Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2019 „1918 metrów Wolności”

Pierwsze 3-ki - biegi młodzieżowe

Miejsce Nr Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub Czas
Szkoły podstawowe
K do 9 lat
1 443 LEWICKA LENA K K 0-9 DABROWA BIALOSTOCKA 0:04:50
2 401 KONIK NIKOLA K K 0-9 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 0:04:51
3 405 ONISZK ANASTAZJA K K 0-9 CHMIELEWSZCZYZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 0:05:02
M do 9 lat
1 71 SNARSKI ALBERT M M 0-9 NAREW SKS NAREW 0:04:28
2 50 LESZEWICZ PAWEŁ M M 0-9 BIAŁYSTOK DOM POWROTU 0:05:05
3 403 MAKAR SZYMON M M 0-9 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 0:05:07
K 10 lat
1 265 OŚWIECIŃSKA MONIKA K K 10-10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:11
2 94 KIRPSZA JUDYTA K K 10-10 JANOWSZCZYZNA SP JANOWSZCZYZNA 0:04:19
3 67 KORCZ MARTA K K 10-10 NAREW SKS NAREW 0:04:32
M 10 lat
1 312 JELSKI MATEUSZ M M 10-10 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:03:54
2 388 SAWICKI NORBERT M M 10-10 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 0:04:03
3 386 RZEPNICKI DAMIAN M M 10-10 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 0:04:04
K 11 lat
1 258 ŁAZUK GABRIELA K K 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:03:50
2 105 CHOMICKA KATARZYNA K K 11-11 JANÓW SP JANÓW 0:04:04
3 131 PASZKO NATALIA K K 11-11 JANÓW SP JANÓW 0:04:20
M 11 lat
1 436 GAŁKA JAROMIR M M 11-11 KRYNKI ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W KRYNKACH 0:03:35
2 65 HAJDUK DAWID M M 11-11 NAREW SKS NAREW 0:04:07
3 384 KOTOWSKI WIKTOR M M 11-11 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 0:04:07
K 12 lat
1 264 OSWIECIŃSKA AGNIESZKA K K 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:03:51
2 445 MALEWICZ KORNELIA EMILIA K K 12-12 SOKÓŁKA 0:04:04
3 208 IGNATOWICZ WIKTORIA K K 12-12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 0:04:17
M 12 lat
1 442 CZEMIEL KRZYSZTOF M M 12-12 SOKÓŁKA 0:03:35
2 204 ZANIEWSKI MIŁOSZ M M 12-12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:03:37
3 392 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ M M 12-12 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 0:03:49
K 13 lat
1 81 MINKOWSKA WIKTORIA K K 13-13 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:03:52
2 69 KUTUZOVA HANNA K K 13-13 NAREW SKS NAREW 0:04:02
3 55 JARMOSZKO GABRIELA K K 13-13 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 0:04:10
M 13 lat
1 150 RAKUS KONRAD M M 13-13 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 0:03:21
2 215 TROCHIM KACPER M M 13-13 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 0:03:37
3 247 HOŃKO ŁUKASZ M M 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:03:53
K 14 lat
1 260 MANCEWICZ NATALIA K K 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:03:43
2 250 KAROLCZUK MARTYNA K K 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:03:56
3 193 MAJTAS NATALIA K K 14-14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:04:02
M 14 lat
1 190 LEWICKI ADAM SEBASTIAN M M 14-14 JACOWLANY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:03:17
2 82 MROZOWICZ DANIEL M M 14-14 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:03:18
3 153 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M 14-14 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 0:03:23
Szkoły średnie
K 14 lat
1 752 GORLEWSKA PAULINA K K 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 0:10:32
2 699 SITKO SYLWIA K K 14-14 KUNDZICZE ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 0:13:23
3 654 KSOBIAK VANESSA K K 14-14 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 0:13:45
M 14 lat
1 688 TUMIEL PIOTR M M 14-14 KUŹNICA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 0:12:18
K 15 lat
1 758 RUDUCHA ALEKSANDRA K K 15-15 KAMIENNA STARA ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 0:09:41
2 715 RADZIEWICZ BARBARA K K 15-15 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 0:09:59
3 593 RUDŹ MAGDALENA K K 15-15 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 0:10:04
M 15 lat
1 615 ŻYGIEŁO DAWID M M 15-15 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 0:07:30
2 498 ZAJKOWSKI SZYMON M M 15-15 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 0:08:48
3 771 WIRKOWSKI BARTOSZ M M 15-15 JANÓW ZSCKR JANÓW 0:08:56
K 16 lat
1 483 REĆKO EWA K K 16-16 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 0:08:45
2 586 POLEWKO NATALIA K K 16-16 JURASZE ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 0:09:22
3 692 WOJCIEL JULIA K K 16-16 SOKÓLKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 0:09:42
M 16 lat
1 551 CHOCIEJ KRZYSZTOF M M 16-16 POGANICA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 0:07:14
2 765 KASJAN KAMIL M M 16-16 JANÓW ZSCKR JANÓW 0:07:22
3 779 CZARNOWICZ MICHAŁ M M 16-16 KRAŚNIANY 0:07:30
K 17 lat
1 685 SZOMKO MONIKA K K 17-17 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 0:08:19
2 468 FIEDOREC NATALIA K K 17-17 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 0:08:57
3 487 SOKOŁOWSKA KLAUDIA K K 17-17 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 0:09:37
M 17 lat
1 515 CHOJNACKI MARCIN M M 17-17 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:07:03
2 484 REĆKO KONRAD M M 17-17 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 0:07:16
3 530 CHODORSKI RAFAŁ M M 17-17 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 0:07:28
K 18 lat
1 659 MOZOLEWSKA GABRIELA K K 18-18 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 0:08:27
2 464 DANILEWICZ ZUZANNA K K 18-18 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 0:09:55
3 547 BOGDAN ANNA K K 18-18 POTRUBOWSZCZYZNA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 0:10:46
M 18 lat
1 514 BIELUCZYK MATEUSZ M M 18-18 NOWY DWÓR LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:07:08
2 764 JATKOWSKI MATEUSZ M M 18-18 JANÓW ZSCKR JANÓW 0:07:15
3 768 ŚWIENC DAWID M M 18-18 JANÓW ZSCKR JANÓW 0:07:48
K 19 lat
1 580 NOWAK ALEKSANDRA K K 19-19 JAGINTY ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 0:11:28
2 603 SZYMAŃSKA MAŁGORZATA K K 19-19 CHORUZOWCE ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 0:12:33
3 616 KRAWIEL IWONA K K 19-19 KUŹNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 0:12:49
M 19 lat
1 769 SZYMAŃSKI ADRIAN M M 19-19 JANÓW ZSCKR JANÓW 0:06:57
2 770 ŚWIETLICKI JAKUB M M 19-19 JANÓW ZSCKR JANÓW 0:07:55
3 544 BIERKO SEBASTIAN M M 19-19 RACEWO ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 0:08:17
K 20 lat +
1 7 GALEJ BOŻENA K K 20-22 SOKÓŁKA 0:11:48
2 795 RAGIN PAULINA K K 20-22 SOKÓŁKA 0:12:15
3 450 KUŁAK KAROLINA K K 20-22 KUŹNICA KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE 0:14:05
M 20 lat +
1 799 WIRKOWSKI SEBASTIAN M M 20-22 SUCHOWOLA 0:07:45
2 788 LISOWSKI MAREK M M 20-22 BILMINY 0:08:28
3 618 PUCIŁOWSKI PATRYK M M 20-22 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 0:08:32

Pierwsze 3-ki - bieg główny

miejsce nr nazwisko imię płeć K/M kat wiek miejsce kat miejscowość klub dystans czas
1 708 KISZLUK JUSTYNA K 7 K 0-20 1 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 3836m 0:19:54
1 34 OLEKSZA NATALIA K 6 K 21-26 1 BIAŁYSTOK 3836m 0:19:24
2 14 JAROSZEWICZ KINGA K 8 K 21-26 2 SOKÓŁKA 3836m 0:20:17
3 22 KUKLICZ ANNA K 11 K 21-26 3 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA/SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:21:12
1 24 LEWICKA MAGDALENKA K 1 K 27-31 1 OSTROWIE 3836m 0:16:59
1 40 SIENKIEWICZ JUSTYNA K 5 K 32-36 1 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:18:17
2 41 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA K 16 K 32-36 2 BIAŁYSTOK 3836m 0:25:59
1 47 ŻUKOWSKA ANIELA K 4 K 37-41 1 BIAŁYSTOK 3836m 0:18:02
2 29 MARCIŃCZYK BOŻENA K 8 K 37-41 2 CZARNA BIAŁOSTOCKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 3836m 0:20:45
3 44 ZAJKOWSKA ANNA K 13 K 37-41 3 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:21:40
1 308 KUŁAKOWSKA EWELINA K 3 K 42-46 1 SOKÓŁKA 0 3836m 0:18:01
2 13 JAGIELSKA ANNA K 11 K 42-46 2 CZARNA BIAŁOSTOCKA GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA 3836m 0:21:22
