Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2019 „1918 metrów Wolności”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Achrem Dawid Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej
2 Amielanczyk Kamila Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
3 Andrzejewska Adela Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
4 Aniśko Patrycja Aniśko Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce
5 Arciuch Zuzia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Lo im. Mikołaja Kopernika
6 Awienowicz Szymon Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
7 Bandzińska Gabrysia Lipina Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
8 Barański Dawid Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
9 Bekisz Angelika Jałówka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
10 Bergiel Natalia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
11 Bielawski Krzysztof Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
12 Bielecka Gabriela Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Sokółka
13 Bieluczyk Magdalena Dubaśno Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
14 Bieluczyk Mateusz Nowy Dwór Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej
15 Bienasz Norbert Sidra Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce
16 Biergiel Adam Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
17 Bierko Angelika Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
18 Bierko Mateusz Racewo Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
19 Bierko Sebastian Racewo Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im.mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
20 Bieła Weronika Sidra Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
21 Binkiewicz Patrycja Potrubowszczyzna Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
22 Birkos Urszula Parczowce Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
23 Biziuk Tymoteusz Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce
24 Bogdan Anna Potrubowszczyzna Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
25 Borkowski Jakub Zwierżany Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZSR Sokółka/Sokólska Grupa Biegowa
26 Borowska Magdalena Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika
27 Bronicki Mateusz Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
28 Bubieniec Cezary Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej
29 Bujnowska Emilia Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
30 Błahuszewski Mateusz Trzcianka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
31 Błażuk Czarek Różanystok Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
32 Charkiewicz Adrian Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
33 Charytoniuk Ewa Suchynicze Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
34 Chmielewski Mateusz Kraśniany Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
35 Chociej Izabela Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
36 Chociej Krzysztof Poganica Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
37 Chodorowski Łukasz Czarniewo Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
38 Chodorski Rafał Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
39 Chojnacki Marcin Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej
40 Cholewska Klaudia Straż Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
41 Chrobustowski Kuba Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
42 Chyży Anna Czarna Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Klub Jeździecki Popławce
43 Ciuchno Martyna Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
44 Cwanek Wojciech sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce
45 Ćwilich Milena Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
46 Czajkowski Jakub Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
47 Czajkowski Karol Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
48 Czaplejewicz Dominika Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Lo im. Mikołaja Kopernika
49 Czaplejewicz Grzegorz Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
50 Czaplejewicz Hubert Achrymowce Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
51 Czarnowicz Michał Kraśniany Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
52 Czeczko Bartek Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
53 Czeczot Mateusz Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce
54 Czeremcha Weronika Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Sokółka
55 Czerżyńska Paulina Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) KS Szczypiorniak
56 Czopur Kuba Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej
57 Czopur Sebastian Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Szkola
58 Daniewicz Mateusz Janów Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZSCKR Janów
59 Danilczyk Martyna Kuźnica Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
60 Danilewicz Zuzanna Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika
61 Dargiewicz Dawid Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
62 Deputat Izabela Lebiedzin Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
63 Deputat Wiktoria Lebiedzin Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika
64 Dobrzyński jakub miejskie nowiny Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
65 Dominiak Dominik Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
66 Dowgiert Martyna Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika
67 Druć Julia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce
68 Dzienis Maciej Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
69 Dzienis Martyna Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
70 Fiedorec Izabela Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
71 Fiedorec Natalia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika
72 Fiedorowicz Krystian Jacowlany Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika
73 Fiłonowicz Jakub Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
74 Furman Hubert Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open)
75 Gabiński Rafał Cimanie Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce
76 Gardziejczyk Magdalena Siderka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
77 Gawrylik Dawid Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
78 Gałęzki Norbert Sidra Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
79 Gejdel Paulina Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
80 Gieniusz Jakub Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
81 Gniedziejko Karol Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
82 Godlewska Gabriela Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) KS Szczypiorniak
83 Gorlewska Paulina Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Dąbrowa Białostocka
84 Góryńska Natalia Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
85 Greś Emilia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
86 Grubba Kacper Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
87 Grygiewicz Mateusz Janów Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZSCKR Janów
88 Grygorowicz Krystian Bohoniki Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
89 Grynczel Dawid Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej
90 Grynczel Julia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce
91 Grzesik Jakub Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) ZS Sokółka
92 Gutowski Emil Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej
93 Głębocka Aleksandra Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej
94 Głódź Karolina Stara Rozedranka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
95 Hajduczenia Julia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Sokółce
96 Hajkowski Adrian Suchowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół w Suchowoli
97 Halicki Sebastian Litwinki Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce
98 Haponik Hubert Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce
99 Hawryluk Mateusz Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej
100 Hećmańczuk Krystian Dąbrowa Białostocka Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej


Wyświetleń: 12741

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