Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12BLP /Salos -Suwałki | |||||||||
1 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | 6.6 km | 12BLP /Salos -Suwałki | |||||
15 Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
2 | Derencz Joanna | Gołdap | 3.3 km | 15 Pułk Przeciwlotniczy | |||||
15.pplot | |||||||||
3 | Lipiński Marcin | Gołdap | 6.6 km | 15.pplot | |||||
ATP Augustów | |||||||||
4 | Jakubowski Tomasz | Augustów | 3.3 km | ATP Augustów | opłacono | ||||
BBKTS | |||||||||
5 | Tombacher Krzysztof | Ełk | 6.6 km | BBKTS | |||||
BBL Suwałki | |||||||||
6 | Basaj Paweł | Suwałki | 3.3 km | BBL Suwałki | |||||
BBL Wydminy | |||||||||
7 | Samborski Waldemar | Wydminy | 6.6 km | BBL Wydminy | |||||
8 | Mika - Jankowska Dorota | Wydminy | 3.3 km | BBL Wydminy | |||||
9 | Grześkowicz Dorota | Wydminy | 6.6 km | BBL Wydminy | |||||
10 | Samborska Grażyna | Wydminy | 3.3 km | BBL Wydminy | |||||
11 | Herbszt Paulina | Wydminy | 3.3 km | BBL Wydminy | |||||
BIEG I ZDROWIE | |||||||||
12 | Kniazeva Ekaterina | Gusiev | 6.6 km | BIEG I ZDROWIE | |||||
Bieg i Zdrowie | |||||||||
13 | Oreshko Vladimir | Gusiev | 6.6 km | Bieg i Zdrowie | |||||
Drużyna ML | |||||||||
14 | Długosz Lucyna | Kętrzyn | 3.3 km | Drużyna ML | opłacono | ||||
15 | Waszkiewicz Hanna | Kętrzyn | 800 m bieg dziecięcy | Drużyna ML | |||||
16 | Waszkiewicz Edyta | Kętrzyn | 3.3 km | Drużyna ML | opłacono | ||||
17 | Waszkiewicz Joanna | Kętrzyn | 100 m bieg dziecięcy | Drużyna ML | |||||
18 | Krawczyk Robert | Kętrzyn | 6.6 km | Drużyna ML | |||||
Dzieci Kukurydzy | |||||||||
19 | Kuniszyk Piotr | Gołdap | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |||||
FITS | |||||||||
20 | Michniewicz Karol | Olecko | 6.6 km | FITS | opłacono | ||||
21 | Havriushenko Ivan | Olecko | 6.6 km | FITS | opłacono | ||||
22 | Piliaiev Andrii | Olecko | 6.6 km | FITS | |||||
II LO w Piszu | |||||||||
23 | Albiński Miłosz | Biała Piska | 6.6 km ur. 2000 - 2005 | II LO w Piszu | |||||
JW 2098 | |||||||||
24 | Sienkiewicz Karol | Olecko | 6.6 km | JW 2098 | |||||
LKS Korab Olecko | |||||||||
25 | Świerzbin Agnieszka | Olecko | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | LKS Korab Olecko | |||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
26 | Myszka Marcin | Grajewo | 6.6 km | Maratonka Grajewo | |||||
27 | Myszka Paweł | Grajewo | 6.6 km ur. 2000 - 2005 | Maratonka Grajewo | |||||
28 | Staniszewski Krzysztof | Grajewo | 6.6 km | Maratonka Grajewo | |||||
29 | Jerulank Wiesław | Grajewo | 3.3 km | Maratonka Grajewo | |||||
Miłośnicy Sałatki Jarzynowej | |||||||||
30 | Suchecki Sylwek | Chudek | 6.6 km | Miłośnicy Sałatki Jarzynowej | |||||
Nadleśnictwo Głęboki Bród | |||||||||
31 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | 6.6 km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono | ||||
32 | Kozłowski Damian | Suwałki | 6.6 km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono | ||||
Nowicki Team | |||||||||
33 | Nowicki Michał | Raczki | 3.3 km | Nowicki Team | opłacono | ||||
34 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | 6.6 km | Nowicki Team | opłacono | ||||
35 | Nowicki Igor | Suwałki | 400 m bieg dziecięcy | Nowicki Team | |||||
Olecko Biega | |||||||||
36 | Omilian Przemek | Olecko | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono | ||||
37 | Gierszewski Czarek | Olecko | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono | ||||
38 | Suchodolska Edyta | Olecko | 6.6 km | Olecko Biega | |||||
39 | Suchodolski Paweł | Olecko | 6.6 km | Olecko Biega | |||||
40 | Truszczyński Grzegorz | olecko | 6.6 km | Olecko Biega | |||||
41 | Motulewicz Patrycja | Olecko | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Olecko Biega | |||||
42 | Bzymek Łukasz | Olecko | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono | ||||
43 | Warykowski Stanislaw | Olecko | 6.6 km | Olecko Biega | |||||
44 | Święczkowska Marzanna | Olecko | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono | ||||
45 | Truszczyńska Edyta | olecko | 3.3 km | Olecko Biega | |||||
46 | Fiertek Gabriela | Olecko | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Olecko Biega | |||||
47 | Muster-Drażba Ewa | Olecko | 6.6 km | Olecko Biega | |||||
