Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czaplejewicz Hubert | Achrymowce | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
2 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | OPEN 2 x 1918m | Polska Organizacja Wojskowa | |
3 | Iwanowa Helena | Bialystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | BBT | |
4 | Iwanow Alex | Bialystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | BBT | |
5 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
6 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
7 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | Biegostok | |
8 | Leszewicz Paweł | Białystok | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Dom Powrotu | |
9 | Hałasik Michał | Białystok | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Dom Powrotu | |
10 | Oleksza Natalia | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
11 | Gołembiecki Piotr | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
12 | Łapiński Sylwester | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
13 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | OUTDOOR TRAINING | |
14 | Żukowska Aniela | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
15 | Kołosowski Kamil | Białystok | Polska | OPEN 2 x 1918m | Nadaktywni Peleton.pl | |
16 | Lisowski Marek | Bilminy | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
17 | Waszczeniuk Paweł | Bogusze | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
18 | Tolko Aniela Maria | Bogusze | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
19 | Woźniak Kamila | Bogusze | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |
20 | Czopur Szymon | Bogusze | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |
21 | Tolko Wiktoria | Bogusze | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |
22 | Tolko Nikola | Bogusze | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |
23 | Jackiewicz Julia | Bogusze | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |
24 | Sawicki Łukasz | Boguszowski Wygon | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |
25 | Sawicka Natalia | Boguszowski Wygon | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |
26 | Grygorowicz Krystian | Bohoniki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
27 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | OPEN 2 x 1918m | Białostockie Morsy | |
28 | Saniukiewicz Edyta | Brzozowy Hrud | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |
29 | Szymański Adrian | Chilmony | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Janów | |
30 | Oniszk Anastazja | Chmielewszczyzna | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |
31 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Polska | OPEN 2 x 1918m | Nadaktywni / Spartanie Dzieciom | |
32 | Szymańska Małgorzata | Choruzowce | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół szkół rolniczych w Sokółce | |
33 | Gabiński Rafał | Cimanie | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |
34 | JAGIELSKA ANNA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | OPEN 2 x 1918m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
35 | Chyży Anna | Czarna Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Klub Jeździecki Popławce | |
36 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna Białostocka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
37 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Zespół Szkół w Sokółce | |
38 | Chodorowski Łukasz | Czarniewo | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |
39 | Marchel Gabriela | Czerwonka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |
40 | Małyszko Aleksandra | Czerwonka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |
41 | Sadkowski Mateusz | Czuprynowo | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
42 | Lewicka Lena | Dabrowa Bialostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | ||
43 | Konstańczuk Urszula | Dabrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
44 | Wirkowska Julia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | SP Dąbrowa Białostocka | |
45 | Zajko Anna | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dabrowie Białostockiej | |
46 | Kłoczko Adam | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
47 | Piruta Agnieszka | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |
48 | Obuchowicz Alina | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |
49 | Sanik Natalia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | SP Dąbrowa Białostocka | |
50 | Jankowska Natalia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |
51 | Ryszkiewicz Oliwia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | KS Szczypiorniak | |
52 | Ćwilich Milena | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |
53 | Stankiewicz Patrycja | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |
54 | Łazuk Gabriela | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
55 | Oswiecińska Agnieszka | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
56 | Stefanowska Luiza | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
57 | Budnik Aleksandra | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
58 | Obuchowicz Daria | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
59 | Jakubowska Kalina | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
60 | Wasilewska Martyna | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
61 | Oświecińska Monika | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
62 | Mancewicz Maja | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
63 | Żdanuk Paweł | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
64 | Hońko Łukasz | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
65 | Zawadzki Dawid | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
66 | Patrzykąt Patryk | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
67 | Miękiszewski Marcin | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
68 | Burzyńska Magdalena | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
69 | Pigiel Zuzanna | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
70 | Skomin Natalia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
71 | Wołczek Joanna | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
72 | Kochmański Dariusz | Dąbrowa Białostocka | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
73 | Sanik Jakub | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
74 | Miękiszewski Antoni | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
75 | Andrejczyk Dawid | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
76 | Łapciuk - Rusiecka Oliwia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
77 | Fiedorowicz Sabina | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
78 | Rydzewska Gabriela | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
79 | Szczerbacz Joanna | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
80 | Breczko Luiza | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
81 | Sapkowska Sylwia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
82 | Mancewicz Natalia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
83 | Pigiel Beata | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
84 | Karolczuk Martyna | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
85 | Gasparewicz Dominika | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
86 | Laskowska Natalia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
87 | Stankiewicz Anna | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
88 | Kulhawik Anna | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
89 | Raszkiewicz Magdalena | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
90 | Kozłowska Ewelina | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
91 | Zinówko Kacper | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
92 | Szymon Sutuła | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
93 | Kananowicz Jakub | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
94 | Baranowski Michał | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
95 | Baranowski Piotr | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkola Postawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
96 | Chmielewska Sylwia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
97 | Czerżyńska Paulina | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | KS Szczypiorniak | |
98 | Oszmian Julia | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | KS Szczypiorniak | |
99 | Godlewska Gabriela | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | KS Szczypiorniak | |
100 | Chojnacki Marcin | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej |
Wyświetleń: 29158