Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szuliński Robert | Olecko | Polska | 6.6 km | Yolo Team | opłacono |
2 | Szuliński Beniamin | Olecko | Polska | 400 m bieg dziecięcy | Yolo Team | |
3 | Bagiński Jacek | Ełk | Polska | 6.6 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS EŁK | |
4 | Bartoszewicz Antoni | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
5 | Wiszowaty Jan | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
6 | Baluta Zofia | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
7 | Warsiewicz Karolina | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
8 | Klepacki Filip | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
9 | Guzowska Lliliana | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
10 | Łajewska Maria | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
11 | Biołobrzeska Daria | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
12 | Dzierżanowski Oskar | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
13 | Popławski Jeremi | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
14 | Eustachiewicz Klara | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
15 | Danielczyk Filip | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
16 | Korzun Wiktoria | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
17 | Chrobol Jakub | EŁK | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS EŁK | |
18 | Kukiełko Lidia | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
19 | Milewski Oliwier | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
20 | Tański Jan | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
21 | Kołodziej Julia | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
22 | Kołodziej Dominika | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
23 | Jagiełło Artur | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
24 | Fiećko Barbara | Ełk | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS Ełk | |
25 | Bartoszewicz Igor | Ełk | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS Ełk | |
26 | Kulągowski Kacper | Ełk | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS Ełk | |
27 | BRONAKOWSKI MICHAŁ | EŁK | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS EŁK | |
28 | PEŁSZYŃSKI PAWEŁ | EŁK | Polska | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS EŁK | |
29 | Bełbot Wiktoria | Giżycko | Polska | 400 m bieg dziecięcy | Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko | |
30 | Skrodzki Jakub | Suwałki | Polska | 6.6 km | Tygrysy Suwałk | opłacono |
31 | Kropiwnicki Bartłomiej | Suwałki | Polska | 6.6 km | Tygrysy Suwałk | opłacono |
32 | Szcześniak Michał | Suwałki | Polska | 3.3 km | Tygrysy Suwałk | |
33 | Sokołowski Rafał | Suwałki | Polska | 3.3 km niepełnosprawni | TEAM Biegam bo chcę | |
34 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | 6.6 km | Super Drużyna Ełk | opłacono |
35 | Czaplejewicz Anita | Ełk | Polska | 800 m bieg dziecięcy | Super Drużyna Ełk | |
36 | Czaplejewicz Piotr | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | Super Drużyna Ełk | |
37 | Prawdzik Renata | Ełk | Polska | 6.6 km | Super Drużyna Ełk | opłacono |
38 | Dykiert Ryszard | Szafranki | Polska | 6.6 km niepełnosprawni | Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy | |
39 | Jasnoch Julita | Sarnetki | Polska | 800 m bieg dziecięcy | SP Nowinka | |
40 | Sienkiewicz Kacper | Olecko | Polska | 400 m bieg dziecięcy | SP 4 | |
41 | Krawiec Mateusz | Olecko | Polska | 6.6 km | SKB Dzik | opłacono |
42 | Polkowski Sylwester | SUWAŁKI | Polska | 6.6 km | RESO TEAM | |
43 | Omilian Natasza | Sedranki | Polska | 100 m bieg dziecięcy | Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku | |
44 | Bełbot Julia | Giżycko | Polska | 100 m bieg dziecięcy | Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku | |
45 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | 6.6 km | Płomyk - Żytkiejmy | |
46 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
47 | Omilian Przemek | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono |
48 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
49 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono |
