Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
12BLP /Salos -Suwałki
1 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 6.6 km 12BLP /Salos -Suwałki
15 Pułk Przeciwlotniczy
2 Derencz Joanna Gołdap 3.3 km 15 Pułk Przeciwlotniczy
15.pplot
3 Lipiński Marcin Gołdap 6.6 km 15.pplot
ATP Augustów
4 Jakubowski Tomasz Augustów 3.3 km ATP Augustów opłacono
BBKTS
5 Tombacher Krzysztof Ełk 6.6 km BBKTS
BBL Suwałki
6 Basaj Paweł Suwałki 3.3 km BBL Suwałki
BBL Wydminy
7 Herbszt Paulina Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
8 Samborska Grażyna Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
9 Grześkowicz Dorota Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
10 Mika - Jankowska Dorota Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
11 Samborski Waldemar Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
BIEG I ZDROWIE
12 Kniazeva Ekaterina Gusiev 6.6 km BIEG I ZDROWIE
Bieg i Zdrowie
13 Oreshko Vladimir Gusiev 6.6 km Bieg i Zdrowie
Drużyna ML
14 Krawczyk Robert Kętrzyn 6.6 km Drużyna ML
15 Waszkiewicz Joanna Kętrzyn 100 m bieg dziecięcy Drużyna ML
16 Waszkiewicz Edyta Kętrzyn 3.3 km Drużyna ML opłacono
17 Waszkiewicz Hanna Kętrzyn 800 m bieg dziecięcy Drużyna ML
18 Długosz Lucyna Kętrzyn 3.3 km Drużyna ML opłacono
Dzieci Kukurydzy
19 Kuniszyk Piotr Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy
FITS
20 Piliaiev Andrii Olecko 6.6 km FITS
21 Havriushenko Ivan Olecko 6.6 km FITS opłacono
22 Michniewicz Karol Olecko 6.6 km FITS opłacono
II LO w Piszu
23 Albiński Miłosz Biała Piska 6.6 km ur. 2000 - 2005 II LO w Piszu
JW 2098
24 Sienkiewicz Karol Olecko 6.6 km JW 2098
LKS Korab Olecko
25 Świerzbin Agnieszka Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 LKS Korab Olecko
Maratonka Grajewo
26 Jerulank Wiesław Grajewo 3.3 km Maratonka Grajewo
27 Staniszewski Krzysztof Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
28 Myszka Paweł Grajewo 6.6 km ur. 2000 - 2005 Maratonka Grajewo
29 Myszka Marcin Grajewo 6.6 km Maratonka Grajewo
Miłośnicy Sałatki Jarzynowej
30 Suchecki Sylwek Chudek 6.6 km Miłośnicy Sałatki Jarzynowej
Nadleśnictwo Głęboki Bród
31 Kozłowski Damian Suwałki 6.6 km Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
32 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 6.6 km Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
Nowicki Team
33 Nowicki Michał Raczki 3.3 km Nowicki Team opłacono
34 Nowicki Igor Suwałki 400 m bieg dziecięcy Nowicki Team
35 Nowicki Zbigniew Suwałki 6.6 km Nowicki Team opłacono
Olecko Biega
36 Baginski Jan Olecko 6.6 km osoby powyżej 70 lat Olecko Biega
37 Łapinska Katarzyna Olecko 6.6 km Olecko Biega
38 Muster-Drażba Ewa Olecko 6.6 km Olecko Biega
39 Fiertek Gabriela Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega
40 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 6.6 km Olecko Biega
41 Truszczyńska Edyta olecko 3.3 km Olecko Biega
42 Święczkowska Marzanna Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
43 Warykowski Stanislaw Olecko 6.6 km Olecko Biega
44 Bzymek Łukasz Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
45 Motulewicz Patrycja Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega
46 Truszczyński Grzegorz olecko 6.6 km Olecko Biega
47 Suchodolski Paweł Olecko 6.6 km Olecko Biega
48 Suchodolska Edyta Olecko 6.6 km Olecko Biega
49 Gierszewski Czarek Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
50 Przemielewska Ewa Stożne 6.6 km Olecko Biega
51 Omilian Przemek Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
52 Przemielewski Kamil Stożne 6.6 km Olecko Biega
Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku
53 Bełbot Julia Giżycko 100 m bieg dziecięcy Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku
54 Omilian Natasza Sedranki 100 m bieg dziecięcy Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku
Płomyk - Żytkiejmy
55 Truchan Wiesław Żytkiejmy 6.6 km Płomyk - Żytkiejmy
RESO TEAM
56 Polkowski Sylwester SUWAŁKI 6.6 km RESO TEAM
SKB Dzik
57 Krawiec Mateusz Olecko 6.6 km SKB Dzik opłacono
SP 4
58 Sienkiewicz Kacper Olecko 400 m bieg dziecięcy SP 4
SP Nowinka
59 Jasnoch Julita Sarnetki 800 m bieg dziecięcy SP Nowinka
Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
60 Dykiert Ryszard Szafranki 6.6 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
Super Drużyna Ełk
61 Prawdzik Renata Ełk 6.6 km Super Drużyna Ełk opłacono
62 Czaplejewicz Piotr Ełk 400 m bieg dziecięcy Super Drużyna Ełk
63 Czaplejewicz Anita Ełk 800 m bieg dziecięcy Super Drużyna Ełk
64 Czaplejewicz Marta Ełk 6.6 km Super Drużyna Ełk opłacono
Szkoła ZSLiZ Olecko
65 Gałaszewski Darek Olecko 3.3 km Szkoła ZSLiZ Olecko
66 Cieślukowska Katarzyna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
67 Kniza Weronika Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
68 Kozłowska Joanna Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
69 Cieślukowska Marta Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
