Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 6.6 km opłacono
2 Jakubowski Tomasz Augustów 3.3 km ATP Augustów opłacono
3 Lorenc Dawid Augustów 3.3 km opłacono
4 Albiński Miłosz Biała Piska 6.6 km ur. 2000 - 2005 II LO w Piszu
5 Suchecki Sylwek Chudek 6.6 km Miłośnicy Sałatki Jarzynowej
6 Jagiełło Marcin Ełk 3.3 km
7 Jagiełło Maciej Ełk 800 m bieg dziecięcy
8 BRONAKOWSKI MICHAŁ EŁK 400 m bieg dziecięcy UKS MOS EŁK
9 PEŁSZYŃSKI PAWEŁ EŁK 800 m bieg dziecięcy UKS MOS EŁK
10 Kiersztyn Jacek Ełk 6.6 km
11 Bernatowicz Pawel Ełk 3.3 km
12 Bartoszewicz Antoni Ełk 400 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
13 Wiszowaty Jan Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
14 Baluta Zofia Ełk 400 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
15 Warsiewicz Karolina Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
16 Klepacki Filip Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
17 Guzowska Lliliana Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
18 Łajewska Maria Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
19 Biołobrzeska Daria Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
20 Prawdzik Renata Ełk 6.6 km Super Drużyna Ełk opłacono
21 Dzierżanowski Oskar Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
22 Czaplejewicz Marta Ełk 6.6 km Super Drużyna Ełk opłacono
23 Czaplejewicz Anita Ełk 800 m bieg dziecięcy Super Drużyna Ełk
24 Popławski Jeremi Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
25 Czaplejewicz Piotr Ełk 400 m bieg dziecięcy Super Drużyna Ełk
26 Eustachiewicz Klara Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
27 Danielczyk Filip Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
28 Korzun Wiktoria Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
29 Chrobol Jakub EŁK 800 m bieg dziecięcy UKS MOS EŁK
30 Kukiełko Lidia Ełk 400 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
31 Bagiński Jacek Ełk 6.6 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS EŁK
32 Zawistowska Ewelina Ełk 3.3 km
33 Tombacher Krzysztof Ełk 6.6 km BBKTS
34 Milewski Oliwier Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
35 Tański Jan Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
36 Szurc Rafał Ełk 6.6 km
37 Cwaliński Marcin Ełk 6.6 km
38 Kołodziej Julia Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
39 Kołodziej Dominika Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
40 Jagiełło Artur Ełk 400 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
41 Fiećko Barbara Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
42 Bartoszewicz Igor Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
43 Kulągowski Kacper Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
44 Jagiełło Agnieszka Ełk 3.3 km
45 Bełbot Wiktoria Giżycko 400 m bieg dziecięcy Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko
46 Bełbot Julia Giżycko 100 m bieg dziecięcy Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku
47 Jarzebowicz Bozena Goldap 6.6 km
48 Turek Monika Gołdap 6.6 km
49 Poreda Iwona Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
50 Wielgus Agnieszka Gołdap 6.6 km niepełnosprawni Łowcy Przygód Gołdap
51 Wielgus Krystian Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
52 Stanek Dagmara Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
53 Lipiński Marcin Gołdap 6.6 km 15.pplot
54 Kuniszyk Piotr Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy
55 Morek Katarzyna Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
56 Derencz Joanna Gołdap 3.3 km 15 Pułk Przeciwlotniczy
57 Brzeziński Tomasz Gołdap 3.3 km
58 Brzezińska Barbara Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
59 Myszka Marcin Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
60 Myszka Paweł Grajewo 6.6 km ur. 2000 - 2005 Maratonka Grajewo
61 Staniszewski Krzysztof Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
62 Jerulank Wiesław Grajewo 3.3 km Maratonka Grajewo
63 Kniazeva Ekaterina Gusiev 6.6 km BIEG I ZDROWIE
64 Oreshko Vladimir Gusiev 6.6 km Bieg i Zdrowie
65 Gliniecki Łukasz Judziki 6.6 km
66 Krawczyk Gloria Ketrzyn 100 m bieg dziecięcy
67 Długosz Lucyna Kętrzyn 3.3 km Drużyna ML opłacono
68 Waszkiewicz Hanna Kętrzyn 800 m bieg dziecięcy Drużyna ML
69 Waszkiewicz Edyta Kętrzyn 3.3 km Drużyna ML opłacono
70 Waszkiewicz Joanna Kętrzyn 100 m bieg dziecięcy Drużyna ML
71 Krawczyk Robert Kętrzyn 6.6 km Drużyna ML
72 Jaworowska Magdalena Olecko 6.6 km opłacono
73 Katana Tomasz Olecko 6.6 km opłacono
74 Moroz Adrian Olecko 6.6 km
75 Michniewicz Karol Olecko 6.6 km FITS opłacono
76 Piliaiev Andrii Olecko 6.6 km FITS
77 Havriushenko Ivan Olecko 6.6 km FITS opłacono
78 Kowalewski Paweł Olecko 6.6 km
79 Kowalewska Antina Olecko 400 m bieg dziecięcy
80 Kowalewski Tymoteusz Olecko 800 m bieg dziecięcy
81 Sienkiewicz Kacper Olecko 400 m bieg dziecięcy SP 4
82 Sienkiewicz Karol Olecko 6.6 km JW 2098
83 Kulik Wiktoria Olecko 800 m bieg dziecięcy
84 Kulik Weronika Olecko 800 m bieg dziecięcy
85 Truszczyński Grzegorz olecko 6.6 km Olecko Biega
86 Omilian Przemek Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
87 Muster-Drażba Ewa Olecko 6.6 km Olecko Biega
88 Bzymek Łukasz Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
89 Warykowski Stanislaw Olecko 6.6 km Olecko Biega
90 Mróz Hubert Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
91 Cieślukowska Marta Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
92 Kozłowska Joanna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
93 Kniza Weronika Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
94 Cieślukowska Katarzyna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
95 Krawiec Mateusz Olecko 6.6 km SKB Dzik opłacono
96 Gałaszewski Darek Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko
97 Motulewicz Patrycja Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega
98 Bazan Damian Olecko 6.6 km
99 Świerzbin Agnieszka Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 LKS Korab Olecko
100 Łapszys Kamil Olecko 6.6 km


Wyświetleń: 7957

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