Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Turek Monika Gołdap 6.6 km
2 Jagiełło Marcin Ełk 3.3 km
3 Moroz Adrian Olecko 6.6 km
4 Kowalewski Paweł Olecko 6.6 km
5 Szulc Wojciech Suwałki 6.6 km
6 Kiersztyn Jacek Ełk 6.6 km
7 Sznurkowska Sylwia Suwałki 6.6 km
8 Bernatowicz Pawel Ełk 3.3 km
9 Ćwikowski Sławomir Suwałki 6.6 km
10 Kuźma Przemysław Suwałki 6.6 km
11 Bazan Damian Olecko 6.6 km
12 Łapszys Kamil Olecko 6.6 km
13 Popowska Monika Suwałki 6.6 km
14 Malesa Arkadiusz Wydminy 3.3 km
15 Bąk Rafał Olecko 6.6 km
16 Zawistowska Ewelina Ełk 3.3 km
17 Ciepłowski Ryszard Suwałki 6.6 km
18 Szurc Rafał Ełk 6.6 km
19 Cwaliński Marcin Ełk 6.6 km
20 Brzeziński Tomasz Gołdap 3.3 km
21 Gliniecki Łukasz Judziki 6.6 km
22 Jasińska Karolina Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005
23 Jarzebowicz Bozena Goldap 6.6 km
24 Jagiełło Agnieszka Ełk 3.3 km
25 Derencz Joanna Gołdap 3.3 km 15 Pułk Przeciwlotniczy
26 Mróz Hubert Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
27 Cieślukowska Marta Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
28 Kozłowska Joanna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
29 Kniza Weronika Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
30 Cieślukowska Katarzyna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
31 Gałaszewski Darek Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko
32 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 6.6 km 12BLP /Salos -Suwałki
33 Lipiński Marcin Gołdap 6.6 km 15.pplot
34 Tombacher Krzysztof Ełk 6.6 km BBKTS
35 Basaj Paweł Suwałki 3.3 km BBL Suwałki
36 Samborski Waldemar Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
37 Mika - Jankowska Dorota Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
38 Herbszt Paulina Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
39 Grześkowicz Dorota Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
40 Samborska Grażyna Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
41 Kniazeva Ekaterina Gusiev 6.6 km BIEG I ZDROWIE
42 Oreshko Vladimir Gusiev 6.6 km Bieg i Zdrowie
43 Krawczyk Robert Kętrzyn 6.6 km Drużyna ML
44 Kuniszyk Piotr Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy
45 Piliaiev Andrii Olecko 6.6 km FITS
46 Albiński Miłosz Biała Piska 6.6 km ur. 2000 - 2005 II LO w Piszu
47 Sienkiewicz Karol Olecko 6.6 km JW 2098
48 Świerzbin Agnieszka Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 LKS Korab Olecko
49 Poreda Iwona Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
50 Wielgus Krystian Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
51 Stanek Dagmara Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
52 Morek Katarzyna Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
53 Brzezińska Barbara Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
54 Myszka Marcin Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
55 Myszka Paweł Grajewo 6.6 km ur. 2000 - 2005 Maratonka Grajewo
56 Staniszewski Krzysztof Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
57 Jerulank Wiesław Grajewo 3.3 km Maratonka Grajewo
58 Suchecki Sylwek Chudek 6.6 km Miłośnicy Sałatki Jarzynowej
59 Przemielewski Kamil Stożne 6.6 km Olecko Biega
60 Truszczyński Grzegorz olecko 6.6 km Olecko Biega
61 Muster-Drażba Ewa Olecko 6.6 km Olecko Biega
62 Warykowski Stanislaw Olecko 6.6 km Olecko Biega
63 Motulewicz Patrycja Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega
64 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 6.6 km Olecko Biega
65 Przemielewska Ewa Stożne 6.6 km Olecko Biega
66 Fiertek Gabriela Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega
67 Łapinska Katarzyna Olecko 6.6 km Olecko Biega
68 Suchodolska Edyta Olecko 6.6 km Olecko Biega
69 Suchodolski Paweł Olecko 6.6 km Olecko Biega
70 Truszczyńska Edyta olecko 3.3 km Olecko Biega
71 Truchan Wiesław Żytkiejmy 6.6 km Płomyk - Żytkiejmy
72 Polkowski Sylwester SUWAŁKI 6.6 km RESO TEAM
73 Szcześniak Michał Suwałki 3.3 km Tygrysy Suwałk
74 Bagiński Jacek Ełk 6.6 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS EŁK
75 Fiećko Barbara Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
76 Bartoszewicz Igor Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
77 Kulągowski Kacper Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk


Wyświetleń: 13129

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