Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BBT | |||||||||
1 | Iwanow Alex | Bialystok | OPEN 2 x 1918m | BBT | |||||
2 | Iwanowa Helena | Bialystok | OPEN 2 x 1918m | BBT | |||||
Białostockie Morsy | |||||||||
3 | Bochenko Daniel | Brzozowa | OPEN 2 x 1918m | Białostockie Morsy | |||||
Biegostok | |||||||||
4 | Nowicki Adam | Białystok | OPEN 2 x 1918m | Biegostok | |||||
Dom Powrotu | |||||||||
5 | Hałasik Michał | Białystok | Szkoły podstawowe 1200m | Dom Powrotu | |||||
6 | Leszewicz Paweł | Białystok | Szkoły podstawowe 1200m | Dom Powrotu | |||||
Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||||||
7 | JAGIELSKA ANNA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | OPEN 2 x 1918m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||
8 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna Białostocka | OPEN 2 x 1918m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||
Janów | |||||||||
9 | Szymański Adrian | Chilmony | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Janów | |||||
KS Szczypiorniak | |||||||||
10 | Okurowska Urszula | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | KS Szczypiorniak | |||||
11 | Kamiński Jakub | Nowy Dwór | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | KS Szczypiorniak | |||||
12 | Oszmian Julia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | KS Szczypiorniak | |||||
13 | Czerżyńska Paulina | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | KS Szczypiorniak | |||||
14 | Ryszkiewicz Oliwia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | KS Szczypiorniak | |||||
KS Szczypiorniak | |||||||||
15 | Godlewska Gabriela | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | KS Szczypiorniak | |||||
Klub Jeździecki Popławce | |||||||||
16 | Chyży Anna | Czarna Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Klub Jeździecki Popławce | |||||
17 | Kułak Karolina | Kuźnica | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Klub Jeździecki Popławce | |||||
18 | Jaroszewicz Zuzia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Klub Jeździecki Popławce | |||||
19 | Raszkiewicz Aleksandra | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | Klub Jeździecki Popławce | |||||
LUKS Eurocentr Suchowola | |||||||||
20 | Danilewicz Dorota | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
21 | Domin Klaudia | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
22 | Żukowska Aleksandra | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
23 | Szkiłądź Natalia | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
24 | Marchel Monika | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
25 | Harasiuk Gabriela | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
26 | Zimnoch Anna | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
27 | Panasewicz Magdalena | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
28 | Choroszewicz Kinga | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
29 | Żukowska Julia | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
30 | Sawicka Kinga | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
31 | Żukowska Aleksandra | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
32 | Jarmoszko Gabriela | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
33 | Świerzbińska Emilia | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
34 | Sławińska Kamila | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
35 | Hościło Żaneta | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | LUKS Eurocentr Suchowola | |||||
Liceum Ogólnokształcące Im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||||||
36 | Tomaszewski Jakub | Krynki | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące Im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||||||
37 | Sokołowska Klaudia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||
Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||||||
38 | Wysocki Szymon | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
39 | Kułak Dariusz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||||||
40 | Matyszczyk Mateusz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
41 | Woronowicz Zuzanna | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
42 | Lingo Ernest | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
43 | Zajkowski Szymon | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
44 | Wierel Paula Olivia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
45 | Deputat Wiktoria | Lebiedzin | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
46 | Rećko Konrad | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
47 | Borowska Magdalena | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
48 | Fiedorec Natalia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
49 | Rećko Ewa | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
50 | Kozłowska Magdalena | Stary Szor | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
51 | Fiedorowicz Krystian | Jacowlany | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
52 | Danilewicz Zuzanna | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |||||
Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |||||||||
53 | Słoma Gabriela | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |||||
Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |||||||||
54 | Jaworowicz Jacek | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |||||
55 | Dowgiert Martyna | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |||||
56 | Ryszuta Michał | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |||||
57 | Kaszuba Krystian | Sidra | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |||||
58 | Turko Radosław | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |||||
59 | Waszczeniuk Martyna | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |||||
60 | Wróblewska Patrycja | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |||||
61 | Stocka Julia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |||||
62 | Panasiuk Zuzanna | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika | |||||
Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||||||
63 | Parfieńczyk Patryk | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
64 | Smarżewski Wawrzyniec | Zwierzyniec Wielki | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
65 | Sulima Klaudia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
66 | Sienkiewicz Bartosz | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
67 | Mocarski Daniel | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
68 | Hećmańczuk Krystian | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
69 | Świetlicki Adam | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
70 | Łysik Marcin | Klimówka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
71 | Śpiewak Sebastian | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
72 | Puzuk Daniel | Kuźnica | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||||||
73 | Woronko Adam | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
74 | Puniszkis Mateusz | Jastrzębna druga | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
75 | Rzepnicka Kamila | Połomin | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
76 | Głębocka Aleksandra | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
77 | Michałowski Tomasz | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |||||
Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |||||||||
78 | Korenkiewicz Daniel | Jaziewo | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |||||
79 | Janczylik Jakub | Różanystok | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |||||
80 | Krzywosz Łukasz | Stock | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |||||
81 | Chojnacki Marcin | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |||||
82 | Obuchowicz Alina | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |||||
83 | Piruta Agnieszka | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |||||
84 | Bieluczyk Mateusz | Nowy Dwór | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |||||
Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |||||||||
85 | Skowysz Sebastian | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |||||
Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||||||
86 | Haponik Hubert | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||
87 | Aniśko Patrycja Aniśko | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||
88 | Powichrowski Arkadiusz | Makowlany | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||
89 | Druć Julia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||
90 | Grynczel Julia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||
91 | Czeczot Mateusz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||
92 | Cwanek Wojciech | sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||
93 | Biziuk Tymoteusz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||