48 | Łapinska Katarzyna | Olecko | 6.6 km | Olecko Biega | |||||
49 | Baginski Jan | Olecko | 6.6 km osoby powyżej 70 lat | Olecko Biega | |||||
50 | Przemielewski Kamil | Stożne | 6.6 km | Olecko Biega | |||||
51 | Przemielewska Ewa | Stożne | 6.6 km | Olecko Biega | |||||
52 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | 6.6 km | Olecko Biega | |||||
Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku | |||||||||
53 | Bełbot Julia | Giżycko | 100 m bieg dziecięcy | Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku | |||||
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku | |||||||||
54 | Omilian Natasza | Sedranki | 100 m bieg dziecięcy | Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku | |||||
Płomyk - Żytkiejmy | |||||||||
55 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | 6.6 km | Płomyk - Żytkiejmy | |||||
RESO TEAM | |||||||||
56 | Polkowski Sylwester | SUWAŁKI | 6.6 km | RESO TEAM | |||||
SKB Dzik | |||||||||
57 | Krawiec Mateusz | Olecko | 6.6 km | SKB Dzik | opłacono | ||||
SP 4 | |||||||||
58 | Sienkiewicz Kacper | Olecko | 400 m bieg dziecięcy | SP 4 | |||||
SP Nowinka | |||||||||
59 | Jasnoch Julita | Sarnetki | 800 m bieg dziecięcy | SP Nowinka | |||||
Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy | |||||||||
60 | Dykiert Ryszard | Szafranki | 6.6 km niepełnosprawni | Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy | |||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
61 | Czaplejewicz Marta | Ełk | 6.6 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
62 | Czaplejewicz Anita | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | Super Drużyna Ełk | |||||
63 | Czaplejewicz Piotr | Ełk | 400 m bieg dziecięcy | Super Drużyna Ełk | |||||
64 | Prawdzik Renata | Ełk | 6.6 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
Szkoła ZSLiZ Olecko | |||||||||
65 | Mróz Hubert | Olecko | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |||||
66 | Cieślukowska Marta | Olecko | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |||||
67 | Kozłowska Joanna | Olecko | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |||||
68 | Kniza Weronika | Olecko | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |||||
69 | Cieślukowska Katarzyna | Olecko | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |||||
70 | Gałaszewski Darek | Olecko | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | |||||
TEAM Biegam bo chcę | |||||||||
71 | Sokołowski Rafał | Suwałki | 3.3 km niepełnosprawni | TEAM Biegam bo chcę | |||||
Tygrysy Suwałk | |||||||||
72 | Skrodzki Jakub | Suwałki | 6.6 km | Tygrysy Suwałk | opłacono | ||||
73 | Kropiwnicki Bartłomiej | Suwałki | 6.6 km | Tygrysy Suwałk | opłacono | ||||
74 | Szcześniak Michał | Suwałki | 3.3 km | Tygrysy Suwałk | |||||
UKS MOS EŁK | |||||||||
75 | Bagiński Jacek | Ełk | 6.6 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS EŁK | |||||
76 | Chrobol Jakub | EŁK | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS EŁK | |||||
77 | BRONAKOWSKI MICHAŁ | EŁK | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS EŁK | |||||
78 | PEŁSZYŃSKI PAWEŁ | EŁK | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS EŁK | |||||
UKS MOS Ełk | |||||||||
79 | Bartoszewicz Antoni | Ełk | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
80 | Wiszowaty Jan | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
81 | Baluta Zofia | Ełk | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
82 | Warsiewicz Karolina | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
83 | Klepacki Filip | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
84 | Guzowska Lliliana | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
85 | Łajewska Maria | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
86 | Biołobrzeska Daria | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
87 | Dzierżanowski Oskar | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
88 | Popławski Jeremi | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
89 | Eustachiewicz Klara | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
90 | Danielczyk Filip | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
91 | Korzun Wiktoria | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
