Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żygieło Dawid | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
2 | Żurkowski Kamil | Łozowo | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
3 | Żukiewicz Julia | Minkowce | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
4 | Żmurda Piotr | Racewo | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
5 | Żak Gabriela | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
6 | Żadziłko Julia | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
7 | Zubrzycki Mateusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Sokółka | |
8 | Zubrzycka Kinga | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
9 | Zdrodowska Zuzanna | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
10 | Zajkowski Szymon | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |
11 | Zajkowski Kacper | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
12 | Zajkowska Monika | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |
13 | Zajkowska Kinga | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |
14 | Zajczyk Konrad | Krynki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach | |
15 | Zabłocki Piotr | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
16 | Wyszyński Szymon | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
17 | Wysztygiel Łukasz | Kuznica Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
18 | Wysocki Szymon | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |
19 | Wysocka Wiktoria | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
20 | Wysocka Angela | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Lo im. Mikołaja Kopernika | |
21 | Wróblewski Tomasz | Stara Kamionka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
22 | Wróblewska Patrycja | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |
23 | Woźniak Kamila | Bogusze | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |
24 | Woronowicz Zuzanna | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |
25 | Woronko Adam | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
26 | Wojciel Julia | Sokólka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Sokółka | |
27 | Witulski Dawid | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
28 | Wiśniewski Seweryn | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
29 | Wiśniewska Joanna | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
30 | Wirkowski Sebastian | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
31 | Wirkowski Bartosz | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
32 | Winsko Urszula | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Sokółka | |
33 | Wilczewski Mateusz | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
34 | Wierel Paula Olivia | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |
35 | Waszczeniuk Paweł | Bogusze | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
36 | Waszczeniuk Martyna | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |
37 | Wasilewska Agnieszka | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
38 | Walendzik Kacper | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
39 | Uściłko Jakub | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
40 | Turko Radosław | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |
41 | Tumiel Piotr | Kuźnica | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
42 | Trzasko Maciek | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
43 | Tomaszewski Tomasz | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
44 | Tomaszewski Jakub | Krynki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące Im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
45 | Tomaszewska Magda | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
46 | Tolko Aniela Maria | Bogusze | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
47 | Toczko Urszula | Kamienna Nowa | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |
48 | Taudul Mateusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
49 | Świetlicki Jakub | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
50 | Świetlicki Adam | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
51 | Świerzbińska Emilia | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | LUKS Eurocentr Suchowola | |
52 | Świenc Dawid | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
53 | Śpiewak Sebastian | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
54 | śliżewska Katarzyna | Jacowlany | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
55 | Szyszko Karolina | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
56 | Szymański Adrian | Chilmony | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Janów | |
57 | Szymański Adrian | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
58 | Szymańska Małgorzata | Choruzowce | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół szkół rolniczych w Sokółce | |
59 | Szomko Monika | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
60 | Szomko Anna | Stara Kamionka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
61 | Szczebiot Paweł | Poganica | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
62 | Szamreta Michał | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
63 | Sutuła Magdalena | Reszkowce | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |
64 | Surmacz Piotr | Grzebienie | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
65 | Suprun Krystian | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
66 | Supronik Przemysław | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
67 | Supronik Daniel | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
68 | Sulima Klaudia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
69 | Stuczyk Jakub | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Szkoła | |
70 | Stremkowska Ines | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |
71 | Stocka Julia | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |
72 | Staworko Maciej | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
73 | Stasiełuk Radosław | Janów | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |
74 | Stankiewicz Patrycja | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |
75 | Sokołowska Paulina | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
76 | Sokołowska Klaudia | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
77 | Sobolewska Kornelia | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
78 | Smarżewski Wawrzyniec | Zwierzyniec Wielki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
79 | Smarżewski Hubert | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
80 | Słoma Gabriela | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |
81 | Sławińska Kamila | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | LUKS Eurocentr Suchowola | |
82 | Skowysz Sebastian | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |
83 | Skonieczna Gabrysia | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
84 | Skobel Jakub | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
85 | Sitko Sylwia | Kundzicze | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
86 | Sitko Natalia | Kundzicze | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
87 | Sinilo Dawid | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSR Sokółka/Sokólska Grupa Biegowa | |
88 | Sieńko Damian | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
89 | Sienkiewicz Weronika | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
90 | Sienkiewicz Bartosz | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
91 | Sienkiel Julia | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
92 | Serbin Angelika | Planteczka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
93 | Sepko Karolina | Krugło | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |
94 | Sawoń Dominika | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
95 | Sawicka Gabriela | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
96 | Sapieżyńska Ewelina | Kładziewo | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
97 | Sańko Mateusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
98 | Sańko Łukasz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
99 | Saniukiewicz Edyta | Brzozowy Hrud | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |
100 | Sadkowski Mateusz | Czuprynowo | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce |
Wyświetleń: 29167