94 | Markowicz Natalia | Sidra | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||
95 | Wiśniewski Seweryn | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||||
Lo im. Mikołaja Kopernika | |||||||||
96 | Czaplejewicz Dominika | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Lo im. Mikołaja Kopernika | |||||
97 | Raczkowska Weronika | Sierbowce | OPEN 2 x 1918m | Lo im. Mikołaja Kopernika | |||||
98 | Arciuch Zuzia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Lo im. Mikołaja Kopernika | |||||
99 | Lingo Weronika | Słojniki | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Lo im. Mikołaja Kopernika | |||||
100 | Wysocka Angela | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Lo im. Mikołaja Kopernika | |||||
101 | Nasuta Dawid | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Lo im. Mikołaja Kopernika | |||||
Nadaktywni / Spartanie Dzieciom | |||||||||
102 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | OPEN 2 x 1918m | Nadaktywni / Spartanie Dzieciom | |||||
Nadaktywni Peleton.pl | |||||||||
103 | Kołosowski Kamil | Białystok | OPEN 2 x 1918m | Nadaktywni Peleton.pl | |||||
OUTDOOR TRAINING | |||||||||
104 | Kosiorek Łukasz | Białystok | OPEN 2 x 1918m | OUTDOOR TRAINING | |||||
Polska Organizacja Wojskowa | |||||||||
105 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | OPEN 2 x 1918m | Polska Organizacja Wojskowa | |||||
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
106 | Supiński Adam | Protasy | OPEN 2 x 1918m | Pędziwiatr Białystok | |||||
SKS NAREW | |||||||||
107 | Kurianowicz Aleksandra | Narew | Szkoły podstawowe 1200m | SKS NAREW | |||||
108 | Hajduk Dawid | Narew | Szkoły podstawowe 1200m | SKS NAREW | |||||
109 | Snarski Albert | Narew | Szkoły podstawowe 1200m | SKS NAREW | |||||
110 | Kondraciuk Maciej | Narew | Szkoły podstawowe 1200m | SKS NAREW | |||||
111 | Korcz Marta | Narew | Szkoły podstawowe 1200m | SKS NAREW | |||||
112 | Baczyński Tomasz | Narew | Szkoły podstawowe 1200m | SKS NAREW | |||||
113 | Kutuzova Krystyna | Narew | Szkoły podstawowe 1200m | SKS NAREW | |||||
SKS Narew | |||||||||
114 | Kutuzova Hanna | Narew | Szkoły podstawowe 1200m | SKS Narew | |||||
SP 2 Sokółka | |||||||||
115 | Zubrzycka Karolina | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
116 | Piskurewicz Angela | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
117 | Borys Fabian | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
118 | Marchiel Patryk | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
119 | Szczesiul Paweł | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
120 | Rudź Damian | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
121 | Rećko Kamil | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
122 | Puszko Kacper | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
123 | Mrozowicz Daniel | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
124 | Minkowska Wiktoria | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
125 | Kuklicz Alex | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
126 | Kaźmierowski Jan | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
127 | Górski Tomasz | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
128 | Dziewiątkowska Maja | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
129 | Czajkowski Szymon | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
130 | Andrukiewicz Magdalena | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
131 | Bochenko Oliwa | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |||||
SP Dąbrowa Białostocka | |||||||||
132 | Sanik Natalia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | SP Dąbrowa Białostocka | |||||
133 | Wirkowska Julia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | SP Dąbrowa Białostocka | |||||
SP Janowszczyzna | |||||||||
134 | Wilczyński Marcin | Janowszczyzna | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janowszczyzna | |||||
135 | Tur Bartosz | Janowszczyzna | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janowszczyzna | |||||
136 | Gieniusz Krystian | Janowszczyzna | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janowszczyzna | |||||
137 | Lingo Wiktoria | Janowszczyzna | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janowszczyzna | |||||
138 | Dzienis Sebastian | Janowszczyzna | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janowszczyzna | |||||
139 | Sadanowicz Ola | Janowszczyzna | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janowszczyzna | |||||
140 | Kirpsza Judyta | Janowszczyzna | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janowszczyzna | |||||
141 | Dzienis Łukasz | Janowszczyszna | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janowszczyzna | |||||
SP Janów | |||||||||
142 | Szacka Weronika | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
143 | Malewicz Gabriela | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
144 | Suchocka Maja | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
145 | Żemajduk Natalia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
146 | Szubzda Anna | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
147 | Solnik Kamila | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
148 | Michniewicz Julia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
149 | Lubecka Daria | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
150 | Kowalczuk Anita | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
151 | Jatkowska Kinga | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
152 | Cymborowska Marta | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
153 | BujwickaJ Agnieszka | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
154 | Baran Karolina | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
155 | Wołowicz Martyna | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
156 | Pacewicz Gabriela | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
157 | Murza Natalia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
158 | Malewicz Emilia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
159 | Kotowska Kamila | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
160 | Hołownia Urszula | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
161 | Rymarska Julia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
162 | Gołko Klaudia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
163 | Szyszko Karolina | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
164 | Supeł Weronika | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
165 | Stasiełuk Natalia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
166 | Makarewicz Weronika | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
167 | Jarząbek Kinga | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
168 | Bielawska Wiktoria | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
169 | Białous Kinga | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
170 | Turel Patrycja | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
171 | Szydłowska Natalia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
172 | Szuflicka Julia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
173 | Kimborowicz Emilia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
174 | Stasiełuk Kinga | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
175 | Paszko Natalia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
176 | Olchanowska Sylwia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
177 | Nasuta Wanessa | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
178 | Kowejsza Maja | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
179 | Kochanowska Dominika | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
180 | Jelska Aleksandra | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
181 | Hołowieszko Gabrila | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
182 | Święcicka Ewa | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
183 | Chomicka Katarzyna | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
184 | Baran Ewelina | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
185 | Szacka Monika | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
186 | Skrzypek Amelia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
187 | Nobert Kornelia | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
188 | Matys Martyna | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
189 | Malinowska Patrycja | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
190 | Łockiewicz Karolina | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
191 | Bakun Marcelina | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | SP Janów | |||||
SP Suchowola | |||||||||
192 | Sienkiewicz Kamil | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | SP Suchowola | |||||
193 | Rogalski Filip | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | SP Suchowola | |||||
