Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Turek Monika Gołdap 6.6 km
2 Jaworowska Magdalena Olecko 6.6 km opłacono
3 Jagiełło Marcin Ełk 3.3 km
4 Jagiełło Maciej Ełk 800 m bieg dziecięcy
5 Katana Tomasz Olecko 6.6 km opłacono
6 Moroz Adrian Olecko 6.6 km
7 Kowalewski Paweł Olecko 6.6 km
8 Kowalewska Antina Olecko 400 m bieg dziecięcy
9 Kowalewski Tymoteusz Olecko 800 m bieg dziecięcy
10 Szulc Wojciech Suwałki 6.6 km
11 Kulik Wiktoria Olecko 800 m bieg dziecięcy
12 Kulik Weronika Olecko 800 m bieg dziecięcy
13 Kiersztyn Jacek Ełk 6.6 km
14 Popowska Inka Suwałki 100 m bieg dziecięcy
15 Sznurkowska Sylwia Suwałki 6.6 km
16 Sznurkowska Magdalena Suwałki 100 m bieg dziecięcy
17 Bernatowicz Pawel Ełk 3.3 km
18 Ćwikowski Sławomir Suwałki 6.6 km
19 Kuźma Hanna Suwałki 800 m bieg dziecięcy
20 Kuźma Franciszek Suwałki 100 m bieg dziecięcy
21 Kuźma Przemysław Suwałki 6.6 km
22 Bazan Damian Olecko 6.6 km
23 Łapszys Kamil Olecko 6.6 km
24 Popowska Monika Suwałki 6.6 km
25 Adam Justyna Olecko 6.6 km opłacono
26 Malesa Arkadiusz Wydminy 3.3 km
27 Krawiec Nadia Olecko 100 m bieg dziecięcy
28 Krawiec Lena Olecko 100 m bieg dziecięcy
29 Sztukowski Mateusz Wólka 400 m bieg dziecięcy
30 Twardowski Michał Olsztyn 800 m bieg dziecięcy
31 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 6.6 km opłacono
32 Bąk Rafał Olecko 6.6 km
33 Zawistowska Ewelina Ełk 3.3 km
34 Ciepłowski Ryszard Suwałki 6.6 km
35 Dudek Krzysztof Olecko 6.6 km opłacono
36 Szurc Rafał Ełk 6.6 km
37 Cwaliński Marcin Ełk 6.6 km
38 Lorenc Dawid Augustów 3.3 km opłacono
39 Domelewska Joanna Olecko 6.6 km opłacono
40 Brzeziński Tomasz Gołdap 3.3 km
41 Krawczyk Gloria Ketrzyn 100 m bieg dziecięcy
42 Kosakowski Jarosław Olecko 6.6 km opłacono
43 Gliniecki Łukasz Judziki 6.6 km
44 Jasińska Karolina Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005
45 Jarzebowicz Bozena Goldap 6.6 km
46 Jagiełło Agnieszka Ełk 3.3 km
47 Derencz Joanna Gołdap 3.3 km 15 Pułk Przeciwlotniczy
48 Mróz Hubert Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
49 Cieślukowska Marta Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
50 Kozłowska Joanna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
51 Kniza Weronika Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
52 Cieślukowska Katarzyna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
53 Gałaszewski Darek Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko
54 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 6.6 km 12BLP /Salos -Suwałki
55 Lipiński Marcin Gołdap 6.6 km 15.pplot
56 Jakubowski Tomasz Augustów 3.3 km ATP Augustów opłacono
57 Tombacher Krzysztof Ełk 6.6 km BBKTS
58 Basaj Paweł Suwałki 3.3 km BBL Suwałki
59 Samborski Waldemar Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
60 Mika - Jankowska Dorota Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
61 Herbszt Paulina Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
62 Grześkowicz Dorota Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
63 Samborska Grażyna Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
64 Kniazeva Ekaterina Gusiev 6.6 km BIEG I ZDROWIE
65 Oreshko Vladimir Gusiev 6.6 km Bieg i Zdrowie
66 Długosz Lucyna Kętrzyn 3.3 km Drużyna ML opłacono
67 Waszkiewicz Hanna Kętrzyn 800 m bieg dziecięcy Drużyna ML
68 Waszkiewicz Edyta Kętrzyn 3.3 km Drużyna ML opłacono
69 Waszkiewicz Joanna Kętrzyn 100 m bieg dziecięcy Drużyna ML
70 Krawczyk Robert Kętrzyn 6.6 km Drużyna ML
71 Kuniszyk Piotr Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy
72 Michniewicz Karol Olecko 6.6 km FITS opłacono
73 Piliaiev Andrii Olecko 6.6 km FITS
74 Havriushenko Ivan Olecko 6.6 km FITS opłacono
75 Albiński Miłosz Biała Piska 6.6 km ur. 2000 - 2005 II LO w Piszu
76 Sienkiewicz Karol Olecko 6.6 km JW 2098
77 Świerzbin Agnieszka Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 LKS Korab Olecko
78 Poreda Iwona Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
79 Wielgus Agnieszka Gołdap 6.6 km niepełnosprawni Łowcy Przygód Gołdap
80 Wielgus Krystian Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
81 Stanek Dagmara Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
82 Morek Katarzyna Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
83 Brzezińska Barbara Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
84 Myszka Marcin Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
85 Myszka Paweł Grajewo 6.6 km ur. 2000 - 2005 Maratonka Grajewo
86 Staniszewski Krzysztof Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
87 Jerulank Wiesław Grajewo 3.3 km Maratonka Grajewo
88 Suchecki Sylwek Chudek 6.6 km Miłośnicy Sałatki Jarzynowej
89 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 6.6 km Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
90 Kozłowski Damian Suwałki 6.6 km Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
91 Nowicki Zbigniew Suwałki 6.6 km Nowicki Team opłacono
92 Nowicki Igor Suwałki 400 m bieg dziecięcy Nowicki Team
93 Nowicki Michał Raczki 3.3 km Nowicki Team opłacono
94 Przemielewski Kamil Stożne 6.6 km Olecko Biega
95 Truszczyński Grzegorz olecko 6.6 km Olecko Biega
96 Omilian Przemek Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
97 Muster-Drażba Ewa Olecko 6.6 km Olecko Biega
98 Bzymek Łukasz Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
99 Warykowski Stanislaw Olecko 6.6 km Olecko Biega
100 Motulewicz Patrycja Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega


Wyświetleń: 4751

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