3 45 ZYSKOWSKA-MICUN KLAUDIA K 12 K 42-46 3 CZARNA BIAŁOSTOCKA GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA 3836m 0:21:25
1 2 BARANOWSKA BEATA K 2 K 47-51 1 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:17:52
1 12 IWANOWA HELENA K 9 K 57-61 1 BIALYSTOK BBT 3836m 0:21:07
1 344 BIELUCZYK MATEUSZ M 5 M 0-20 1 NOWY DWÓR LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 3836m 0:15:10
2 122 REĆKO KONRAD M 8 M 0-20 2 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 3836m 0:15:30
1 36 POGORZELSKI KAMIL M 30 M 21-26 2 BIAŁYSTOK 3836m 0:23:00
1 43 SUPIŃSKI ADAM M 1 M 27-31 1 PROTASY PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 3836m 0:12:35
2 16 KISZLUK DARIUSZ M 4 M 27-31 2 SUCHOWOLA 3836m 0:14:38
3 6 DOROSZCZYK ADAM M 7 M 27-31 3 SOKÓŁKA 3836m 0:15:23
1 19 KOŁOSOWSKI KAMIL M 3 M 32-36 1 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI PELETON.PL 3836m 0:13:54
2 31 NAMANKIEWICZ WOJCIECH NAMANKIEWICZ M 11 M 32-36 2 SOKÓŁKA 3836m 0:16:24
3 10 GREGORCZYK BARTOSZ M 23 M 32-36 3 SOKÓŁKA 3836m 0:19:45
1 37 POTAPCZYK TOMASZ M 16 M 37-41 1 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 3836m 0:17:21
2 42 STACKIEWICZ KONRAD M 26 M 37-41 2 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 3836m 0:19:54
1 20 KOSIOREK ŁUKASZ M 9 M 42-46 1 BIAŁYSTOK OUTDOOR TRAINING 3836m 0:15:52
2 28 MARCHIEL STANISŁAW M 13 M 42-46 2 SOKÓŁKA 3836m 0:16:34
3 1 BACH KRZYSZTOF M 15 M 42-46 3 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 3836m 0:17:07
1 3 BOCHENKO DANIEL M 2 M 47-51 1 BRZOZOWA BIAŁOSTOCKIE MORSY 3836m 0:13:33
2 33 NOWICKI ADAM M 6 M 47-51 2 BIAŁYSTOK BIEGOSTOK 3836m 0:15:18
1 329 SZUMIŁO ANDRZEJ M 20 M 52-56 1 SOKÓŁKA 0 3836m 0:19:18
2 4 BORYS ROMUALD M 25 M 52-56 2 MIELESZKOWCE PAWŁOWICKIE 3836m 0:19:47
1 9 GRABOWICZ MIROSŁAW M 17 M 57-62 1 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:17:27
1 15 KAZIMIEROWICZ ZBIGNIEW M 21 M 62+ 1 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 3836m 0:19:20
2 46 ŻAK WŁODZIENIERZ M 29 M 62+ 2 SOKÓŁKA SOKÓLSKI KLUB TENISA STOLOWEGO 3836m 0:22:25

Najstarszy, Najstarsza, Najmłodszy, Najmłodsza

miejsce nr nazwisko imię płeć K/M kat wiek miejsce kat miejscowość klub dystans czas
najstarszy
46 ŻAK WŁODZIENIERZ M 28 M 61+ 26 SOKÓŁKA SOKÓLSKI KLUB TENISA STOLOWEGO 3836m 0:22:25
najstarsza
12 IWANOWA HELENA K 10 K 57-61 12 BIALYSTOK BBT 3836m 0:21:07
najmłodszy
398 CHARYTONIUK JAN M 76 M 0-9 SUCHYNICZE SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:10
najmłodsza
410 PRYMAKA NINA K 52 K 0-9 KNYSZEWICZE SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:24

Wyniki 3836m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 43 SUPIŃSKI ADAM M 1 M 26-30 1 PROTASY PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 3836m 0:12:35 18.29 [km/h]
2 3 BOCHENKO DANIEL M 2 M 46-50 24 BRZOZOWA BIAŁOSTOCKIE MORSY 3836m 0:13:33 16.99 [km/h]
3 19 KOŁOSOWSKI KAMIL M 3 M 31-35 1 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI PELETON.PL 3836m 0:13:54 16.56 [km/h]
4 16 KISZLUK DARIUSZ M 4 M 26-30 2 SUCHOWOLA 3836m 0:14:38 15.73 [km/h]
5 344 BIELUCZYK MATEUSZ M 5 M 0-20 1 NOWY DWÓR LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 3836m 0:15:10 15.18 [km/h]
6 33 NOWICKI ADAM M 6 M 46-50 25 BIAŁYSTOK BIEGOSTOK 3836m 0:15:18 15.04 [km/h]
7 6 DOROSZCZYK ADAM M 7 M 26-30 3 SOKÓŁKA 3836m 0:15:23 14.96 [km/h]
8 122 REĆKO KONRAD M 8 M 0-20 2 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 3836m 0:15:30 14.85 [km/h]
9 20 KOSIOREK ŁUKASZ M 9 M 41-45 1 BIAŁYSTOK OUTDOOR TRAINING 3836m 0:15:52 14.51 [km/h]
10 30 MARKOWSKI KRYSTIAN M 10 M 26-30 4 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:16:22 14.06 [km/h]
11 31 NAMANKIEWICZ WOJCIECH NAMANKIEWICZ M 11 M 31-35 2 SOKÓŁKA 3836m 0:16:24 14.03 [km/h]
12 8 GOŁEMBIECKI PIOTR M 12 M 26-30 5 BIAŁYSTOK 3836m 0:16:32 13.92 [km/h]
13 28 MARCHIEL STANISŁAW M 13 M 41-45 2 SOKÓŁKA 3836m 0:16:34 13.89 [km/h]
14 102 KUCHAREWICZ PATRYK M 14 M 26-30 6 SOKÓŁKA 0 3836m 0:16:52 13.65 [km/h]
15 24 LEWICKA MAGDALENKA K 1 K 27-31 1 OSTROWIE 3836m 0:16:59 13.55 [km/h]
16 1 BACH KRZYSZTOF M 15 M 41-45 3 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 3836m 0:17:07 13.45 [km/h]
17 37 POTAPCZYK TOMASZ M 16 M 36-40 1 SOKÓŁKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BOXING SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 3836m 0:17:21 13.27 [km/h]
18 9 GRABOWICZ MIROSŁAW M 17 M 56-60 13 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:17:27 13.19 [km/h]
19 2 BARANOWSKA BEATA K 2 K 47-51 12 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:17:52 12.88 [km/h]
20 308 KUŁAKOWSKA EWELINA K 3 K 42-46 1 SOKÓŁKA 0 3836m 0:18:01 12.77 [km/h]
21 47 ŻUKOWSKA ANIELA K 4 K 37-41 1 BIAŁYSTOK 3836m 0:18:02 12.76 [km/h]
22 40 SIENKIEWICZ JUSTYNA K 5 K 32-36 1 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:18:17 12.59 [km/h]
23 66 WYSOCKI WOJCIECH M 18 M 26-30 7 NAREW SKS NAREW 3836m 0:18:50 12.22 [km/h]
24 32 NARUSZEWICZ PATRYK M 19 M 26-30 8 KUŹNICA 3836m 0:19:00 12.11 [km/h]
25 329 SZUMIŁO ANDRZEJ M 20 M 51-55 25 SOKÓŁKA 0 3836m 0:19:18 11.93 [km/h]
26 15 KAZIMIEROWICZ ZBIGNIEW M 21 M 61+ 25 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 3836m 0:19:20 11.90 [km/h]
27 34 OLEKSZA NATALIA K 6 K 21-26 1 BIAŁYSTOK 3836m 0:19:24 11.86 [km/h]
28 18 KOCHMAŃSKI DARIUSZ M 22 M 41-45 4 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 3836m 0:19:30 11.80 [km/h]
29 10 GREGORCZYK BARTOSZ M 23 M 31-35 3 SOKÓŁKA 3836m 0:19:45 11.65 [km/h]
30 48 ŻUKOWSKI MICHAŁ M 24 M 31-35 4 SOKÓŁKA 3836m 0:19:46 11.64 [km/h]
31 4 BORYS ROMUALD M 25 M 51-55 26 MIELESZKOWCE PAWŁOWICKIE 3836m 0:19:47 11.63 [km/h]
32 708 KISZLUK JUSTYNA K 7 K 0-20 1 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 3836m 0:19:54 11.57 [km/h]
33 42 STACKIEWICZ KONRAD M 26 M 36-40 2 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 3836m 0:19:54 11.57 [km/h]
34 14 JAROSZEWICZ KINGA K 8 K 21-26 2 SOKÓŁKA 3836m 0:20:17 11.35 [km/h]
35 29 MARCIŃCZYK BOŻENA K 9 K 37-41 2 CZARNA BIAŁOSTOCKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 3836m 0:20:45 11.09 [km/h]
36 12 IWANOWA HELENA K 10 K 57-61 12 BIALYSTOK BBT 3836m 0:21:07 10.90 [km/h]
37 11 IWANOW ALEX M 27 M 26-30 9 BIALYSTOK BBT 3836m 0:21:07 10.90 [km/h]
38 22 KUKLICZ ANNA K 11 K 21-26 3 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA/SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:21:12 10.86 [km/h]
39 13 JAGIELSKA ANNA K 12 K 42-46 2 CZARNA BIAŁOSTOCKA GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA 3836m 0:21:22 10.77 [km/h]
40 45 ZYSKOWSKA-MICUN KLAUDIA K 13 K 42-46 3 CZARNA BIAŁOSTOCKA GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA 3836m 0:21:25 10.75 [km/h]
41 44 ZAJKOWSKA ANNA K 14 K 37-41 3 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 3836m 0:21:40 10.62 [km/h]
42 25 ŁAPICZ JOANNA K 15 K 21-26 4 GLINISZCZE MAŁE 3836m 0:22:15 10.34 [km/h]
43 46 ŻAK WŁODZIENIERZ M 28 M 61+ 26 SOKÓŁKA SOKÓLSKI KLUB TENISA STOLOWEGO 3836m 0:22:25 10.27 [km/h]
44 39 RASZKIEWICZ ALEKSANDRA K 16 K 21-26 5 SOKÓŁKA KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE 3836m 0:22:30 10.23 [km/h]
45 36 POGORZELSKI KAMIL M 29 M 21-25 1 BIAŁYSTOK 3836m 0:23:00 10.01 [km/h]
46 41 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA K 17 K 32-36 2 BIAŁYSTOK 3836m 0:25:59 8.86 [km/h]

Wyniki 1918m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 769 SZYMAŃSKI ADRIAN M 1 M 19-19 1 JANÓW ZSCKR JANÓW 1918m 0:06:57 16.56 [km/h]
2 515 CHOJNACKI MARCIN M 2 M 17-17 1 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:07:03 16.32 [km/h]
3 514 BIELUCZYK MATEUSZ M 3 M 18-18 1 NOWY DWÓR LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:07:08 16.13 [km/h]
4 484 REĆKO KONRAD M 4 M 17-17 2 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:07:09 16.10 [km/h]
5 551 CHOCIEJ KRZYSZTOF M 5 M 16-16 1 POGANICA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:07:14 15.91 [km/h]
6 764 JATKOWSKI MATEUSZ M 6 M 18-18 2 JANÓW ZSCKR JANÓW 1918m 0:07:15 15.87 [km/h]
7 702 CHODORSKI RAFAŁ M 7 M 17-17 3 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:07:16 15.84 [km/h]