194 | Rakus Konrad | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | SP Suchowola | |||||
195 | Wiśniewski Michał | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | SP Suchowola | |||||
196 | Bienasz Hubert | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | SP Suchowola | |||||
SP w Starej Kamionce | |||||||||
197 | Chomczyk Patrycja | Stara Kamionka | Szkoły podstawowe 1200m | SP w Starej Kamionce | |||||
198 | Rećko Kinga | Stara Kamionka | Szkoły podstawowe 1200m | SP w Starej Kamionce | |||||
199 | Jakimik Wiktoria | Stara Kamionka | Szkoły podstawowe 1200m | SP w Starej Kamionce | |||||
200 | Borowski Kacper | Stara Kamionka | Szkoły podstawowe 1200m | SP w Starej Kamionce | |||||
201 | Szomko Michał | Stara Kamionka | Szkoły podstawowe 1200m | SP w Starej Kamionce | |||||
202 | Brasławski Patryk | Stara Kamionka | Szkoły podstawowe 1200m | SP w Starej Kamionce | |||||
203 | Lach Dominik | Stara Kamionka | Szkoły podstawowe 1200m | SP w Starej Kamionce | |||||
204 | Szydłowski Jakub | Stara Kamionka | Szkoły podstawowe 1200m | SP w Starej Kamionce | |||||
Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
205 | Markowski Krystian | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | Sokólska Grupa Biegowa | |||||
206 | Zajkowska Anna | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | Sokólska Grupa Biegowa | |||||
207 | Baranowska Beata | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | Sokólska Grupa Biegowa | |||||
208 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | Sokólska Grupa Biegowa | |||||
Sokólska grupa biegowa | |||||||||
209 | Rećko Dawid | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Sokólska grupa biegowa | |||||
210 | Rećko Piotr | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Sokólska grupa biegowa | |||||
211 | Rećko Edyta | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Sokólska grupa biegowa | |||||
212 | Sienkiewicz Justyna | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | Sokólska grupa biegowa | |||||
Sokólski Klub Tenisa Stolowego | |||||||||
213 | Żak Włodzienierz | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | Sokólski Klub Tenisa Stolowego | |||||
Sp Rożanystok | |||||||||
214 | Moroz Michał | Różanystok | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Sp Rożanystok | |||||
215 | Rodak Adrian | Różanystok | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Sp Rożanystok | |||||
Sp Różanymstok | |||||||||
216 | Nowakowski Jan | Różanystok | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Sp Różanymstok | |||||
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||||||
217 | Jarmoszko Patrycja | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
218 | Radziszewska Sandra | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
219 | Przeździecka Angelika | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
220 | Olechno Kamil | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
221 | Lech Luiza | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
222 | Mróz Monika | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
223 | Margielewicz Elżbieta | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
224 | Matuszewska Ewa | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
225 | Krysiuk Joanna | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
226 | Gilewska Sylwia | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
227 | Kozaczyńska Dorota | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
228 | Gilewski Dawid | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
229 | Smyk Mateusz | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
230 | Górski Artur | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
231 | Kraśnicka Justyna | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
232 | Muciuś Mirosław | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | |||||
Szkola | |||||||||
233 | Czopur Sebastian | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Szkola | |||||
Szkola Postawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||||||
234 | Baranowski Piotr | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkola Postawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
Szkoła | |||||||||
235 | Rafalczuk Mateusz | Krynki | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Szkoła | |||||
236 | Stuczyk Jakub | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Szkoła | |||||
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||||||
237 | Obrembalska Emilia | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
238 | Paszko Wiktoria | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
239 | Majtas Natalia | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
240 | Kretowicz Dawid | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
241 | Stasiulewicz Paweł | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
242 | Malinowska Ola | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
243 | Uljasz Dawid | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
244 | Biegańska Roksana Anna | Nowinka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
245 | Dzienis Damian | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
246 | Zubrzycka Maja | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
247 | Łapicz Zuzanna Oliwia | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
248 | Raducha Julia | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
249 | Dargiewicz Jakub | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
250 | Kazarez Dominika | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
251 | Bagan Julia | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
252 | Chlabicz Aleksandra | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
253 | Zajkowski Kamil | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
254 | Lewicki Adam Sebastian | Jacowlany | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |||||
Szkoła Podstawowa nr1 w Sokółce | |||||||||
255 | Hukałowicz Milena | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr1 w Sokółce | |||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |||||||||
256 | Zajkowski Piotr | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |||||
257 | Górska Emilia | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |||||
258 | Garlewska Angelika | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |||||
259 | HAJDUKIEWICZ IGOR | SOKÓŁKA | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |||||
260 | Schiro' Benito | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |||||
261 | Lubowska Wiktoria | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce im. Adama Mickiewicza | |||||||||
262 | Słoma Jakub | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce im. Adama Mickiewicza | |||||
263 | Żmurda Dominika | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce im. Adama Mickiewicza | |||||
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||||||
264 | Piskurewicz Dawid | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||
265 | Sołtan Dominika | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||
266 | Leosz Weronika | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||
267 | Ignatowicz Wiktoria | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||
268 | Żukiewicz Wiktoria | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||
269 | Romanowicz Kacper | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||
270 | Woronowicz Dawid | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||
271 | Kuklicz Olaf | Sokółk | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||
272 | Piskurewicz Antoni | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||
273 | Trochim Kacper | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||
274 | Bałakier Michał | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||
275 | Bakun Wiktor | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |||||
Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||||||
276 | Jackiewicz Julia | Bogusze | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||
277 | Ciuchno Weronika | Plebanowce | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||
278 | Ciuchno Magda | Plebanowce | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||
279 | Tolko Nikola | Bogusze | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||
280 | Tolko Wiktoria | Bogusze | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||
281 | Sawicka Natalia | Boguszowski Wygon | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||
282 | Sawicki Łukasz | Boguszowski Wygon | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||
283 | Kolenda Jacek | Plebanowce | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||
284 | Mozalewski Krystian | Szyndziel | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||
285 | Droździewicz Szymon | Żuki | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||