92 | Kukiełko Lidia | Ełk | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
93 | Milewski Oliwier | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
94 | Tański Jan | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
95 | Kołodziej Julia | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
96 | Kołodziej Dominika | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
97 | Jagiełło Artur | Ełk | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |||||
98 | Fiećko Barbara | Ełk | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS Ełk | |||||
99 | Bartoszewicz Igor | Ełk | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS Ełk | |||||
100 | Kulągowski Kacper | Ełk | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS Ełk | |||||
Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko | |||||||||
101 | Bełbot Wiktoria | Giżycko | 400 m bieg dziecięcy | Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko | |||||
Yolo Team | |||||||||
102 | Szuliński Robert | Olecko | 6.6 km | Yolo Team | opłacono | ||||
103 | Szuliński Beniamin | Olecko | 400 m bieg dziecięcy | Yolo Team | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
104 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | 6.6 km | opłacono | |||||
105 | Lorenc Dawid | Augustów | 3.3 km | opłacono | |||||
106 | Zawistowska Ewelina | Ełk | 3.3 km | ||||||
107 | Bernatowicz Pawel | Ełk | 3.3 km | ||||||
108 | Cwaliński Marcin | Ełk | 6.6 km | ||||||
109 | Jagiełło Agnieszka | Ełk | 3.3 km | ||||||
110 | Jagiełło Marcin | Ełk | 3.3 km | ||||||
111 | Jagiełło Maciej | Ełk | 800 m bieg dziecięcy | ||||||
112 | Kiersztyn Jacek | Ełk | 6.6 km | ||||||
113 | Szurc Rafał | Ełk | 6.6 km | ||||||
114 | Jarzebowicz Bozena | Goldap | 6.6 km | ||||||
115 | Brzeziński Tomasz | Gołdap | 3.3 km | ||||||
116 | Turek Monika | Gołdap | 6.6 km | ||||||
117 | Gliniecki Łukasz | Judziki | 6.6 km | ||||||
118 | Krawczyk Gloria | Ketrzyn | 100 m bieg dziecięcy | ||||||
119 | Bazan Damian | Olecko | 6.6 km | ||||||
120 | Łapszys Kamil | Olecko | 6.6 km | ||||||
121 | Krawiec Nadia | Olecko | 100 m bieg dziecięcy | ||||||
122 | Krawiec Lena | Olecko | 100 m bieg dziecięcy | ||||||
123 | Kulik Wiktoria | Olecko | 800 m bieg dziecięcy | ||||||
124 | Kulik Weronika | Olecko | 800 m bieg dziecięcy | ||||||
125 | Kosakowski Jarosław | Olecko | 6.6 km | opłacono | |||||
126 | Moroz Adrian | Olecko | 6.6 km | ||||||
127 | Domelewska Joanna | Olecko | 6.6 km | opłacono | |||||
128 | Adam Justyna | Olecko | 6.6 km | opłacono | |||||
129 | Katana Tomasz | Olecko | 6.6 km | opłacono | |||||
130 | Jaworowska Magdalena | Olecko | 6.6 km | opłacono | |||||
131 | Dudek Krzysztof | Olecko | 6.6 km | opłacono | |||||
132 | Bąk Rafał | Olecko | 6.6 km | ||||||
133 | Kowalewski Paweł | Olecko | 6.6 km | ||||||
134 | Kowalewska Antina | Olecko | 400 m bieg dziecięcy | ||||||
135 | Kowalewski Tymoteusz | Olecko | 800 m bieg dziecięcy | ||||||
136 | Jasińska Karolina | Olecko | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | ||||||
137 | Twardowski Michał | Olsztyn | 800 m bieg dziecięcy | ||||||
138 | Szulc Wojciech | Suwałki | 6.6 km | ||||||
139 | Ćwikowski Sławomir | Suwałki | 6.6 km | ||||||
140 | Kuźma Hanna | Suwałki | 800 m bieg dziecięcy | ||||||
141 | Kuźma Franciszek | Suwałki | 100 m bieg dziecięcy | ||||||
142 | Kuźma Przemysław | Suwałki | 6.6 km | ||||||
143 | Popowska Inka | Suwałki | 100 m bieg dziecięcy | ||||||
144 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | 6.6 km | ||||||
145 | Sznurkowska Magdalena | Suwałki | 100 m bieg dziecięcy | ||||||
146 | Popowska Monika | Suwałki | 6.6 km | ||||||
147 | Ciepłowski Ryszard | Suwałki | 6.6 km | ||||||
148 | Sztukowski Mateusz | Wólka | 400 m bieg dziecięcy | ||||||
149 | Malesa Arkadiusz | Wydminy | 3.3 km | ||||||
Łowcy Przygód Gołdap | |||||||||
150 | Wielgus Agnieszka | Gołdap | 6.6 km niepełnosprawni | Łowcy Przygód Gołdap | |||||
151 | Wielgus Krystian | Gołdap | 6.6 km | Łowcy Przygód Gołdap | |||||
152 | Morek Katarzyna | Gołdap | 6.6 km | Łowcy Przygód Gołdap | |||||
153 | Brzezińska Barbara | Gołdap | 3.3 km | Łowcy Przygód Gołdap | |||||
154 | Poreda Iwona | Gołdap | 3.3 km | Łowcy Przygód Gołdap | |||||
155 | Stanek Dagmara | Gołdap | 6.6 km | Łowcy Przygód Gołdap |
Wyświetleń: 19818