8 765 KASJAN KAMIL M 8 M 16-16 2 JANÓW ZSCKR JANÓW 1918m 0:07:22 15.62 [km/h]
9 530 NOWAKOWSKI JAN M 9 M 17-17 4 RÓŻANYSTOK SP RÓŻANYMSTOK 1918m 0:07:28 15.41 [km/h]
10 779 CZARNOWICZ MICHAŁ M 10 M 16-16 3 KRAŚNIANY 1918m 0:07:30 15.34 [km/h]
11 615 ŻYGIEŁO DAWID M 11 M 15-15 1 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:07:30 15.34 [km/h]
12 543 BIERKO MATEUSZ M 12 M 16-16 4 RACEWO ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:07:33 15.24 [km/h]
13 511 PUNISZKIS MATEUSZ M 13 M 16-16 5 JASTRZĘBNA DRUGA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:07:33 15.24 [km/h]
14 719 SIEŃKO DAMIAN M 14 M 17-17 5 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:07:35 15.18 [km/h]
15 528 MOROZ MICHAŁ M 15 M 17-17 6 RÓŻANYSTOK SP ROŻANYSTOK 1918m 0:07:38 15.08 [km/h]
16 713 MISARKO MICHAŁ M 16 M 17-17 7 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:07:38 15.08 [km/h]
17 799 WIRKOWSKI SEBASTIAN M 17 M 20-22 1 SUCHOWOLA 1918m 0:07:45 14.85 [km/h]
18 768 ŚWIENC DAWID M 18 M 18-18 3 JANÓW ZSCKR JANÓW 1918m 0:07:48 14.75 [km/h]
19 503 PUZUK DANIEL M 19 M 17-17 8 KUŹNICA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:07:53 14.60 [km/h]
20 762 DANIEWICZ MATEUSZ M 20 M 17-17 9 JANÓW ZSCKR JANÓW 1918m 0:07:55 14.54 [km/h]
21 770 ŚWIETLICKI JAKUB M 21 M 19-19 2 JANÓW ZSCKR JANÓW 1918m 0:07:55 14.54 [km/h]
22 683 SZCZEBIOT PAWEŁ M 22 M 16-16 6 POGANICA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:07:56 14.51 [km/h]
23 469 FIEDOROWICZ KRYSTIAN M 23 M 16-16 7 JACOWLANY LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:08:05 14.24 [km/h]
24 529 RODAK ADRIAN M 24 M 16-16 8 RÓŻANYSTOK SP ROŻANYSTOK 1918m 0:08:07 14.18 [km/h]
25 502 PARFIEŃCZYK PATRYK M 25 M 17-17 10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:08:12 14.03 [km/h]
26 521 SKOWYSZ SEBASTIAN M 26 M 17-17 11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:08:16 13.92 [km/h]
27 504 SIENKIEWICZ BARTOSZ M 27 M 17-17 12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:08:17 13.89 [km/h]
28 544 BIERKO SEBASTIAN M 28 M 19-19 3 RACEWO ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:17 13.89 [km/h]
29 685 SZOMKO MONIKA K 1 K 17-17 1 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:19 13.84 [km/h]
30 471 HAPONIK HUBERT M 29 M 18-18 4 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:08:19 13.84 [km/h]
31 576 ŁOCKIEWICZ ADRIAN M 30 M 16-16 9 NOWOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:22 13.75 [km/h]
32 500 ŁYSIK MARCIN M 31 M 17-17 13 KLIMÓWKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:08:26 13.65 [km/h]
33 659 MOZOLEWSKA GABRIELA K 2 K 18-18 1 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:27 13.62 [km/h]
34 788 LISOWSKI MAREK M 32 M 20-22 2 BILMINY 1918m 0:08:28 13.59 [km/h]
35 669 REĆKO JAKUB M 33 M 17-17 14 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:30 13.54 [km/h]
36 630 CZAJKOWSKI JAKUB M 34 M 16-16 10 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:30 13.54 [km/h]
37 618 PUCIŁOWSKI PATRYK M 35 M 20-22 3 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:32 13.49 [km/h]
38 560 GRYGOROWICZ KRYSTIAN M 36 M 18-18 5 BOHONIKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:33 13.46 [km/h]
39 658 MOĆKO ARKADIUSZ M 37 M 16-16 11 NOWOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:33 13.46 [km/h]
40 628 BRONICKI MATEUSZ M 38 M 16-16 12 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:34 13.43 [km/h]
41 565 JAROSZEWICZ ANDRZEJ M 39 M 19-19 4 KONIUSZKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:35 13.41 [km/h]
42 552 CZAPLEJEWICZ HUBERT M 40 M 16-16 13 ACHRYMOWCE ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:35 13.41 [km/h]
43 772 BORKOWSKI JAKUB M 41 M 16-16 14 ZWIERŻANY ZSR SOKÓŁKA/SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 1918m 0:08:35 13.41 [km/h]
44 485 RYSZUTA MICHAŁ M 42 M 17-17 15 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:08:43 13.20 [km/h]
45 562 IGNATOWICZ JULIUSZ IGNATOWICZ M 43 M 18-18 6 HORCZAKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:43 13.20 [km/h]
46 655 KULMACZEWSKI JAKUB M 44 M 16-16 15 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:08:45 13.15 [km/h]
47 483 REĆKO EWA K 3 K 16-16 1 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:08:45 13.15 [km/h]
48 517 KORENKIEWICZ DANIEL M 45 M 17-17 16 JAZIEWO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:08:47 13.10 [km/h]
49 498 ZAJKOWSKI SZYMON M 46 M 15-15 2 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:08:48 13.08 [km/h]
50 513 WORONKO ADAM M 47 M 17-17 17 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:08:51 13.00 [km/h]
51 766 KIMBOROWICZ JAKUB M 48 M 16-16 16 JANÓW ZSCKR JANÓW 1918m 0:08:52 12.98 [km/h]
52 549 CHMIELEWSKI MATEUSZ M 49 M 16-16 17 KRAŚNIANY ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:08:54 12.93 [km/h]
53 534 KIRPSZA KAMIL M 50 M 18-18 7 SOKÓŁKA UKS BOXING SOKÓŁKA 1918m 0:08:55 12.91 [km/h]
54 493 WIŚNIEWSKI SEWERYN M 51 M 16-16 18 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:08:56 12.88 [km/h]
55 771 WIRKOWSKI BARTOSZ M 52 M 15-15 3 JANÓW ZSCKR JANÓW 1918m 0:08:56 12.88 [km/h]
56 468 FIEDOREC NATALIA K 4 K 17-17 2 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:08:57 12.86 [km/h]
57 583 PARCHANOWICZ EMIL M 53 M 19-19 5 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:09:00 12.79 [km/h]
58 694 ZAJKOWSKI KACPER M 54 M 15-15 4 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:09:00 12.79 [km/h]
59 463 CZECZOT MATEUSZ M 55 M 18-18 8 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:09:01 12.76 [km/h]
60 614 ŻURKOWSKI KAMIL M 56 M 19-19 6 ŁOZOWO ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:09:02 12.74 [km/h]
61 696 ZUBRZYCKI MATEUSZ M 57 M 17-17 18 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:09:03 12.72 [km/h]
62 473 KASZUBA KRYSTIAN M 58 M 17-17 19 SIDRA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:09:05 12.67 [km/h]
63 599 SKOBEL JAKUB M 59 M 17-17 20 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:09:05 12.67 [km/h]
64 732 GRYNCZEL DAWID M 60 M 18-18 9 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:09:06 12.65 [km/h]
65 476 LINGO ERNEST M 61 M 16-16 19 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:09:06 12.65 [km/h]
66 535 KUCHAREWICZ MATEUSZ M 62 M 18-18 10 PAWEŁKI UKS BOXING SOKÓŁKA 1918m 0:09:09 12.58 [km/h]
67 556 GAŁĘZKI NORBERT M 63 M 17-17 21 SIDRA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:09:10 12.55 [km/h]
68 541 BIENASZ NORBERT M 64 M 17-17 22 SIDRA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:09:10 12.55 [km/h]
69 648 KARNY JAKUB M 65 M 16-16 20 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:09:11 12.53 [km/h]
70 480 NASUTA DAWID M 66 M 17-17 23 SUCHOWOLA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:09:17 12.40 [km/h]
71 737 LEOSZ DAMIAN M 67 M 16-16 21 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:09:17 12.40 [km/h]
72 505 SMARŻEWSKI WAWRZYNIEC M 68 M 19-19 7 ZWIERZYNIEC WIELKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:09:19 12.35 [km/h]
73 586 POLEWKO NATALIA K 5 K 16-16 2 JURASZE ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:09:22 12.29 [km/h]
74 461 CWANEK WOJCIECH M 69 M 18-18 11 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:09:24 12.24 [km/h]
75 773 SINILO DAWID M 70 M 19-19 8 SOKÓŁKA ZSR SOKÓŁKA/SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 1918m 0:09:26 12.20 [km/h]
76 643 GRZESIK JAKUB M 71 M 17-17 24 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:09:26 12.20 [km/h]
77 564 PASZKA MATEUSZ M 72 M 17-17 25 IGRYŁY ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:09:34 12.03 [km/h]
78 716 RAMEL MIŁOSZ M 73 M 15-15 5 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:09:34 12.03 [km/h]
79 497 WYSOCKI SZYMON M 74 M 16-16 22 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:09:34 12.03 [km/h]
80 720 SMARŻEWSKI HUBERT M 75 M 17-17 26 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:09:34 12.03 [km/h]
81 698 RUDZIŃSKI TOMASZ M 76 M 16-16 23 SOKOŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:09:34 12.03 [km/h]