286 | Czopur Szymon | Bogusze | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||
287 | Lewicki Damian | Plebanowce | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Boguszach | |||||
Szkoła Podstawowa w Dabrowie Białostockiej | |||||||||
288 | Zajko Anna | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dabrowie Białostockiej | |||||
Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||||||
289 | Szkiłądż Dominik | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
290 | Skokowski Dawid | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
291 | Grycel Gabriel | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
292 | Sienkiewicz Nikola | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
293 | Baranowska Maria | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
294 | Borodziuk Malwina | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
295 | Hećmańczuk oliwia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
296 | Lewkowicz Kinga | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
297 | Kondracka Natalia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
298 | Sanik Katarzyna | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
299 | Godlewska Daria | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
300 | Sanik Jakub | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
301 | Antonik Paweł | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
302 | Wysocki Przemek | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
303 | Gorlewski Mateusz | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
304 | Szczerba Kacper | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
305 | Chmielewska Sylwia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
306 | Baranowski Michał | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
307 | Kananowicz Jakub | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
308 | Szymon Sutuła | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
309 | Zinówko Kacper | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
310 | Kozłowska Ewelina | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
311 | Raszkiewicz Magdalena | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
312 | Kulhawik Anna | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
313 | Stankiewicz Anna | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
314 | Laskowska Natalia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
315 | Gasparewicz Dominika | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
316 | Karolczuk Martyna | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
317 | Pigiel Beata | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
318 | Mancewicz Natalia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
319 | Sapkowska Sylwia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
320 | Breczko Luiza | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
321 | Szczerbacz Joanna | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
322 | Rydzewska Gabriela | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
323 | Fiedorowicz Sabina | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
324 | Łapciuk - Rusiecka Oliwia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
325 | Konstańczuk Urszula | Dabrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
326 | Andrejczyk Dawid | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
327 | Miękiszewski Antoni | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
328 | Sanik Jakub | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
329 | Wołczek Joanna | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
330 | Skomin Natalia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
331 | Pigiel Zuzanna | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
332 | Burzyńska Magdalena | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
333 | Miękiszewski Marcin | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
334 | Patrzykąt Patryk | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
335 | Zawadzki Dawid | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
336 | Hońko Łukasz | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
337 | Żdanuk Paweł | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
338 | Mancewicz Maja | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
339 | Oświecińska Monika | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
340 | Wasilewska Martyna | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
341 | Jakubowska Kalina | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
342 | Obuchowicz Daria | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
343 | Budnik Aleksandra | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
344 | Stefanowska Luiza | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
345 | Oswiecińska Agnieszka | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
346 | Łazuk Gabriela | Dąbrowa Białostocka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |||||
Szkoła Podstawowa w Geniuszach | |||||||||
347 | Kundzicz Wiktoria | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Geniuszach | |||||
348 | Kaźmierowicz Maciej | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Geniuszach | |||||
349 | Matuk Kacper | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Geniuszach | |||||
350 | Taudul Patryk | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Geniuszach | |||||
351 | Stelmaszek Jakub | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Geniuszach | |||||
Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||||||
352 | Kużbiel Adrian | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
353 | Gotówko Karol | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
354 | Ciszyński Karol | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
355 | Soroka Kacper | Janow | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
356 | Matys Piotr | Janow | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
357 | Jarmoszko Antoni | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
358 | Sutuła Dawid | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
359 | Dereszkiewicz Szymon | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
360 | Rajko Bartosz | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
361 | Szyszko Wojciech | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
362 | Kopeć Kacper | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
363 | Stasiełuk Mateusz | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
364 | Olchanowski Mariusz | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
365 | Betto Łukasz | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
366 | Kimborowicz Kacper | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
367 | Szydłowski Sebastian | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
368 | Jasiński Jakub | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
369 | Gudalewski Bartłomiej | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
370 | Czapliński Wojciech | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
371 | Żurkowski Patryk | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
372 | Dańko Hubert | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
373 | Matys Gabriel | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
374 | Lipski Adam | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
375 | Kul Dawid | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
376 | Radulski Kacper | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
377 | Krasowski Wojciech | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
378 | Wysocki Konrad | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
379 | Szczuka Konrad | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
380 | Kuklicz Dominik | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
381 | Jagiełło Jakub | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
382 | Szydłowski Kacper | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
383 | Strankowski Hubert | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
384 | Doroszkiewicz Aleksander | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
385 | Januszko Jakub | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
386 | Sitko Bartosz | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
387 | Pieciul Jakub | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
388 | Białous Wiktor | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
389 | Hołownia Wiktor | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
390 | Gudalewski Dawid | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
391 | Dereszkiewicz Michał | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
392 | Dubowski Mikołaj | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
393 | Karolczuk Wojciech | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
394 | Jelski Mateusz | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Janowie | |||||
