Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2019 „1918 metrów Wolności”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Biergiel Adam Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
102 Supronik Przemysław Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej
103 Dzienis Maciej Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
104 Witulski Dawid Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
105 Grubba Kacper Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
106 Tumiel Piotr Kuźnica Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
107 Trzasko Maciek Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
108 Peczyk Sebastian Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
109 Makuła Natalia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) UKS Boxing Sokółka
110 Rećko Kamila Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) UKS Boxing Sokółka
111 Sienkiewicz Bartosz Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej
112 Mocarski Daniel Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej
113 Hećmańczuk Krystian Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej
114 Świetlicki Adam Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej
115 Łysik Marcin Klimówka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej
116 Śpiewak Sebastian Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej
117 Zajczyk Konrad Krynki Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
118 Fiedorec Izabela Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
119 Arciuch Zuzia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Lo im. Mikołaja Kopernika
120 Halicki Sebastian Litwinki Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce
121 Skobel Jakub Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce
122 Skowysz Sebastian Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej
123 Wysocka Wiktoria Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
124 Kowalewska Magdalena Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce
125 Makarewicz Marcin Lipina Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej
126 Kozioł Piotr Łozowo Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej
127 Ostaszewski Karol Jasionowo Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
128 Grygorowicz Krystian Bohoniki Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
129 Grzesik Jakub Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Sokółka
130 Rochalska Joanna Zadworzany Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
131 Chmielewski Mateusz Kraśniany Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
132 Charkiewicz Adrian Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
133 Hajkowski Adrian Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
134 Krzywosz Łukasz Stock Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej
135 Rakieć Mateusz Staworowo Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
136 Rudziński Tomasz Sokołka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
137 Jaroszewicz Rafał Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
138 Sieńko Damian Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
139 Bielawski Krzysztof Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
140 Wiśniewski Seweryn Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce
141 Matyszczyk Mateusz Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika
142 Puzuk Daniel Kuźnica Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej
143 Ragin Paulina Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
144 Woronowicz Zuzanna Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika
145 Lingo Weronika Słojniki Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Lo im. Mikołaja Kopernika
146 Zubrzycki Mateusz Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Sokółka
147 Chojnacki Marcin Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej
148 Nasuto Krzysztof Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
149 Barański Dawid Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
150 Jaworowicz Jacek Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika
151 Nowak Aleksandra Jaginty Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
152 Chodorowski Łukasz Czarniewo Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
153 Godlewska Gabriela Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) KS Szczypiorniak
154 Oszmian Julia Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) KS Szczypiorniak
155 Wasilewska Agnieszka Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
156 Małyszko Wioleta Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
157 Żadziłko Julia Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
158 Bujnowska Emilia Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
159 Rećko Dawid Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Sokólska grupa biegowa
160 Rećko Piotr Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Sokólska grupa biegowa
161 Lingo Ernest Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika
162 Rećko Edyta Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Sokólska grupa biegowa
163 Chociej Krzysztof Poganica Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
164 Karny Jakub Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Sokółka
165 Jaroszewicz Andrzej Koniuszki Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
166 Maksimczyk Daniel Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej
167 Bierko Sebastian Racewo Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im.mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
168 Żmurda Piotr Racewo Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
169 Rudź Magdalena Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
170 Czerżyńska Paulina Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) KS Szczypiorniak
171 śliżewska Katarzyna Jacowlany Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
172 Żurkowski Kamil Łozowo Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
173 Gabiński Rafał Cimanie Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce
174 Bienasz Norbert Sidra Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce
175 Fiłonowicz Jakub Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
176 Saniukiewicz Edyta Brzozowy Hrud Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce
177 Bierko Angelika Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
178 Sutuła Magdalena Reszkowce Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce
179 Toczko Urszula Kamienna Nowa Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
180 Karpienia Joanna Nowa Wieś Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
181 Stankiewicz Patrycja Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
182 Małyszko Aleksandra Czerwonka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
183 Marchel Gabriela Czerwonka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
184 Ćwilich Milena Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
185 Ryszkiewicz Oliwia Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) KS Szczypiorniak
186 Łockiewicz Adrian Nowowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
187 Jankowska Natalia Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
188 Bieluczyk Magdalena Dubaśno Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
189 Żukiewicz Julia Minkowce Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
190 Parchanowicz Emil Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
191 Obuchowicz Alina Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej
192 Piruta Agnieszka Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej
193 Kłoczko Adam Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
194 Sapieżyńska Ewelina Kładziewo Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
195 Dominiak Dominik Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
196 Sańko Łukasz Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
197 Jaroszewicz Zuzia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Klub Jeździecki Popławce
198 Kiemiesz Maciej Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej
199 Grynczel Dawid Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej
200 Kuźma Julia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce


Wyświetleń: 12737

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