82 780 DOBRZYŃSKI JAKUB M 77 M 16-16 24 MIEJSKIE NOWINY 1918m 0:09:36 11.99 [km/h]
83 487 SOKOŁOWSKA KLAUDIA K 6 K 17-17 3 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:09:37 11.97 [km/h]
84 689 WASZCZENIUK PAWEŁ M 78 M 16-16 25 BOGUSZE ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:09:37 11.97 [km/h]
85 710 MALINOWSKI MATEUSZ M 79 M 18-18 12 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:09:39 11.93 [km/h]
86 714 PRYTUŁO MICHAŁ M 80 M 16-16 26 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:09:40 11.90 [km/h]
87 709 KOZIOŁ ALBERT M 81 M 18-18 13 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:09:40 11.90 [km/h]
88 707 KACZOROWSKI FILIP M 82 M 18-18 14 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:09:41 11.88 [km/h]
89 758 RUDUCHA ALEKSANDRA K 7 K 15-15 1 KAMIENNA STARA ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:09:41 11.88 [km/h]
90 692 WOJCIEL JULIA K 8 K 16-16 3 SOKÓLKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:09:42 11.86 [km/h]
91 495 WRÓBLEWSKA PATRYCJA K 9 K 16-16 4 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:09:42 11.86 [km/h]
92 486 SŁOMA GABRIELA K 10 K 16-16 5 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:09:42 11.86 [km/h]
93 695 ZUBRZYCKA KINGA K 11 K 16-16 6 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:09:45 11.80 [km/h]
94 750 CHODOROWSKI ŁUKASZ M 83 M 17-17 27 CZARNIEWO ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:09:46 11.78 [km/h]
95 684 SZOMKO ANNA K 12 K 16-16 7 STARA KAMIONKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:09:46 11.78 [km/h]
96 721 SUPRUN KRYSTIAN M 84 M 16-16 27 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:09:49 11.72 [km/h]
97 464 DANILEWICZ ZUZANNA K 13 K 18-18 2 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:09:55 11.60 [km/h]
98 612 ŻMURDA PIOTR M 85 M 19-19 9 RACEWO ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:09:56 11.59 [km/h]
99 715 RADZIEWICZ BARBARA K 14 K 15-15 2 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:09:59 11.53 [km/h]
100 490 TURKO RADOSŁAW M 86 M 17-17 28 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:10:00 11.51 [km/h]
101 636 DZIENIS MACIEJ M 87 M 15-15 6 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:10:02 11.47 [km/h]
102 593 RUDŹ MAGDALENA K 15 K 15-15 3 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:10:04 11.43 [km/h]
103 522 HOŚCIŁO ŻANETA K 16 K 16-16 8 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 1918m 0:10:04 11.43 [km/h]
104 523 SŁAWIŃSKA KAMILA K 17 K 16-16 9 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 1918m 0:10:04 11.43 [km/h]
105 638 FIŁONOWICZ JAKUB M 88 M 16-16 28 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:10:05 11.41 [km/h]
106 575 ŁABANOWICZ KRZYSZTOF M 89 M 15-15 7 ZUBRZYCA WIELKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:10:06 11.39 [km/h]
107 722 TOMASZEWSKA MAGDA K 18 K 17-17 4 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:10:06 11.39 [km/h]
108 537 REĆKO KAMILA K 19 K 17-17 5 SOKÓŁKA UKS BOXING SOKÓŁKA 1918m 0:10:06 11.39 [km/h]
109 734 HOŁUBOWICZ MATEUSZ M 90 M 15-15 8 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:10:07 11.38 [km/h]
110 455 RYSZKIEWICZ OLIWIA K 20 K 15-15 4 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK 1918m 0:10:08 11.36 [km/h]
111 516 JANCZYLIK JAKUB M 91 M 18-18 15 RÓŻANYSTOK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:10:08 11.36 [km/h]
112 594 SADKOWSKI MATEUSZ M 92 M 18-18 16 CZUPRYNOWO ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:10:10 11.32 [km/h]
113 489 TOMASZEWSKI JAKUB M 93 M 16-16 29 KRYNKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:10:10 11.32 [km/h]
114 746 WYSZYŃSKI SZYMON M 94 M 16-16 30 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:10:13 11.26 [km/h]
115 718 SAWICKA GABRIELA K 21 K 17-17 6 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:10:13 11.26 [km/h]
116 723 TOMASZEWSKI TOMASZ M 95 M 19-19 10 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:10:14 11.25 [km/h]
117 757 OSTASZEWSKI KAROL M 96 M 17-17 29 JASIONOWO ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:16 11.21 [km/h]
118 736 KOZIOŁ PIOTR M 97 M 18-18 17 ŁOZOWO ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:10:16 11.21 [km/h]
119 536 MAKUŁA NATALIA K 22 K 16-16 10 SOKÓŁKA UKS BOXING SOKÓŁKA 1918m 0:10:18 11.17 [km/h]
120 479 MATYSZCZYK MATEUSZ M 98 M 16-16 31 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:10:18 11.17 [km/h]
121 496 WYSOCKA ANGELA K 23 K 17-17 7 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:10:19 11.15 [km/h]
122 726 WILCZEWSKI MATEUSZ M 99 M 18-18 18 SUCHOWOLA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI 1918m 0:10:19 11.15 [km/h]
123 561 HALICKI SEBASTIAN M 100 M 16-16 32 LITWINKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:10:23 11.08 [km/h]
124 740 NOWIK GABRIEL M 101 M 16-16 33 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:10:24 11.07 [km/h]
125 741 PIETRYCH GABRIEL M 102 M 16-16 34 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:10:24 11.07 [km/h]
126 783 HUNDER KACPER M 103 M 16-16 35 SOKÓŁKA 1918m 0:10:25 11.05 [km/h]
127 791 NOWOSADA OLIWIA K 24 K 17-17 8 SOKÓŁKA 1918m 0:10:25 11.05 [km/h]
128 524 ŚWIERZBIŃSKA EMILIA K 25 K 16-16 11 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 1918m 0:10:26 11.03 [km/h]
129 686 TOLKO ANIELA MARIA K 26 K 16-16 12 BOGUSZE ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:10:26 11.03 [km/h]
130 759 STANKIEWICZ PATRYCJA K 27 K 15-15 5 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:29 10.98 [km/h]
131 623 BARAŃSKI DAWID M 104 M 16-16 36 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:10:30 10.96 [km/h]
132 752 GORLEWSKA PAULINA K 28 K 14-14 1 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:32 10.93 [km/h]
133 582 OLSZEWSKA WIKTORIA K 29 K 17-17 9 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:10:33 10.91 [km/h]
134 743 UŚCIŁKO JAKUB M 105 M 16-16 37 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:10:40 10.79 [km/h]
135 647 JELSKI ERYK M 106 M 16-16 38 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:10:40 10.79 [km/h]
136 744 WRÓBLEWSKI TOMASZ M 107 M 18-18 19 STARA KAMIONKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:10:41 10.77 [km/h]
137 547 BOGDAN ANNA K 30 K 18-18 3 POTRUBOWSZCZYZNA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:10:46 10.69 [km/h]
138 753 JANKOWSKA NATALIA K 31 K 15-15 6 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:48 10.66 [km/h]
139 749 BIELUCZYK MAGDALENA K 32 K 15-15 7 DUBAŚNO ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:10:48 10.66 [km/h]
140 745 WYSZTYGIEL ŁUKASZ M 108 M 18-18 20 KUZNICA BIAŁOSTOCKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:10:49 10.64 [km/h]
141 482 POWICHROWSKI ARKADIUSZ M 109 M 16-16 39 MAKOWLANY LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:10:50 10.62 [km/h]
142 661 NARBUTT MATEUSZ M 110 M 15-15 9 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:10:51 10.61 [km/h]
143 731 CZOPUR KUBA M 111 M 16-16 40 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:10:58 10.49 [km/h]
144 437 ZAJCZYK KONDRAT M 112 M 15-15 10 KRYNKI ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W KRYNKACH 1918m 0:10:59 10.48 [km/h]
145 633 CZEREMCHA WERONIKA K 33 K 16-16 13 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:10:59 10.48 [km/h]
146 591 REJ ROKSANA K 34 K 16-16 14 MAKOWLANY ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:02 10.43 [km/h]
147 649 KISIEL FILIP M 113 M 15-15 11 SIDRA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:05 10.38 [km/h]
148 557 GARDZIEJCZYK MAGDALENA K 35 K 18-18 4 SIDERKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:07 10.35 [km/h]
149 460 BOROWSKA MAGDALENA K 36 K 17-17 10 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:11:08 10.34 [km/h]
150 729 ACHREM DAWID M 114 M 18-18 21 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:11:11 10.29 [km/h]
151 739 MAKSIMCZYK DANIEL M 115 M 17-17 30 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:11:12 10.28 [km/h]