Szkoła Podstawowa w Reszkowcach | |||||||||
395 | Adaszczyk Marcin | Reszkowce | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Reszkowcach | |||||
396 | Samojlik Katarzyna | Reszkowce | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Reszkowcach | |||||
397 | Walenciej Milena | Reszkowce | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Reszkowcach | |||||
398 | Bienasz Patrycja | Reszkowce | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Reszkowcach | |||||
399 | Bienasz Krzysztof | Reszkowce | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Reszkowcach | |||||
Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||||||
400 | Boboryko Zuzanna | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
401 | Jackiewicz Natalia | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
402 | Klejbuk Natalia | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
403 | Rychtarczyk Julia | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
404 | Antonik Amelia | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
405 | Kochanowska Paulina | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
406 | Chodukiewicz Damian | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
407 | Sanik Magda | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
408 | Kopeć Tomasz | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
409 | Januszkiewicz Tomasz | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
410 | Chodukiewicz Angelika | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
411 | Żemajduk Patryk | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
412 | Kłoczko Katarzyna | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
413 | Waśko Gabriela | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
414 | Szyszko Łukasz | Różanystok | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Różanymstoku | |||||
Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | |||||||||
415 | PACEWICZ MARTYNA | SOKÓŁKA | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Sokółce nr. 1 im. Adama Mickiewicza | |||||
Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||||||
416 | Paszko Przemysław | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
417 | Lewkowicz Szymon | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
418 | Woroniecki Maciej | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
419 | Szumicki Patryk | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
420 | Sawicki Hubert | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
421 | Sadanowicz Damian | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
422 | Roszkowski Jakub | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
423 | Kuczko Marcelina | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
424 | Kuczko Karol | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
425 | Kondrat Dominik | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
426 | Kieda Dominika | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
427 | Dobrzyńska Wiktoria | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
428 | Borowski Jakub | Stara Rozedranka | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance | |||||
Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||||||
429 | Karny Sebastian | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||
430 | Szkiłądź Andrzej | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||
431 | Zaniewski Jakub | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||
432 | Sawicki Norbert | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||
433 | Stupak Szymon | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||
434 | Rzepnicki Damian | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||
435 | Rzepnicki Filip | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||
436 | Kotowski Wiktor | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||
437 | Tołoczko Piotr | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||
438 | Wiśniewski Andrzej | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||
439 | Marchel Mateusz | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||
440 | Zaniewski Szymon | Suchowola | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Suchowoli | |||||
Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||||||
441 | Pilcicki Paweł | Sosnowik | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
442 | Prymaka Igor | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
443 | Sacharkiewicz Damian | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
444 | Oniszk Anastazja | Chmielewszczyzna | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
445 | Prymaka Nina | Knyszewicze | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
446 | Charytoniuk Jan | Suchynicze | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
447 | Poźniak Szymon | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
448 | Solnik Dawid | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
449 | Kardaszewicz Justyna | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
450 | Żoch Maksymilian | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
451 | Maliszewska Natalia | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
452 | poźniak Liliana | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
453 | Charytoniuk Anna | Suchynicze | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
454 | Kucharewicz Kacper | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
455 | Żuchowski Kacper | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
456 | Chwiedosiuk Wiktor Filip | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
457 | Sacharkiewicz Kinga | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
458 | Supranowicz Kacper | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
459 | Makar Szymon | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
460 | Woronowicz Julia | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
461 | Bach Zofa | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
462 | Bach Franciszek | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
463 | Żoch Wiktoria | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
464 | romazewicz Kornelia | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
465 | Konik Nikola | Szudziałowo | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
466 | Bach Krzysztof | Szudziałowo | OPEN 2 x 1918m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |||||
Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |||||||||
467 | Bobowik Angelika | Kamiennna Nowa | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |||||
468 | Truchanowicz Wiktoria | Kamienna Nowa | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |||||
469 | Czerniawski Łukasz | Kamienna Nowa | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |||||
470 | Truchanowicz Norbert | Kamienna Nowa | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |||||
471 | Truchanowicz Natalia | Kamienna Nowa | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |||||
472 | Toczko Oliwia | Kamienna Nowa | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |||||
473 | Kirejczyk Magdalena | Kamienna Nowa | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |||||
474 | Karpienia Michał | Kamienna Nowa | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |||||
475 | Karpienia Karolina | Kamienna Nowa | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |||||
476 | Czerniawski Dawid | Kamienna Nowa | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |||||
477 | Borowska Wiktoria | Kamienna Stara | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |||||
UKS Boxing Sokółka | |||||||||
478 | Kirpsza Kamil | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | UKS Boxing Sokółka | |||||
479 | Kucharewicz Mateusz | Pawełki | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | UKS Boxing Sokółka | |||||
480 | Makuła Natalia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | UKS Boxing Sokółka | |||||
481 | Rećko Kamila | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | UKS Boxing Sokółka | |||||
Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |||||||||
482 | Potapczyk Tomasz | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |||||
Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||||||
483 | Carewicz Antosia | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
484 | Dondziło Emilka | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
485 | Palacz Karolina | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
486 | Jankiewicz Urszula | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
487 | Carewicz Emilka | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
488 | Pul Julia | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
489 | Carewicz Mikołaj | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
490 | Sipko Piotr | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
