45 Krawczyk Robert Kętrzyn 6.6 km Drużyna ML
46 Ćwikowski Sławomir Suwałki 6.6 km
47 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 6.6 km 12BLP /Salos -Suwałki
48 Warykowski Stanislaw Olecko 6.6 km Olecko Biega
49 Tombacher Krzysztof Ełk 6.6 km BBKTS
50 Kuźma Przemysław Suwałki 6.6 km
51 Kniazeva Ekaterina Gusiev 6.6 km BIEG I ZDROWIE
52 Oreshko Vladimir Gusiev 6.6 km Bieg i Zdrowie
53 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 6.6 km Olecko Biega
54 Wielgus Krystian Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
55 Suchecki Sylwek Chudek 6.6 km Miłośnicy Sałatki Jarzynowej
56 Muster-Drażba Ewa Olecko 6.6 km Olecko Biega
57 Sznurkowska Sylwia Suwałki 6.6 km
58 Popowska Monika Suwałki 6.6 km
59 Myszka Marcin Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
60 Staniszewski Krzysztof Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
61 Łapinska Katarzyna Olecko 6.6 km Olecko Biega
62 Polkowski Sylwester SUWAŁKI 6.6 km RESO TEAM
63 Piliaiev Andrii Olecko 6.6 km FITS
64 Bąk Rafał Olecko 6.6 km
65 Cwaliński Marcin Ełk 6.6 km
66 Morek Katarzyna Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
67 Jarzebowicz Bozena Goldap 6.6 km
68 Turek Monika Gołdap 6.6 km
69 Kowalewski Paweł Olecko 6.6 km
70 Stanek Dagmara Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
71 Kiersztyn Jacek Ełk 6.6 km
72 Ciepłowski Ryszard Suwałki 6.6 km
73 Szurc Rafał Ełk 6.6 km
74 Gliniecki Łukasz Judziki 6.6 km
75 Albiński Miłosz Biała Piska 6.6 km ur. 2000 - 2005 II LO w Piszu
76 Myszka Paweł Grajewo 6.6 km ur. 2000 - 2005 Maratonka Grajewo
77 Bagiński Jacek Ełk 6.6 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS EŁK


Wyświetleń: 13130

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