50 | Suchodolska Edyta | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
51 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
52 | Truszczyński Grzegorz | olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
53 | Motulewicz Patrycja | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Olecko Biega | |
54 | Bzymek Łukasz | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono |
55 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
56 | Święczkowska Marzanna | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono |
57 | Truszczyńska Edyta | olecko | Polska | 3.3 km | Olecko Biega | |
58 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
59 | Fiertek Gabriela | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Olecko Biega | |
60 | Muster-Drażba Ewa | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
61 | Łapinska Katarzyna | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
62 | Baginski Jan | Olecko | Polska | 6.6 km osoby powyżej 70 lat | Olecko Biega | |
63 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | 6.6 km | Nowicki Team | opłacono |
64 | Nowicki Igor | Suwałki | Polska | 400 m bieg dziecięcy | Nowicki Team | |
65 | Nowicki Michał | Raczki | Polska | 3.3 km | Nowicki Team | opłacono |
66 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | 6.6 km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono |
67 | Kozłowski Damian | Suwałki | Polska | 6.6 km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono |
68 | Suchecki Sylwek | Chudek | Polska | 6.6 km | Miłośnicy Sałatki Jarzynowej | |
69 | Myszka Marcin | Grajewo | Polska | 6.6 km | Maratonka Grajewo | |
70 | Myszka Paweł | Grajewo | Polska | 6.6 km ur. 2000 - 2005 | Maratonka Grajewo | |
71 | Staniszewski Krzysztof | Grajewo | Polska | 6.6 km | Maratonka Grajewo | |
72 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | 3.3 km | Maratonka Grajewo | |
73 | Wielgus Agnieszka | Gołdap | Polska | 6.6 km niepełnosprawni | Łowcy Przygód Gołdap | |
74 | Wielgus Krystian | Gołdap | Polska | 6.6 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
75 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | 6.6 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
76 | Brzezińska Barbara | Gołdap | Polska | 3.3 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
77 | Poreda Iwona | Gołdap | Polska | 3.3 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
78 | Stanek Dagmara | Gołdap | Polska | 6.6 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
79 | Świerzbin Agnieszka | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | LKS Korab Olecko | |
80 | Sienkiewicz Karol | Olecko | Polska | 6.6 km | JW 2098 | |
81 | Albiński Miłosz | Biała Piska | Polska | 6.6 km ur. 2000 - 2005 | II LO w Piszu | |
82 | Michniewicz Karol | Olecko | Polska | 6.6 km | FITS | opłacono |
83 | Havriushenko Ivan | Olecko | Ukraina | 6.6 km | FITS | opłacono |
84 | Piliaiev Andrii | Olecko | Polska | 6.6 km | FITS | |
85 | Kuniszyk Piotr | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
86 | Długosz Lucyna | Kętrzyn | Polska | 3.3 km | Drużyna ML | opłacono |
87 | Waszkiewicz Hanna | Kętrzyn | Polska | 800 m bieg dziecięcy | Drużyna ML | |
88 | Waszkiewicz Edyta | Kętrzyn | Polska | 3.3 km | Drużyna ML | opłacono |
89 | Waszkiewicz Joanna | Kętrzyn | Polska | 100 m bieg dziecięcy | Drużyna ML | |
90 | Krawczyk Robert | Kętrzyn | Polska | 6.6 km | Drużyna ML | |
91 | Kniazeva Ekaterina | Gusiev | Rosja | 6.6 km | BIEG I ZDROWIE | |
92 | Oreshko Vladimir | Gusiev | Rosja | 6.6 km | Bieg i Zdrowie | |
93 | Samborski Waldemar | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
94 | Mika - Jankowska Dorota | Wydminy | Polska | 3.3 km | BBL Wydminy | |
95 | Grześkowicz Dorota | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
96 | Samborska Grażyna | Wydminy | Polska | 3.3 km | BBL Wydminy | |
97 | Herbszt Paulina | Wydminy | Polska | 3.3 km | BBL Wydminy | |
98 | Basaj Paweł | Suwałki | Polska | 3.3 km | BBL Suwałki | |
99 | Tombacher Krzysztof | Ełk | Polska | 6.6 km | BBKTS | |
100 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | 3.3 km | ATP Augustów | opłacono |
Wyświetleń: 19742