491 | Sipko Krzysztof | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
492 | Hajduk Michalina | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
493 | Talkowski Emir | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
494 | Gembicka Lila | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
495 | Bielska Michalina | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
496 | Taudul Piotr | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach/ZSS w Krynkach | |||||
ZSCKR Janów | |||||||||
497 | Kimborowicz Jakub | Janów | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |||||
498 | Daniewicz Mateusz | Janów | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |||||
499 | Świenc Dawid | Janów | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |||||
500 | Stasiełuk Radosław | Janów | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |||||
501 | Kasjan Kamil | Janów | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |||||
502 | Jatkowski Mateusz | Janów | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |||||
503 | Grygiewicz Mateusz | Janów | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |||||
ZSCKR Janów | |||||||||
504 | Wirkowski Bartosz | Janów | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |||||
505 | Świetlicki Jakub | Janów | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |||||
506 | Szymański Adrian | Janów | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSCKR Janów | |||||
ZS Dąbrowa Białostocka | |||||||||
507 | Stremkowska Ines | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
508 | Ruducha Aleksandra | Kamienna Stara | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
509 | Gorlewska Paulina | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
510 | Ostaszewski Karol | Jasionowo | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
511 | Chodorowski Łukasz | Czarniewo | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
512 | Toczko Urszula | Kamienna Nowa | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
513 | Karpienia Joanna | Nowa Wieś | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
514 | Stankiewicz Patrycja | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
515 | Małyszko Aleksandra | Czerwonka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
516 | Marchel Gabriela | Czerwonka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
517 | Ćwilich Milena | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
518 | Jankowska Natalia | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
519 | Bieluczyk Magdalena | Dubaśno | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Dąbrowa Białostocka | |||||
ZSR Sokółka/Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
520 | Sinilo Dawid | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSR Sokółka/Sokólska Grupa Biegowa | |||||
521 | Borkowski Jakub | Zwierżany | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSR Sokółka/Sokólska Grupa Biegowa | |||||
522 | Kuklicz Anna | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | ZSR Sokółka/Sokólska Grupa Biegowa | |||||
ZS Sokółka | |||||||||
523 | Grzesik Jakub | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Sokółka | |||||
524 | Zubrzycki Mateusz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Sokółka | |||||
525 | Karny Jakub | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Sokółka | |||||
526 | Winsko Urszula | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Sokółka | |||||
527 | Bielecka Gabriela | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Sokółka | |||||
528 | Czeremcha Weronika | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Sokółka | |||||
529 | Wojciel Julia | Sokólka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZS Sokółka | |||||
Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||||||
530 | Ignatowicz Juliusz Ignatowicz | Horczaki | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
531 | Gabiński Rafał | Cimanie | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
532 | Bienasz Norbert | Sidra | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
533 | Saniukiewicz Edyta | Brzozowy Hrud | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
534 | Sutuła Magdalena | Reszkowce | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
535 | Woźniak Kamila | Bogusze | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
536 | Zajkowska Monika | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
537 | Polewko Natalia | Jurasze | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
538 | Mikłosz Kinga | Majewo Kościelne | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
539 | Kozioł Paulina | Łozowo | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
540 | Polewko Angelika | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
541 | Korolczuk Kamila | Podkamionka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
542 | Zajkowska Kinga | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
543 | Raszkiewicz Sandra | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
544 | Sepko Karolina | Krugło | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |||||
Zespół Szkół Rolniczych im.mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||||||
545 | Bierko Sebastian | Racewo | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im.mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||||||
546 | Taudul Mateusz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
547 | Grygorowicz Krystian | Bohoniki | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
548 | Chmielewski Mateusz | Kraśniany | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
549 | Charkiewicz Adrian | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
550 | Parchanowicz Emil | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
551 | Chociej Izabela | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
552 | Kieda Patrycja | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
553 | Michalczyk Szymon | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
554 | Sańko Mateusz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
555 | Karpik Natalia | Kudrawka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
556 | Zdrodowska Zuzanna | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
557 | Bogdan Anna | Potrubowszczyzna | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||||||
558 | Pyłko Cezary | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
559 | Gejdel Paulina | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
560 | Binkiewicz Patrycja | Potrubowszczyzna | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
561 | Błażuk Czarek | Różanystok | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
562 | Olszewska Wiktoria | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
563 | Surmacz Piotr | Grzebienie | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
564 | Kondrat Ewelina | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
565 | Chociej Krzysztof | Poganica | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
566 | Żmurda Piotr | Racewo | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
567 | Rudź Magdalena | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
568 | śliżewska Katarzyna | Jacowlany | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
569 | Żurkowski Kamil | Łozowo | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
570 | Bierko Angelika | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||||||
571 | Sokołowska Paulina | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
572 | Ignatowicz Martyna | Horczaki | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
573 | Łabanowicz Krzysztof | Zubrzyca Wielka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
574 | Gałęzki Norbert | Sidra | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
575 | Rochalska Joanna | Zadworzany | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
576 | Rakieć Mateusz | Staworowo | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
577 | Nowak Aleksandra | Jaginty | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
578 | Jaroszewicz Andrzej | Koniuszki | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
579 | Łockiewicz Adrian | Nowowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
580 | Żukiewicz Julia | Minkowce | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
581 | Dominiak Dominik | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
582 | Sańko Łukasz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
583 | Kuźma Julia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
584 | Żygieło Dawid | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
585 | Szyszko Karolina | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
586 | Jaroszewicz Kamila | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
587 | Dargiewicz Dawid | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