152 787 LESZCZYŃSKI JAKUB M 116 M 16-16 41 SOKÓŁKA 1918m 0:11:13 10.26 [km/h]
153 747 HAWRYLUK MATEUSZ M 117 M 18-18 22 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:11:14 10.24 [km/h]
154 785 KONIK DOMINIKA K 37 K 16-16 15 SOKÓŁKA 1918m 0:11:16 10.21 [km/h]
155 650 KISZUK WIKTORIA K 38 K 16-16 16 WIERZCHLESIE ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:18 10.18 [km/h]
156 641 GREŚ EMILIA K 39 K 15-15 8 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:20 10.15 [km/h]
157 606 TAUDUL MATEUSZ M 118 M 17-17 31 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:20 10.15 [km/h]
158 682 SZAMRETA MICHAŁ M 119 M 15-15 12 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:20 10.15 [km/h]
159 597 SAŃKO MATEUSZ M 120 M 16-16 42 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:20 10.15 [km/h]
160 693 ZABŁOCKI PIOTR M 121 M 15-15 13 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:22 10.12 [km/h]
161 679 SITKO NATALIA K 40 K 17-17 11 KUNDZICZE ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:22 10.12 [km/h]
162 691 WITULSKI DAWID M 122 M 15-15 14 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:22 10.12 [km/h]
163 553 DARGIEWICZ DAWID M 123 M 16-16 43 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:24 10.09 [km/h]
164 662 NASUTO KRZYSZTOF M 124 M 16-16 44 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:24 10.09 [km/h]
165 587 PROKORYM KINGA K 41 K 15-15 9 MAKOWLANY ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:25 10.08 [km/h]
166 589 RAKIEĆ MATEUSZ M 125 M 15-15 15 STAWOROWO ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:26 10.07 [km/h]
167 579 NORMANTOWICZ KACPER M 126 M 16-16 45 WOJNOWCE ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:27 10.05 [km/h]
168 644 HAJDUCZENIA JULIA K 42 K 16-16 17 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:28 10.04 [km/h]
169 580 NOWAK ALEKSANDRA K 43 K 19-19 1 JAGINTY ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:28 10.04 [km/h]
170 640 GIENIUSZ JAKUB M 127 M 15-15 16 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:41 9.85 [km/h]
171 665 PECZYK SEBASTIAN M 128 M 15-15 17 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:42 9.84 [km/h]
172 506 SULIMA KLAUDIA K 44 K 15-15 10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:11:43 9.82 [km/h]
173 754 KARPIENIA JOANNA K 45 K 15-15 11 NOWA WIEŚ ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:11:43 9.82 [km/h]
174 488 STOCKA JULIA K 46 K 17-17 12 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:11:43 9.82 [km/h]
175 782 FURMAN HUBERT M 129 M 16-16 46 SOKÓŁKA 1918m 0:11:45 9.79 [km/h]
176 518 KRZYWOSZ ŁUKASZ M 130 M 18-18 23 STOCK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:11:45 9.79 [km/h]
177 778 CZAJKOWSKI KAROL M 131 M 18-18 24 SOKÓŁKA 1918m 0:11:45 9.79 [km/h]
178 652 KONDRAT SZYMON M 132 M 16-16 47 ŻUKI 16 ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:46 9.78 [km/h]
179 730 BUBIENIEC CEZARY M 133 M 19-19 11 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:11:46 9.78 [km/h]
180 697 BERGIEL NATALIA K 47 K 15-15 12 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:46 9.78 [km/h]
181 735 KIEMIESZ MACIEJ M 134 M 18-18 25 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:11:46 9.78 [km/h]
182 558 GEJDEL PAULINA K 48 K 16-16 18 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:46 9.78 [km/h]
183 578 MIKŁOSZ KINGA K 49 K 16-16 19 MAJEWO KOŚCIELNE ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:11:47 9.77 [km/h]
184 7 GALEJ BOŻENA K 50 K 20-22 1 SOKÓŁKA 1918m 0:11:48 9.75 [km/h]
185 466 DOWGIERT MARTYNA K 51 K 17-17 13 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:11:49 9.74 [km/h]
186 627 BŁAHUSZEWSKI MATEUSZ M 135 M 16-16 48 TRZCIANKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:50 9.73 [km/h]
187 23 KUKLICZ TOMASZ M 136 M 20-22 4 SOKÓŁKA 1918m 0:11:51 9.71 [km/h]
188 674 SAPIEŻYŃSKA EWELINA K 52 K 16-16 20 KŁADZIEWO ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:54 9.67 [km/h]
189 520 PIRUTA AGNIESZKA K 53 K 17-17 14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1918m 0:11:54 9.67 [km/h]
190 677 SIENKIEL JULIA K 54 K 16-16 21 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:55 9.66 [km/h]
191 632 CZECZKO BARTEK M 137 M 15-15 18 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:56 9.64 [km/h]
192 642 GRUBBA KACPER M 138 M 15-15 19 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:11:59 9.60 [km/h]
193 621 AWIENOWICZ SZYMON M 139 M 15-15 20 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:12:01 9.58 [km/h]
194 546 BŁAŻUK CZAREK M 140 M 18-18 26 RÓŻANYSTOK ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:02 9.56 [km/h]
195 457 ANIŚKO PATRYCJA ANIŚKO M 141 M 17-17 32 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:12:02 9.56 [km/h]
196 601 SURMACZ PIOTR M 142 M 19-19 12 GRZEBIENIE ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:03 9.55 [km/h]
197 733 GUTOWSKI EMIL M 143 M 16-16 49 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:12:06 9.51 [km/h]
198 508 ŚWIETLICKI ADAM M 144 M 17-17 33 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:12:06 9.51 [km/h]
199 501 MOCARSKI DANIEL M 145 M 17-17 34 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:12:07 9.50 [km/h]
200 507 ŚPIEWAK SEBASTIAN M 146 M 17-17 35 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:12:08 9.48 [km/h]
201 499 HEĆMAŃCZUK KRYSTIAN M 147 M 17-17 36 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:12:10 9.46 [km/h]
202 605 ŚLIŻEWSKA KATARZYNA K 55 K 17-17 15 JACOWLANY ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:11 9.45 [km/h]
203 453 OKUROWSKA URSZULA K 56 K 17-17 16 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK 1918m 0:12:12 9.43 [km/h]
204 456 GODLEWSKA GABRIELA K 57 K 17-17 17 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK 1918m 0:12:12 9.43 [km/h]
205 454 OSZMIAN JULIA K 58 K 17-17 18 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK 1918m 0:12:12 9.43 [km/h]
206 451 CZERŻYŃSKA PAULINA K 59 K 17-17 19 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA KS SZCZYPIORNIAK 1918m 0:12:14 9.41 [km/h]
207 795 RAGIN PAULINA K 60 K 20-22 2 SOKÓŁKA 1918m 0:12:15 9.39 [km/h]
208 613 ŻUKIEWICZ JULIA K 61 K 17-17 20 MINKOWCE ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:15 9.39 [km/h]
209 602 SUTUŁA MAGDALENA K 62 K 17-17 21 RESZKOWCE ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:17 9.37 [km/h]
210 626 BIERGIEL ADAM M 148 M 15-15 21 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:12:17 9.37 [km/h]
211 639 GAWRYLIK DAWID M 149 M 15-15 22 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:12:17 9.37 [km/h]
212 688 TUMIEL PIOTR M 150 M 14-14 1 KUŹNICA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:12:18 9.36 [km/h]
213 748 PAWEŁKO KACPER M 151 M 18-18 27 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W SOKÓŁCE 1918m 0:12:18 9.36 [km/h]
214 742 SUPRONIK PRZEMYSŁAW M 152 M 16-16 50 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:12:19 9.34 [km/h]
215 465 DEPUTAT WIKTORIA K 63 K 18-18 5 LEBIEDZIN LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:12:23 9.29 [km/h]
216 690 WINSKO URSZULA K 64 K 18-18 6 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:12:27 9.24 [km/h]
217 449 JAROSZEWICZ ZUZIA K 65 K 16-16 22 SOKÓŁKA KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE 1918m 0:12:29 9.22 [km/h]
218 571 KOWALEWSKA MAGDALENA K 66 K 17-17 22 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:30 9.21 [km/h]
219 459 BIZIUK TYMOTEUSZ M 153 M 15-15 23 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:12:31 9.19 [km/h]
220 603 SZYMAŃSKA MAŁGORZATA K 67 K 19-19 2 CHORUZOWCE ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:33 9.17 [km/h]
221 680 SKONIECZNA GABRYSIA K 68 K 15-15 13 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:12:33 9.17 [km/h]
222 598 SEPKO KAROLINA K 69 K 16-16 23 KRUGŁO ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:35 9.15 [km/h]
223 581 NOWOSADA PATRYCJA K 70 K 17-17 23 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:36 9.13 [km/h]
224 656 KUNDZICZ DAWID M 154 M 15-15 24 KUNDZICZE ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:12:38 9.11 [km/h]