70 Mróz Hubert Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Szkoła ZSLiZ Olecko
TEAM Biegam bo chcę
71 Sokołowski Rafał Suwałki 3.3 km niepełnosprawni TEAM Biegam bo chcę
Tygrysy Suwałk
72 Szcześniak Michał Suwałki 3.3 km Tygrysy Suwałk
73 Kropiwnicki Bartłomiej Suwałki 6.6 km Tygrysy Suwałk opłacono
74 Skrodzki Jakub Suwałki 6.6 km Tygrysy Suwałk opłacono
UKS MOS EŁK
75 PEŁSZYŃSKI PAWEŁ EŁK 800 m bieg dziecięcy UKS MOS EŁK
76 BRONAKOWSKI MICHAŁ EŁK 400 m bieg dziecięcy UKS MOS EŁK
77 Chrobol Jakub EŁK 800 m bieg dziecięcy UKS MOS EŁK
78 Bagiński Jacek Ełk 6.6 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS EŁK
UKS MOS Ełk
79 Kulągowski Kacper Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
80 Bartoszewicz Igor Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
81 Fiećko Barbara Ełk 3.3 km ur. 2000 - 2005 UKS MOS Ełk
82 Jagiełło Artur Ełk 400 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
83 Kołodziej Dominika Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
84 Kołodziej Julia Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
85 Tański Jan Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
86 Milewski Oliwier Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
87 Kukiełko Lidia Ełk 400 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
88 Korzun Wiktoria Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
89 Danielczyk Filip Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
90 Eustachiewicz Klara Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
91 Popławski Jeremi Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
92 Dzierżanowski Oskar Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
93 Biołobrzeska Daria Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
94 Łajewska Maria Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
95 Guzowska Lliliana Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
96 Klepacki Filip Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
97 Warsiewicz Karolina Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
98 Baluta Zofia Ełk 400 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
99 Wiszowaty Jan Ełk 800 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
100 Bartoszewicz Antoni Ełk 400 m bieg dziecięcy UKS MOS Ełk
Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko
101 Bełbot Wiktoria Giżycko 400 m bieg dziecięcy Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko
Yolo Team
102 Szuliński Beniamin Olecko 400 m bieg dziecięcy Yolo Team
103 Szuliński Robert Olecko 6.6 km Yolo Team opłacono
_BRAK NAZWY_
104 Jasińska Karolina Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005
105 Gliniecki Łukasz Judziki 6.6 km
106 Szurc Rafał Ełk 6.6 km
107 Ciepłowski Ryszard Suwałki 6.6 km
108 Kiersztyn Jacek Ełk 6.6 km
109 Kowalewski Tymoteusz Olecko 800 m bieg dziecięcy
110 Kowalewska Antina Olecko 400 m bieg dziecięcy
111 Kowalewski Paweł Olecko 6.6 km
112 Turek Monika Gołdap 6.6 km
113 Jarzebowicz Bozena Goldap 6.6 km
114 Brzeziński Tomasz Gołdap 3.3 km
115 Jagiełło Maciej Ełk 800 m bieg dziecięcy
116 Jagiełło Marcin Ełk 3.3 km
117 Jagiełło Agnieszka Ełk 3.3 km
118 Cwaliński Marcin Ełk 6.6 km
119 Bąk Rafał Olecko 6.6 km
120 Malesa Arkadiusz Wydminy 3.3 km
121 Popowska Monika Suwałki 6.6 km
122 Sznurkowska Magdalena Suwałki 100 m bieg dziecięcy
123 Sznurkowska Sylwia Suwałki 6.6 km
124 Popowska Inka Suwałki 100 m bieg dziecięcy
125 Twardowski Michał Olsztyn 800 m bieg dziecięcy
126 Sztukowski Mateusz Wólka 400 m bieg dziecięcy
127 Dudek Krzysztof Olecko 6.6 km opłacono
128 Jaworowska Magdalena Olecko 6.6 km opłacono
129 Lorenc Dawid Augustów 3.3 km opłacono
130 Kuźma Przemysław Suwałki 6.6 km
131 Kuźma Franciszek Suwałki 100 m bieg dziecięcy
132 Kuźma Hanna Suwałki 800 m bieg dziecięcy
133 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 6.6 km opłacono
134 Katana Tomasz Olecko 6.6 km opłacono
135 Adam Justyna Olecko 6.6 km opłacono
136 Ćwikowski Sławomir Suwałki 6.6 km
137 Krawczyk Gloria Ketrzyn 100 m bieg dziecięcy
138 Domelewska Joanna Olecko 6.6 km opłacono
139 Moroz Adrian Olecko 6.6 km
140 Szulc Wojciech Suwałki 6.6 km
141 Bernatowicz Pawel Ełk 3.3 km
142 Kosakowski Jarosław Olecko 6.6 km opłacono
143 Zawistowska Ewelina Ełk 3.3 km
144 Kulik Weronika Olecko 800 m bieg dziecięcy
145 Kulik Wiktoria Olecko 800 m bieg dziecięcy
146 Krawiec Lena Olecko 100 m bieg dziecięcy
147 Krawiec Nadia Olecko 100 m bieg dziecięcy
148 Łapszys Kamil Olecko 6.6 km
149 Bazan Damian Olecko 6.6 km
Łowcy Przygód Gołdap
150 Stanek Dagmara Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
151 Poreda Iwona Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
152 Brzezińska Barbara Gołdap 3.3 km Łowcy Przygód Gołdap
153 Morek Katarzyna Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
154 Wielgus Krystian Gołdap 6.6 km Łowcy Przygód Gołdap
155 Wielgus Agnieszka Gołdap 6.6 km niepełnosprawni Łowcy Przygód Gołdap


Wyświetleń: 12482

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