588 | Iwanowski Kamil | Igryły | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
589 | Głódź Karolina | Stara Rozedranka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
590 | Stackiewicz Konrad | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
591 | Pobudko Natalia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
592 | Kuklicz Wiktoria | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
593 | Normantowicz Kacper | Wojnowce | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
594 | Czaplejewicz Hubert | Achrymowce | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
595 | Bierko Mateusz | Racewo | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
596 | Prokorym Kinga | Makowlany | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
597 | Rej Roksana | Makowlany | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
598 | Kondrat Sandra | Sidra | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
599 | Bieła Weronika | Sidra | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
600 | Andrzejewska Adela | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
601 | Amielanczyk Kamila | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
602 | Żak Gabriela | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
603 | Gardziejczyk Magdalena | Siderka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||||||
604 | Rapiej Gabriela | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
605 | Prokorym Zuzanna | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
606 | Krawiel Iwona | Kuźnia | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
607 | Puciłowski Patryk | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |||||
Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |||||||||
608 | Sadkowski Mateusz | Czuprynowo | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |||||
609 | Nowosada Patrycja | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |||||
610 | Halicki Sebastian | Litwinki | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |||||
611 | Kowalewska Magdalena | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |||||
Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |||||||||
612 | Skobel Jakub | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |||||
Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach | |||||||||
613 | Małaszewski Ernest | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach | |||||
614 | Zajczyk Konrad | Krynki | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach | |||||
615 | Stupak Jan | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach | |||||
616 | Bieszczad Kacper | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach | |||||
617 | Jackiewicz Igor | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach | |||||
618 | Gałka Jaromir | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach | |||||
Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||||||
619 | Nowik Gabriel | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
620 | Pietrych Gabriel | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
621 | Wróblewski Tomasz | Stara Kamionka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
622 | Bubieniec Cezary | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
623 | Czopur Kuba | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
624 | Hołubowicz Mateusz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
625 | Uściłko Jakub | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
626 | Achrem Dawid | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
627 | Leosz Damian | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
628 | Wysztygiel Łukasz | Kuznica Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
629 | Supronik Przemysław | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
630 | Makarewicz Marcin | Lipina | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
631 | Kozioł Piotr | Łozowo | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
632 | Maksimczyk Daniel | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
633 | Kiemiesz Maciej | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
634 | Grynczel Dawid | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
635 | Gutowski Emil | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
636 | Wyszyński Szymon | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||||||
637 | Hawryluk Mateusz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |||||
Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |||||||||
638 | Pawełko Kacper | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |||||
Zespół Szkół w Sokółce | |||||||||
639 | Bronicki Mateusz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
640 | Mudrewicz Wiktoria | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
641 | Romanowicz Bogusława | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
642 | Awienowicz Szymon | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
643 | Dzienis Martyna | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
644 | Czaplejewicz Grzegorz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
645 | Biergiel Adam | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
646 | Dzienis Maciej | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
647 | Witulski Dawid | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
648 | Grubba Kacper | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
649 | Tumiel Piotr | Kuźnica | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
650 | Trzasko Maciek | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
651 | Peczyk Sebastian | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
652 | Nasuto Krzysztof | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
653 | Barański Dawid | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
654 | Fiłonowicz Jakub | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
655 | Sapieżyńska Ewelina | Kładziewo | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
656 | Kazimierowicz Zbigniew | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
657 | Zabłocki Piotr | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
658 | Piekarska Aleksandra | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
659 | Rybińska Karolina | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
660 | Szamreta Michał | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
661 | Repucha Julia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
662 | Czeczko Bartek | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
663 | Kundzicz Dawid | Kundzicze | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
664 | Kisiel Filip | Sidra | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
665 | Narbutt Mateusz | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
666 | Ochrymiuk Jowita | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
667 | Puzanowski Kacper | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
668 | Danilczyk Martyna | Kuźnica | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
669 | Kondrat Wiktoria | Lebiedzin | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
670 | Gawrylik Dawid | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
671 | Gieniusz Jakub | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
672 | Zajkowski Kacper | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
673 | Kulmaczewski Jakub | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
674 | Kondrat Marcin | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
675 | Kondrat Szymon | Żuki 16 | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
676 | Czajkowski Jakub | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
677 | Sienkiel Julia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
678 | Rogowicz Zuzanna | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
679 | Sienkiewicz Weronika | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
680 | Hajduczenia Julia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
681 | Tolko Aniela Maria | Bogusze | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
682 | Jaroszewicz Katarzyna | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
683 | Jelski Eryk | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
684 | Rećko Jakub | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
685 | Sitko Natalia | Kundzicze | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
686 | Mozolewska Gabriela | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
687 | Szczebiot Paweł | Poganica | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
688 | Szomko Monika | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
689 | Skonieczna Gabrysia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
690 | Bekisz Angelika | Jałówka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
691 | Ksobiak Vanessa | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
692 | Staworko Maciej | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