225 664 PASZKO DAMIAN M 155 M 16-16 51 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:12:42 9.06 [km/h]
226 590 RASZKIEWICZ SANDRA K 71 K 16-16 24 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:43 9.05 [km/h]
227 538 AMIELANCZYK KAMILA K 72 K 18-18 7 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:44 9.04 [km/h]
228 596 SAŃKO ŁUKASZ M 156 M 18-18 28 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:44 9.04 [km/h]
229 790 MAGREL ŁUKASZ M 157 M 16-16 52 POGANICA 1918m 0:12:46 9.01 [km/h]
230 588 PYŁKO CEZARY M 158 M 19-19 13 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:48 8.99 [km/h]
231 616 KRAWIEL IWONA K 73 K 19-19 3 KUŹNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:49 8.98 [km/h]
232 774 BIRKOS URSZULA K 74 K 19-19 4 PARCZOWCE 1918m 0:12:50 8.97 [km/h]
233 555 GABIŃSKI RAFAŁ M 159 M 17-17 37 CIMANIE ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:12:51 8.96 [km/h]
234 670 REPUCHA JULIA K 75 K 15-15 14 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:07 8.77 [km/h]
235 663 OCHRYMIUK JOWITA K 76 K 15-15 15 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:08 8.76 [km/h]
236 755 MAŁYSZKO ALEKSANDRA K 77 K 15-15 16 CZERWONKA ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:13:08 8.76 [km/h]
237 548 CHARKIEWICZ ADRIAN M 160 M 16-16 53 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:16 8.67 [km/h]
238 611 ŻAK GABRIELA K 78 K 18-18 8 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:16 8.67 [km/h]
239 570 KOROLCZUK KAMILA K 79 K 18-18 9 PODKAMIONKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:18 8.65 [km/h]
240 585 POLEWKO ANGELIKA K 80 K 18-18 10 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:18 8.65 [km/h]
241 539 ANDRZEJEWSKA ADELA K 81 K 18-18 11 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:19 8.64 [km/h]
242 635 DEPUTAT IZABELA K 82 K 16-16 25 LEBIEDZIN ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:20 8.63 [km/h]
243 672 ROMANOWICZ BOGUSŁAWA K 83 K 18-18 12 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:20 8.63 [km/h]
244 467 DRUĆ JULIA K 84 K 16-16 26 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:13:20 8.63 [km/h]
245 637 DZIENIS MARTYNA K 85 K 18-18 13 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:21 8.62 [km/h]
246 738 MAKAREWICZ MARCIN M 161 M 18-18 29 LIPINA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ELIZY ORZESZKOWEJ 1918m 0:13:22 8.61 [km/h]
247 608 ZAJKOWSKA KINGA K 86 K 18-18 14 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:23 8.60 [km/h]
248 569 KONDRAT SANDRA K 87 K 18-18 15 SIDRA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:23 8.60 [km/h]
249 699 SITKO SYLWIA K 88 K 14-14 2 KUNDZICZE ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:23 8.60 [km/h]
250 653 KONDRAT WIKTORIA K 89 K 15-15 17 LEBIEDZIN ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:23 8.60 [km/h]
251 678 SIENKIEWICZ WERONIKA K 90 K 16-16 27 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:25 8.58 [km/h]
252 540 BIEŁA WERONIKA K 91 K 18-18 16 SIDRA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:25 8.58 [km/h]
253 572 KOZIOŁ PAULINA K 92 K 16-16 28 ŁOZOWO ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:31 8.51 [km/h]
254 756 MARCHEL GABRIELA K 93 K 15-15 18 CZERWONKA ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:13:34 8.48 [km/h]
255 625 BIELECKA GABRIELA K 94 K 17-17 24 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:34 8.48 [km/h]
256 675 SAWOŃ DOMINIKA K 95 K 17-17 25 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:35 8.47 [km/h]
257 673 RYBIŃSKA KAROLINA K 96 K 17-17 26 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:35 8.47 [km/h]
258 595 SANIUKIEWICZ EDYTA K 97 K 17-17 27 BRZOZOWY HRUD ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:38 8.44 [km/h]
259 761 TOCZKO URSZULA K 98 K 15-15 19 KAMIENNA NOWA ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:13:39 8.43 [km/h]
260 559 GŁÓDŹ KAROLINA K 99 K 16-16 29 STARA ROZEDRANKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:40 8.42 [km/h]
261 751 ĆWILICH MILENA K 100 K 15-15 20 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:13:40 8.42 [km/h]
262 542 BIERKO ANGELIKA K 101 K 17-17 28 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:41 8.41 [km/h]
263 657 ŁAPICZ AGATA K 102 K 15-15 21 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:42 8.40 [km/h]
264 777 CIUCHNO MARTYNA K 103 K 16-16 30 SOKÓŁKA 1918m 0:13:43 8.39 [km/h]
265 622 BANDZIŃSKA GABRYSIA K 104 K 16-16 31 LIPINA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:43 8.39 [km/h]
266 631 CZAPLEJEWICZ GRZEGORZ M 162 M 17-17 38 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:44 8.38 [km/h]
267 332 STUCZYK JAKUB M 163 M 15-15 25 SOKÓŁKA 0 1918m 0:13:44 8.38 [km/h]
268 681 STAWORKO MACIEJ M 164 M 16-16 54 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:45 8.37 [km/h]
269 629 CHOLEWSKA KLAUDIA K 105 K 15-15 22 STRAŻ ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:45 8.37 [km/h]
270 654 KSOBIAK VANESSA K 106 K 14-14 3 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:45 8.37 [km/h]
271 550 CHOCIEJ IZABELA K 107 K 16-16 32 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:45 8.37 [km/h]
272 491 WASZCZENIUK MARTYNA K 108 K 16-16 33 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:13:49 8.33 [km/h]
273 646 JAROSZEWICZ KATARZYNA K 109 K 16-16 34 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:13:54 8.28 [km/h]
274 494 WORONOWICZ ZUZANNA K 110 K 16-16 35 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:13:54 8.28 [km/h]
275 563 IGNATOWICZ MARTYNA K 111 K 15-15 23 HORCZAKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:54 8.28 [km/h]
276 545 BINKIEWICZ PATRYCJA K 112 K 15-15 24 POTRUBOWSZCZYZNA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:13:56 8.26 [km/h]
277 477 LINGO WERONIKA K 113 K 16-16 36 SŁOJNIKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:13:59 8.23 [km/h]
278 607 WOŹNIAK KAMILA K 114 K 16-16 37 BOGUSZE ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:14:02 8.20 [km/h]
279 568 KIEDA PATRYCJA K 115 K 16-16 38 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:14:02 8.20 [km/h]
280 474 KOZŁOWSKA MAGDALENA K 116 K 16-16 39 STARY SZOR LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:14:03 8.19 [km/h]
281 567 KARPIK NATALIA K 117 K 16-16 40 KUDRAWKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:14:04 8.18 [km/h]
282 450 KUŁAK KAROLINA K 118 K 20-22 3 KUŹNICA KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE 1918m 0:14:05 8.17 [km/h]
283 786 KOSACKI KRZYSZTOF M 165 M 20-22 5 SOKÓŁKA 1918m 0:14:05 8.17 [km/h]
284 676 SERBIN ANGELIKA K 119 K 16-16 41 PLANTECZKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:14:08 8.14 [km/h]
285 592 ROCHALSKA JOANNA K 120 K 16-16 42 ZADWORZANY ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:14:08 8.14 [km/h]
286 554 DOMINIAK DOMINIK M 166 M 18-18 30 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:14:10 8.12 [km/h]
287 789 ŁAPICZ ELIZA ALEKSANDRA K 121 K 20-22 4 SOKÓŁKA 1918m 0:14:13 8.09 [km/h]
288 775 CHARYTONIUK EWA K 122 K 20-22 5 SUCHYNICZE 1918m 0:14:15 8.08 [km/h]
289 610 ZDRODOWSKA ZUZANNA K 123 K 16-16 43 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:14:15 8.08 [km/h]
290 634 DANILCZYK MARTYNA K 124 K 15-15 25 KUŹNICA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:14:16 8.07 [km/h]
291 448 CHYŻY ANNA K 125 K 20-22 6 CZARNA BIAŁOSTOCKA KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE 1918m 0:14:18 8.05 [km/h]
292 797 SOBOLEWSKA KORNELIA K 126 K 16-16 44 SOKÓŁKA 1918m 0:14:39 7.86 [km/h]
293 624 BEKISZ ANGELIKA K 127 K 17-17 29 JAŁÓWKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:14:41 7.84 [km/h]
294 123 TOLKO TOMASZ M 167 M 20-22 6 SOKÓŁKA 1918m 0:14:41 7.84 [km/h]
295 475 KUŁAK DARIUSZ M 168 M 16-16 55 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:14:43 7.82 [km/h]
296 577 MICHALCZYK SZYMON M 169 M 16-16 56 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:14:43 7.82 [km/h]
