Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2019 „1918 metrów Wolności”
Szkoły podstawowe 1200m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zaniewski Miłosz Sokółka Szkoły podstawowe 1200m szkoła podstawowa nr 1 Sokółka
2 Piskurewicz Dawid Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
3 Obrembalska Emilia Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
4 Paszko Wiktoria Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
5 Majtas Natalia Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
6 Kretowicz Dawid Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
7 Stasiulewicz Paweł Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
8 Malewicz Kornelia Emilia Sokółka Szkoły podstawowe 1200m
9 Malinowska Ola Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
10 Uljasz Dawid Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
11 Zajkowski Piotr Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
12 Lewosz Julian Sokółka Szkoły podstawowe 1200m
13 Słoma Jakub Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce im. Adama Mickiewicza
14 Biegańska Roksana Anna Nowinka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
15 Bobowik Angelika Kamiennna Nowa Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej
16 Dzienis Damian Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
17 Pilcicki Paweł Sosnowik Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
18 Prymaka Igor Szudziałowo Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
19 Sacharkiewicz Damian Szudziałowo Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
20 Oniszk Anastazja Chmielewszczyzna Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
21 Prymaka Nina Knyszewicze Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
22 Czemiel Krzysztof Sokółka Szkoły podstawowe 1200m
23 Charytoniuk Jan Suchynicze Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
24 Poźniak Szymon Szudziałowo Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
25 Szkiłądż Dominik Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
26 Skokowski Dawid Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
27 Sołtan Dominika Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
28 Leosz Weronika Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
29 Ignatowicz Wiktoria Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
30 Żukiewicz Wiktoria Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
31 Romanowicz Kacper Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
32 Woronowicz Dawid Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
33 Kuklicz Olaf Sokółk Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
34 Piskurewicz Antoni Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
35 Trochim Kacper Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
36 Bałakier Michał Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
37 Bakun Wiktor Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce
38 Zubrzycka Karolina Sokółka Szkoły podstawowe 1200m SP 2 Sokółka
39 Piskurewicz Angela Sokółka Szkoły podstawowe 1200m SP 2 Sokółka
40 Borys Fabian Sokółka Szkoły podstawowe 1200m SP 2 Sokółka
41 Żmurda Dominika Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce im. Adama Mickiewicza
42 Górska Emilia Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
43 Zubrzycka Maja Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
44 Łapicz Zuzanna Oliwia Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
45 Garlewska Angelika Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
46 HAJDUKIEWICZ IGOR SOKÓŁKA Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
47 Kundzicz Wiktoria Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Geniuszach
48 Kaźmierowicz Maciej Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Geniuszach
49 Matuk Kacper Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Geniuszach
50 Taudul Patryk Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Geniuszach
51 Stelmaszek Jakub Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Geniuszach
52 Małaszewski Ernest Krynki Szkoły podstawowe 1200m Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
53 Paszko Przemysław Stara Rozedranka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance
54 Lewkowicz Szymon Stara Rozedranka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance
55 Schiro' Benito Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
56 Stupak Jan Krynki Szkoły podstawowe 1200m Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
57 Bieszczad Kacper Krynki Szkoły podstawowe 1200m Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
58 Lubowska Wiktoria Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
59 PACEWICZ MARTYNA SOKÓŁKA Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza
60 Grycel Gabriel Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
61 Danilewicz Dorota Suchowola Szkoły podstawowe 1200m LUKS Eurocentr Suchowola
62 Solnik Dawid Szudziałowo Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
63 Kardaszewicz Justyna Szudziałowo Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
64 Żoch Maksymilian Szudziałowo Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
65 Maliszewska Natalia Szudziałowo Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
66 poźniak Liliana Szudziałowo Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Szudziałowie
67 Wilczyński Marcin Janowszczyzna Szkoły podstawowe 1200m SP Janowszczyzna
68 Tur Bartosz Janowszczyzna Szkoły podstawowe 1200m SP Janowszczyzna
69 Gieniusz Krystian Janowszczyzna Szkoły podstawowe 1200m SP Janowszczyzna
70 Lingo Wiktoria Janowszczyzna Szkoły podstawowe 1200m SP Janowszczyzna
71 Dzienis Sebastian Janowszczyzna Szkoły podstawowe 1200m SP Janowszczyzna
72 Sadanowicz Ola Janowszczyzna Szkoły podstawowe 1200m SP Janowszczyzna
73 Kirpsza Judyta Janowszczyzna Szkoły podstawowe 1200m SP Janowszczyzna
74 Dzienis Łukasz Janowszczyszna Szkoły podstawowe 1200m SP Janowszczyzna
75 Domin Klaudia Suchowola Szkoły podstawowe 1200m LUKS Eurocentr Suchowola
76 Sienkiewicz Nikola Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
77 Baranowska Maria Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
78 Borodziuk Malwina Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
79 Hećmańczuk oliwia Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
80 Lewkowicz Kinga Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
81 Kondracka Natalia Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
82 Sanik Katarzyna Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
83 Godlewska Daria Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
84 Sanik Jakub Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
85 Antonik Paweł Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
86 Wysocki Przemek Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
87 Gorlewski Mateusz Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej
88 Truchanowicz Wiktoria Kamienna Nowa Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej
89 Czerniawski Łukasz Kamienna Nowa Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej
90 Raducha Julia Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
91 Dargiewicz Jakub Sokółka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
92 Woroniecki Maciej Stara Rozedranka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance
93 Szumicki Patryk Stara Rozedranka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance
94 Sawicki Hubert Stara Rozedranka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance
95 Sadanowicz Damian Stara Rozedranka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance
96 Roszkowski Jakub Stara Rozedranka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance
97 Kuczko Marcelina Stara Rozedranka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance
98 Kuczko Karol Stara Rozedranka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance
99 Kondrat Dominik Stara Rozedranka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance
100 Kieda Dominika Stara Rozedranka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance


Wyświetleń: 16405

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