693 | Iwaszkiewicz Magdalena | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
694 | Błahuszewski Mateusz | Trzcianka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
695 | Waszczeniuk Paweł | Bogusze | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
696 | Paszko Damian | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
697 | Raczkowska Monika | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
698 | Szomko Anna | Stara Kamionka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
699 | Moćko Arkadiusz | Nowowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
700 | Deputat Izabela | Lebiedzin | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
701 | Serbin Angelika | Planteczka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
702 | Bandzińska Gabrysia | Lipina | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
703 | Kiszuk Wiktoria | Wierzchlesie | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
704 | Cholewska Klaudia | Straż | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
705 | Greś Emilia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
706 | Łapicz Agata | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
707 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | OPEN 2 x 1918m | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
708 | Sawoń Dominika | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
709 | Zubrzycka Kinga | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
Zespół Szkół w Sokółce | |||||||||
710 | Rudziński Tomasz | Sokołka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
711 | Bergiel Natalia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
712 | Sitko Sylwia | Kundzicze | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |||||
Zespół Szkół w Suchowoli | |||||||||
713 | Suprun Krystian | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
714 | Malinowski Mateusz | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
715 | Kaczorowski Filip | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
716 | Hajkowski Adrian | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
717 | Jaroszewicz Rafał | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
718 | Sieńko Damian | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
719 | Bielawski Krzysztof | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
720 | Wasilewska Agnieszka | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
721 | Małyszko Wioleta | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
722 | Żadziłko Julia | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
723 | Bujnowska Emilia | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
724 | Wiśniewska Joanna | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
725 | Kozioł Albert | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
726 | Tomaszewski Tomasz | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
727 | Smarżewski Hubert | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
728 | Chodorski Rafał | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
729 | Prytuło Michał | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
730 | Masłowska Gabriela | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
731 | Góryńska Natalia | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
732 | Misarko Michał | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
733 | Wilczewski Mateusz | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
734 | Radziewicz Barbara | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
735 | Walendzik Kacper | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
736 | Ramel Miłosz | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
737 | Rutkowski Sebastian | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
738 | Gniedziejko Karol | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
739 | Kiszluk Justyna | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
740 | Tomaszewska Magda | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
741 | Sawicka Gabriela | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |||||
Zespół szkół rolniczych w Sokółce | |||||||||
742 | Szymańska Małgorzata | Choruzowce | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół szkół rolniczych w Sokółce | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
743 | Pezowicz Damian | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
744 | Łapicz Eliza Aleksandra | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
745 | Charytoniuk Ewa | Suchynicze | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
746 | Oszer Bartłomiej | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
747 | Birkos Urszula | Parczowce | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
748 | Czarnowicz Michał | Kraśniany | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
749 | Malewicz Kornelia Emilia | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | ||||||
750 | Wirkowski Sebastian | Suchowola | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
751 | Borys Romuald | Mieleszkowce Pawłowickie | OPEN 2 x 1918m | ||||||
752 | Lewosz Julian | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | ||||||
753 | Czemiel Krzysztof | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | ||||||
754 | Olechno Patryk | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
755 | Kosacki Krzysztof | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
756 | Supronik Daniel | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
757 | Fiedorec Izabela | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
758 | Wysocka Wiktoria | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
759 | Łapicz Joanna | Gliniszcze Małe | OPEN 2 x 1918m | ||||||
760 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | OPEN 2 x 1918m | ||||||
761 | Jaroszewicz Kinga Jaroszewicz | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | ||||||
762 | Ragin Paulina | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
763 | Namankiewicz Wojciech Namankiewicz | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | ||||||
764 | Naruszewicz Patryk | Kuźnica | OPEN 2 x 1918m | ||||||
765 | Palacz Agnieszka | Krynki | Szkoły podstawowe 1200m | ||||||
766 | Żukowska Aniela | Białystok | OPEN 2 x 1918m | ||||||
767 | Kłoczko Adam | Dąbrowa Białostocka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
768 | Chrobustowski Kuba | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
769 | Leszczyński Jakub | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
770 | Furman Hubert | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
771 | Dobrzyński jakub | miejskie nowiny | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
772 | Hunder Kacper | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
773 | Marchiel Stanisław | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | ||||||
774 | Czajkowski Karol | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
775 | Białous Maria | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | ||||||
776 | Białous Kamila | Janów | Szkoły podstawowe 1200m | ||||||
777 | Kłopotowska Mariola | Siemiatycze | OPEN 2 x 1918m | ||||||
778 | Łapiński Sylwester | Białystok | OPEN 2 x 1918m | ||||||
779 | Gołembiecki Piotr | Białystok | OPEN 2 x 1918m | ||||||
780 | Ciuchno Martyna | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
781 | Kochmański Dariusz | Dąbrowa Białostocka | OPEN 2 x 1918m | ||||||
782 | Doroszczyk Adam | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | ||||||
783 | Nowosada Oliwia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
784 | Rudź Maciej | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
785 | Sobolewska Kornelia | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
786 | Oleksza Natalia | Białystok | OPEN 2 x 1918m | ||||||
787 | Konik Dominika | Sokółka | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
788 | Król Anna | Kleosin | OPEN 2 x 1918m | ||||||
789 | Magrel Łukasz | Poganica | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
790 | Gregorczyk Bartosz | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | ||||||
791 | Kuklicz Tomasz | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | ||||||
792 | Pogorzelski Kamil | Białystok | OPEN 2 x 1918m | ||||||
793 | Lewicka Lena | Dabrowa Bialostocka | Szkoły podstawowe 1200m | ||||||
794 | Lewicka Magdalenka | Ostrowie | OPEN 2 x 1918m | ||||||
795 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | OPEN 2 x 1918m | ||||||
796 | Żukowski Michał | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | ||||||
797 | Lisowski Marek | Bilminy | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||||||
798 | Galej Bożena | Sokółka | OPEN 2 x 1918m | ||||||
szkoła podstawowa nr 1 Sokółka | |||||||||
799 | Zaniewski Miłosz | Sokółka | Szkoły podstawowe 1200m | szkoła podstawowa nr 1 Sokółka |
Wyświetleń: 29472