297 527 REĆKO PIOTR M 170 M 20-22 7 SOKÓŁKA SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 1918m 0:14:45 7.80 [km/h]
298 573 KUKLICZ WIKTORIA K 128 K 17-17 30 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:14:45 7.80 [km/h]
299 584 POBUDKO NATALIA K 129 K 16-16 45 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:14:45 7.80 [km/h]
300 798 SUPRONIK DANIEL M 171 M 20-22 8 SOKÓŁKA 1918m 0:14:46 7.79 [km/h]
301 760 STREMKOWSKA INES M 172 M 15-15 26 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA ZS DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1918m 0:14:47 7.78 [km/h]
302 512 RZEPNICKA KAMILA K 130 K 15-15 26 POŁOMIN LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:14:47 7.78 [km/h]
303 509 GŁĘBOCKA ALEKSANDRA K 131 K 15-15 27 SUCHOWOLA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DABROWIE BIALOSTOCKIEJ 1918m 0:14:49 7.77 [km/h]
304 609 ZAJKOWSKA MONIKA K 132 K 16-16 46 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:14:59 7.68 [km/h]
305 781 FIEDOREC IZABELA K 133 K 16-16 47 SOKÓŁKA 1918m 0:15:04 7.64 [km/h]
306 800 WYSOCKA WIKTORIA K 134 K 16-16 48 SOKÓŁKA 1918m 0:15:04 7.64 [km/h]
307 481 PANASIUK ZUZANNA K 135 K 15-15 28 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:15:06 7.62 [km/h]
308 660 MUDREWICZ WIKTORIA K 136 K 18-18 17 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W SOKÓŁCE 1918m 0:15:11 7.58 [km/h]
309 470 GRYNCZEL JULIA K 137 K 16-16 49 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:15:29 7.43 [km/h]
310 462 CZAPLEJEWICZ DOMINIKA K 138 K 16-16 50 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:15:29 7.43 [km/h]
311 574 KUŹMA JULIA K 139 K 16-16 51 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:15:29 7.43 [km/h]
312 158 RACZKOWSKA WERONIKA K 140 K 16-16 52 STARA KAMIONKA SP W STAREJ KAMIONCE 1918m 0:15:31 7.42 [km/h]
313 472 JAWOROWICZ JACEK M 173 M 16-16 57 SOKÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA 1918m 0:15:33 7.40 [km/h]
314 604 SZYSZKO KAROLINA K 141 K 18-18 18 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:15:41 7.34 [km/h]
315 566 JAROSZEWICZ KAMILA K 142 K 18-18 19 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:15:43 7.32 [km/h]
316 617 PROKORYM ZUZANNA K 143 K 19-19 5 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:15:47 7.29 [km/h]
317 600 SOKOŁOWSKA PAULINA K 144 K 19-19 6 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:15:48 7.28 [km/h]
318 619 RAPIEJ GABRIELA K 145 K 19-19 7 SOKÓŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO-HUBALA W SOKÓŁCE 1918m 0:15:57 7.22 [km/h]

Wyniki 1200m 2010,2009

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć kat wiek miejscowość klub dystans Wynik Prędkość km/h x
1 312 JELSKI MATEUSZ M M 10-10 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 1200m 0:03:54 18.46 [km/h]
2 388 SAWICKI NORBERT M M 10-10 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 1200m 0:04:03 17.78 [km/h]
3 386 RZEPNICKI DAMIAN M M 10-10 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 1200m 0:04:04 17.70 [km/h]
4 265 OŚWIECIŃSKA MONIKA K K 10-10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:11 17.21 [km/h]
5 85 REĆKO KAMIL M M 10-10 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 1200m 0:04:16 16.88 [km/h]
6 340 CZERNIAWSKI DAWID M M 10-10 KAMIENNA NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENNEJ NOWEJ 1200m 0:04:16 16.88 [km/h]
7 389 STUPAK SZYMON M M 10-10 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 1200m 0:04:17 16.81 [km/h]
8 213 ROMANOWICZ KACPER M M 10-10 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 1200m 0:04:18 16.74 [km/h]
9 94 KIRPSZA JUDYTA K K 10-10 JANOWSZCZYZNA SP JANOWSZCZYZNA 1200m 0:04:19 16.68 [km/h]
10 402 KUCHAREWICZ KACPER M M 10-10 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:24 16.36 [km/h]
11 71 SNARSKI ALBERT M M 0-9 NAREW SKS NAREW 1200m 0:04:28 16.12 [km/h]
12 67 KORCZ MARTA K K 10-10 NAREW SKS NAREW 1200m 0:04:32 15.88 [km/h]
13 272 SANIK JAKUB M M 10-10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:35 15.71 [km/h]
14 390 SZKIŁĄDŹ ANDRZEJ M M 10-10 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 1200m 0:04:40 15.43 [km/h]
15 236 BORODZIUK MALWINA K K 10-10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:41 15.37 [km/h]
16 198 SCHIRO' BENITO M M 10-10 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 1200m 0:04:42 15.32 [km/h]
17 252 KONSTAŃCZUK URSZULA K K 10-10 DABROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:43 15.27 [km/h]
18 313 KAROLCZUK WOJCIECH M M 10-10 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 1200m 0:04:45 15.16 [km/h]
19 52 DANILEWICZ DOROTA K K 10-10 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 1200m 0:04:46 15.10 [km/h]
20 261 RADZIWON KAROLINA K K 10-10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:46 15.10 [km/h]
21 443 LEWICKA LENA K K 0-9 DABROWA BIALOSTOCKA 1200m 0:04:50 14.90 [km/h]
22 401 KONIK NIKOLA K K 0-9 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:04:51 14.85 [km/h]
23 220 CIUCHNO WERONIKA K K 10-10 PLEBANOWCE SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH 1200m 0:04:54 14.69 [km/h]
24 114 KOCHANOWSKA DOMINIKA K K 10-10 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:04:57 14.55 [km/h]
25 251 KONDRACKA NATALIA K K 10-10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:04:58 14.50 [km/h]
26 335 SZYSZKO WOJCIECH M M 10-10 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 1200m 0:05:00 14.40 [km/h]
27 369 PACEWICZ MARTYNA K K 10-10 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA W SOKÓŁCE NR. 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA 1200m 0:05:02 14.30 [km/h]
28 405 ONISZK ANASTAZJA K K 0-9 CHMIELEWSZCZYZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:02 14.30 [km/h]
29 259 MANCEWICZ MAJA K K 10-10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:03 14.26 [km/h]
30 50 LESZEWICZ PAWEŁ M M 0-9 BIAŁYSTOK DOM POWROTU 1200m 0:05:05 14.16 [km/h]
31 108 HOŁOWIESZKO GABRILA K K 10-10 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:05 14.16 [km/h]
32 403 MAKAR SZYMON M M 0-9 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:07 14.07 [km/h]
33 300 DERESZKIEWICZ MICHAŁ M M 10-10 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 1200m 0:05:08 14.03 [km/h]
34 307 HOŁOWNIA WIKTOR M M 10-10 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 1200m 0:05:09 13.98 [km/h]
35 398 CHARYTONIUK JAN M M 0-9 SUCHYNICZE SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:10 13.94 [km/h]
36 322 MATYS PIOTR M M 10-10 JANOW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 1200m 0:05:10 13.94 [km/h]
37 404 MALISZEWSKA NATALIA K K 10-10 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:11 13.89 [km/h]
38 411 ROMAZEWICZ KORNELIA K K 10-10 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:11 13.89 [km/h]
39 426 HAJDUK MICHALINA K K 10-10 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH/ZSS W KRYNKACH 1200m 0:05:12 13.85 [km/h]
40 431 SIPKO PIOTR M M 0-9 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH/ZSS W KRYNKACH 1200m 0:05:12 13.85 [km/h]
41 157 JAKIMIK WIKTORIA K K 10-10 STARA KAMIONKA SP W STAREJ KAMIONCE 1200m 0:05:13 13.80 [km/h]
42 397 CHARYTONIUK ANNA K K 0-9 SUCHYNICZE SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:13 13.80 [km/h]
43 430 SIPKO KRZYSZTOF M M 0-9 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH/ZSS W KRYNKACH 1200m 0:05:15 13.71 [km/h]
44 409 STANOWSKI ANTONI M M 0-9 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:21 13.46 [km/h]
45 124 MATYS MARTYNA K K 10-10 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:23 13.37 [km/h]
46 410 PRYMAKA NINA K K 0-9 KNYSZEWICZE SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:24 13.33 [km/h]
47 181 BIEGAŃSKA ROKSANA ANNA K K 10-10 NOWINKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 1200m 0:05:24 13.33 [km/h]
48 303 DUBOWSKI MIKOŁAJ M M 10-10 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 1200m 0:05:26 13.25 [km/h]
49 310 JARMOSZKO ANTONI M M 10-10 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 1200m 0:05:28 13.17 [km/h]
