Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Albiński Miłosz Biała Piska 6.6 km ur. 2000 - 2005 II LO w Piszu
2 Bagiński Jacek Ełk 6.6 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS EŁK
3 Bąk Rafał Olecko 6.6 km
4 Bartoszewicz Igor Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
5 Basaj Paweł Suwałki 3.3 km BBL Suwałki
6 Bazan Damian Olecko 6.6 km
7 Bernatowicz Pawel Ełk 3.3 km
8 Brzezińska Barbara Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
9 Brzeziński Tomasz Gołdap 3.3 km
10 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 6.6 km Olecko Biega
11 Ciepłowski Ryszard Suwałki 6.6 km
12 Cieślukowska Katarzyna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
13 Cieślukowska Marta Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
14 Cwaliński Marcin Ełk 6.6 km
15 Ćwikowski Sławomir Suwałki 6.6 km
16 Derencz Joanna Gołdap 3.3 km 15 Pułk Przeciwlotniczy
17 Fiećko Barbara Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
18 Fiertek Gabriela Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega
19 Gałaszewski Darek Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko
20 Gliniecki Łukasz Judziki 6.6 km
21 Grześkowicz Dorota Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
22 Herbszt Paulina Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
23 Jagiełło Agnieszka Ełk 3.3 km
24 Jagiełło Marcin Ełk 3.3 km
25 Jarzebowicz Bozena Goldap 6.6 km
26 Jasińska Karolina Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005
27 Jerulank Wiesław Grajewo 3.3 km Maratonka Grajewo
28 Kiersztyn Jacek Ełk 6.6 km
29 Kniazeva Ekaterina Gusiev 6.6 km BIEG I ZDROWIE
30 Kniza Weronika Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
31 Kowalewski Paweł Olecko 6.6 km
32 Kozłowska Joanna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
33 Krawczyk Robert Kętrzyn 6.6 km Drużyna ML
34 Kulągowski Kacper Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
35 Kuniszyk Piotr Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy
36 Kuźma Przemysław Suwałki 6.6 km
37 Lipiński Marcin Gołdap 6.6 km 15.pplot
38 Malesa Arkadiusz Wydminy 3.3 km
39 Mika - Jankowska Dorota Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
40 Morek Katarzyna Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
41 Moroz Adrian Olecko 6.6 km
42 Motulewicz Patrycja Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega
43 Mróz Hubert Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
44 Muster-Drażba Ewa Olecko 6.6 km Olecko Biega
45 Myszka Marcin Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
46 Myszka Paweł Grajewo 6.6 km ur. 2000 - 2005 Maratonka Grajewo
47 Oreshko Vladimir Gusiev 6.6 km Bieg i Zdrowie
48 Piliaiev Andrii Olecko 6.6 km FITS
49 Polkowski Sylwester SUWAŁKI 6.6 km RESO TEAM
50 Popowska Monika Suwałki 6.6 km
51 Poreda Iwona Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
52 Przemielewska Ewa Stożne 6.6 km Olecko Biega
53 Przemielewski Kamil Stożne 6.6 km Olecko Biega
54 Samborska Grażyna Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
55 Samborski Waldemar Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
56 Sienkiewicz Karol Olecko 6.6 km JW 2098
57 Stanek Dagmara Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
58 Staniszewski Krzysztof Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
59 Suchecki Sylwek Chudek 6.6 km Miłośnicy Sałatki Jarzynowej
60 Suchodolska Edyta Olecko 6.6 km Olecko Biega
61 Suchodolski Paweł Olecko 6.6 km Olecko Biega
62 Świerzbin Agnieszka Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 LKS Korab Olecko
63 Szcześniak Michał Suwałki 3.3 km Tygrysy Suwałk
64 Sznurkowska Sylwia Suwałki 6.6 km
65 Szulc Wojciech Suwałki 6.6 km
66 Szurc Rafał Ełk 6.6 km
67 Tombacher Krzysztof Ełk 6.6 km BBKTS
68 Truchan Wiesław Żytkiejmy 6.6 km Płomyk - Żytkiejmy
69 Truszczyńska Edyta olecko 3.3 km Olecko Biega
70 Truszczyński Grzegorz olecko 6.6 km Olecko Biega
71 Turek Monika Gołdap 6.6 km
72 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 6.6 km 12BLP /Salos -Suwałki
73 Warykowski Stanislaw Olecko 6.6 km Olecko Biega
74 Wielgus Krystian Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
75 Zawistowska Ewelina Ełk 3.3 km
76 Łapinska Katarzyna Olecko 6.6 km Olecko Biega
77 Łapszys Kamil Olecko 6.6 km


Wyświetleń: 13128

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