Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markowski Krystian | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Sokólska Grupa Biegowa | |
2 | JAGIELSKA ANNA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | OPEN 2 x 1918m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
3 | Borys Romuald | Mieleszkowce Pawłowickie | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
4 | Raczkowska Weronika | Sierbowce | Polska | OPEN 2 x 1918m | Lo im. Mikołaja Kopernika | |
5 | Łapicz Joanna | Gliniszcze Małe | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
6 | Potapczyk Tomasz | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |
7 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | OPEN 2 x 1918m | Polska Organizacja Wojskowa | |
8 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
9 | Jaroszewicz Kinga Jaroszewicz | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
10 | Supiński Adam | Protasy | Polska | OPEN 2 x 1918m | Pędziwiatr Białystok | |
11 | Kołosowski Kamil | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | Nadaktywni Peleton.pl | |
12 | Namankiewicz Wojciech Namankiewicz | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
13 | Naruszewicz Patryk | Kuźnica | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
14 | Zajkowska Anna | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Sokólska Grupa Biegowa | |
15 | Żukowska Aniela | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
16 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | OUTDOOR TRAINING | |
17 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna Białostocka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
18 | Żak Włodzienierz | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Sokólski Klub Tenisa Stolowego | |
19 | Kazimierowicz Zbigniew | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Zespół Szkół w Sokółce | |
20 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | OPEN 2 x 1918m | Białostockie Morsy | |
21 | Marchiel Stanisław | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
22 | Kłopotowska Mariola | Siemiatycze | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
23 | Łapiński Sylwester | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
24 | Gołembiecki Piotr | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
25 | Bach Krzysztof | Szudziałowo | Polska | OPEN 2 x 1918m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |
26 | Stackiewicz Konrad | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
27 | Kochmański Dariusz | Dąbrowa Białostocka | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
28 | Doroszczyk Adam | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
29 | Oleksza Natalia | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
30 | Raszkiewicz Aleksandra | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Klub Jeździecki Popławce | |
31 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Polska | OPEN 2 x 1918m | Nadaktywni / Spartanie Dzieciom | |
32 | Król Anna | Kleosin | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
33 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Zespół Szkół w Sokółce | |
34 | Gregorczyk Bartosz | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
35 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | Biegostok | |
36 | Kuklicz Tomasz | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
37 | Kuklicz Anna | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | ZSR Sokółka/Sokólska Grupa Biegowa | |
38 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
39 | Lewicka Magdalenka | Ostrowie | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
40 | Iwanow Alex | Bialystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | BBT | |
41 | Iwanowa Helena | Bialystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | BBT | |
42 | Baranowska Beata | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Sokólska Grupa Biegowa | |
43 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
44 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Sokólska Grupa Biegowa | |
45 | Żukowski Michał | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
46 | Sienkiewicz Justyna | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Sokólska grupa biegowa | |
47 | Galej Bożena | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m |
Wyświetleń: 29168