Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wysocki Szymon | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |
2 | Nowik Gabriel | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
3 | Moroz Michał | Różanystok | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Sp Rożanystok | |
4 | Rodak Adrian | Różanystok | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Sp Rożanystok | |
5 | Nowakowski Jan | Różanystok | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Sp Różanymstok | |
6 | Pezowicz Damian | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
7 | Rapiej Gabriela | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
8 | Szymańska Małgorzata | Choruzowce | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół szkół rolniczych w Sokółce | |
9 | Łapicz Eliza Aleksandra | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
10 | Charytoniuk Ewa | Suchynicze | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
11 | Oszer Bartłomiej | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
12 | Prokorym Zuzanna | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
13 | Krawiel Iwona | Kuźnia | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
14 | Birkos Urszula | Parczowce | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
15 | Pietrych Gabriel | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
16 | Puciłowski Patryk | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
17 | Sokołowska Paulina | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
18 | Pyłko Cezary | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
19 | Sinilo Dawid | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSR Sokółka/Sokólska Grupa Biegowa | |
20 | Czarnowicz Michał | Kraśniany | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
21 | Chyży Anna | Czarna Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Klub Jeździecki Popławce | |
22 | Kułak Karolina | Kuźnica | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Klub Jeździecki Popławce | |
23 | Wirkowski Sebastian | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
24 | Haponik Hubert | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
25 | Aniśko Patrycja Aniśko | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
26 | Gejdel Paulina | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
27 | Powichrowski Arkadiusz | Makowlany | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
28 | Pawełko Kacper | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |
29 | Druć Julia | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
30 | Kirpsza Kamil | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | UKS Boxing Sokółka | |
31 | Bronicki Mateusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
32 | Wróblewski Tomasz | Stara Kamionka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
33 | Olechno Patryk | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
34 | Suprun Krystian | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
35 | Bubieniec Cezary | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
36 | Binkiewicz Patrycja | Potrubowszczyzna | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
37 | Ignatowicz Martyna | Horczaki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
38 | Grynczel Julia | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
39 | Sadkowski Mateusz | Czuprynowo | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
40 | Czopur Kuba | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
41 | Hołubowicz Mateusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
42 | Taudul Mateusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
43 | Czaplejewicz Dominika | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Lo im. Mikołaja Kopernika | |
44 | Woronko Adam | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
45 | Czeczot Mateusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
46 | Cwanek Wojciech | sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
47 | Mudrewicz Wiktoria | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
48 | Romanowicz Bogusława | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
49 | Ignatowicz Juliusz Ignatowicz | Horczaki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |
50 | Parfieńczyk Patryk | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
51 | Błażuk Czarek | Różanystok | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
52 | Rafalczuk Mateusz | Krynki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Szkoła | |
53 | Puniszkis Mateusz | Jastrzębna druga | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
54 | Stremkowska Ines | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |
55 | Uściłko Jakub | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
56 | Korenkiewicz Daniel | Jaziewo | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |
57 | Kimborowicz Jakub | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
58 | Wirkowski Bartosz | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
59 | Daniewicz Mateusz | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
60 | Świenc Dawid | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
61 | Stasiełuk Radosław | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
62 | Kasjan Kamil | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
63 | Jatkowski Mateusz | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
64 | Grygiewicz Mateusz | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
65 | Świetlicki Jakub | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
66 | Szymański Adrian | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
67 | Łabanowicz Krzysztof | Zubrzyca Wielka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
68 | Kucharewicz Mateusz | Pawełki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | UKS Boxing Sokółka | |
69 | Sokołowska Klaudia | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
70 | Olszewska Wiktoria | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
71 | Stuczyk Jakub | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Szkoła | |
72 | Ruducha Aleksandra | Kamienna Stara | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |
73 | Gorlewska Paulina | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |
74 | Smarżewski Wawrzyniec | Zwierzyniec Wielki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
75 | Kosacki Krzysztof | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
76 | Achrem Dawid | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
77 | Szymański Adrian | Chilmony | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Janów | |
78 | Gałęzki Norbert | Sidra | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
79 | Janczylik Jakub | Różanystok | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |
80 | Leosz Damian | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
81 | Czopur Sebastian | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Szkola | |
82 | Okurowska Urszula | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | KS Szczypiorniak | |
83 | Kamiński Jakub | Nowy Dwór | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | KS Szczypiorniak | |
84 | Supronik Daniel | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
85 | Malinowski Mateusz | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
86 | Kaczorowski Filip | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
87 | Nowosada Patrycja | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
88 | Hawryluk Mateusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
89 | Rzepnicka Kamila | Połomin | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
90 | Głębocka Aleksandra | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
91 | Wysztygiel Łukasz | Kuznica Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
92 | Michałowski Tomasz | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
93 | Sulima Klaudia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
94 | Biziuk Tymoteusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
95 | Surmacz Piotr | Grzebienie | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
96 | Tomaszewski Jakub | Krynki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące Im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
97 | Markowicz Natalia | Sidra | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
98 | Awienowicz Szymon | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
99 | Dzienis Martyna | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
100 | Czaplejewicz Grzegorz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce |
Wyświetleń: 29793