50 68 KURIANOWICZ ALEKSANDRA K K 0-9 NAREW SKS NAREW 1200m 0:05:28 13.17 [km/h]
51 234 BARANOWSKA MARIA K K 10-10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:28 13.17 [km/h]
52 262 KIEREJCZYN NATALIA K K 10-10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:29 13.13 [km/h]
53 246 HEĆMAŃCZUK OLIWIA K K 10-10 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 1200m 0:05:30 13.09 [km/h]
54 128 NOBERT KORNELIA K K 10-10 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:33 12.97 [km/h]
55 324 PIECIUL JAKUB M M 10-10 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 1200m 0:05:34 12.93 [km/h]
56 306 GUDALEWSKI DAWID M M 10-10 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 1200m 0:05:35 12.90 [km/h]
57 99 BAKUN MARCELINA K K 10-10 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:37 12.82 [km/h]
58 145 ŚWIĘCICKA EWA K K 10-10 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:05:40 12.71 [km/h]
59 187 HAJDUKIEWICZ IGOR M M 10-10 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 1200m 0:05:41 12.67 [km/h]
60 396 BACH ZOFA K K 0-9 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:05:46 12.49 [km/h]
61 56 MARCHEL MONIKA K K 10-10 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 1200m 0:05:49 12.38 [km/h]
62 408 POŹNIAK SZYMON M M 0-9 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 1200m 0:06:03 11.90 [km/h]
63 421 CAREWICZ ANTOSIA K K 0-9 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH/ZSS W KRYNKACH 1200m 0:06:11 11.64 [km/h]
64 420 BIELSKA MICHALINA K K 0-9 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH/ZSS W KRYNKACH 1200m 0:06:17 11.46 [km/h]
65 191 LUBOWSKA WIKTORIA K K 10-10 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 1200m 0:06:25 11.22 [km/h]
66 156 CHOMCZYK PATRYCJA K K 10-10 STARA KAMIONKA SP W STAREJ KAMIONCE 1200m 0:06:35 10.94 [km/h]
67 159 REĆKO KINGA K K 10-10 STARA KAMIONKA SP W STAREJ KAMIONCE 1200m 0:06:36 10.91 [km/h]
68 139 SZACKA MONIKA K K 10-10 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:06:45 10.67 [km/h]
69 161 SZYDŁOWSKI JAKUB M M 10-10 STARA KAMIONKA SP W STAREJ KAMIONCE 1200m 0:07:24 9.73 [km/h]
70 154 BOROWSKI KACPER M M 10-10 STARA KAMIONKA SP W STAREJ KAMIONCE 1200m 0:07:27 9.66 [km/h]
71 133 SKRZYPEK AMELIA K K 10-10 JANÓW SP JANÓW 1200m 0:07:31 9.58 [km/h]
72 155 BRASŁAWSKI PATRYK M M 10-10 STARA KAMIONKA SP W STAREJ KAMIONCE 1200m 0:09:42 7.42 [km/h]
73 293 STELMASZEK JAKUB M M 10-10 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA W GENIUSZACH 1200m 0:09:45 7.38 [km/h]
74 294 TAUDUL PATRYK M M 10-10 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA W GENIUSZACH 1200m 0:18:25 3.91 [km/h]

Wyniki 1200m 2008,2007

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat wiek. Data ur. klub Wynik Prędkość km/h x
1 442 CZEMIEL KRZYSZTOF M M 12-12 SOKÓŁKA 0:03:35 20.09 [km/h]
2 436 GAŁKA JAROMIR M M 11-11 KRYNKI ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W KRYNKACH 0:03:35 20.09 [km/h]
3 204 ZANIEWSKI MIŁOSZ M M 12-12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:03:37 19.91 [km/h]
4 392 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ M M 12-12 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 0:03:49 18.86 [km/h]
5 258 ŁAZUK GABRIELA K K 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:03:50 18.78 [km/h]
6 264 OSWIECIŃSKA AGNIESZKA K K 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:03:51 18.70 [km/h]
7 78 KAŹMIEROWSKI JAN M M 12-12 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:03:52 18.62 [km/h]
8 201 ULJASZ DAWID M M 12-12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:03:57 18.23 [km/h]
9 64 BACZYŃSKI TOMASZ M M 12-12 NAREW SKS NAREW 0:03:57 18.23 [km/h]
10 105 CHOMICKA KATARZYNA K K 11-11 JANÓW SP JANÓW 0:04:04 17.70 [km/h]
11 445 MALEWICZ KORNELIA EMILIA K K 12-12 SOKÓŁKA 0:04:04 17.70 [km/h]
12 415 SUPRANOWICZ KACPER M M 12-12 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 0:04:05 17.63 [km/h]
13 178 BARANOWSKI PIOTR M M 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOLA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:06 17.56 [km/h]
14 301 DERESZKIEWICZ SZYMON M M 12-12 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:06 17.56 [km/h]
15 65 HAJDUK DAWID M M 11-11 NAREW SKS NAREW 0:04:07 17.49 [km/h]
16 384 KOTOWSKI WIKTOR M M 11-11 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 0:04:07 17.49 [km/h]
17 244 GORLEWSKI MATEUSZ M M 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:07 17.49 [km/h]
18 84 PUSZKO KACPER M M 12-12 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:04:11 17.21 [km/h]
19 391 TOŁOCZKO PIOTR M M 11-11 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 0:04:13 17.08 [km/h]
20 276 SKOKOWSKI DAWID M M 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:13 17.08 [km/h]
21 77 GÓRSKI TOMASZ M M 11-11 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:04:16 16.88 [km/h]
22 74 BORYS FABIAN M M 11-11 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:04:16 16.88 [km/h]
23 49 HAŁASIK MICHAŁ M M 11-11 BIAŁYSTOK DOM POWROTU 0:04:17 16.81 [km/h]
24 208 IGNATOWICZ WIKTORIA K K 12-12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 0:04:17 16.81 [km/h]
25 296 BIAŁOUS WIKTOR M M 11-11 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:18 16.74 [km/h]
26 330 STRANKOWSKI HUBERT M M 11-11 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:18 16.74 [km/h]
27 395 BACH FRANCISZEK M M 11-11 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 0:04:19 16.68 [km/h]
28 131 PASZKO NATALIA K K 11-11 JANÓW SP JANÓW 0:04:20 16.62 [km/h]
29 333 SZYDŁOWSKI KACPER M M 11-11 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:22 16.49 [km/h]
30 83 PISKUREWICZ ANGELA K K 11-11 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:04:22 16.49 [km/h]
31 216 WORONOWICZ DAWID M M 11-11 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 0:04:23 16.43 [km/h]
32 446 PALACZ AGNIESZKA K K 11-11 KRYNKI 0:04:25 16.30 [km/h]
33 302 DOROSZKIEWICZ ALEKSANDER M M 11-11 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:25 16.30 [km/h]
34 423 CAREWICZ MIKOŁAJ M M 12-12 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH/ZSS W KRYNKACH 0:04:26 16.24 [km/h]
35 70 KUTUZOVA KRYSTYNA K K 12-12 NAREW SKS NAREW 0:04:26 16.24 [km/h]
36 282 SZKIŁĄDŻ DOMINIK M M 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:27 16.18 [km/h]
37 377 PASZKO PRZEMYSŁAW M M 12-12 STARA ROZEDRANKA SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ ROZEDRANCE 0:04:27 16.18 [km/h]
38 317 KUKLICZ DOMINIK M M 12-12 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:28 16.12 [km/h]
39 138 SUPEŁ WERONIKA K K 12-12 JANÓW SP JANÓW 0:04:28 16.12 [km/h]
40 231 ZAJKO ANNA K K 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DABROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:29 16.06 [km/h]
41 226 MOZALEWSKI KRYSTIAN M M 12-12 SZYNDZIEL SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH 0:04:32 15.88 [km/h]
42 416 WORONOWICZ JULIA K K 12-12 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 0:04:32 15.88 [km/h]
43 413 SACHARKIEWICZ KINGA K K 11-11 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 0:04:32 15.88 [km/h]
44 393 ZANIEWSKI JAKUB M M 12-12 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 0:04:33 15.82 [km/h]
45 383 KARNY SEBASTIAN M M 11-11 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 0:04:33 15.82 [km/h]
46 238 BUDNIK ALEKSANDRA K K 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:34 15.77 [km/h]
47 73 BOCHENKO OLIWA K K 11-11 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:04:35 15.71 [km/h]
48 309 JANUSZKO JAKUB M M 11-11 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:35 15.71 [km/h]
49 284 WASILEWSKA MARTYNA K K 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:35 15.71 [km/h]
50 370 BOROWSKI JAKUB M M 12-12 STARA ROZEDRANKA SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ ROZEDRANCE 0:04:35 15.71 [km/h]
51 92 DZIENIS SEBASTIAN M M 11-11 JANOWSZCZYZNA SP JANOWSZCZYZNA 0:04:36 15.65 [km/h]
52 376 LEWKOWICZ SZYMON M M 12-12 STARA ROZEDRANKA SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ ROZEDRANCE 0:04:37 15.60 [km/h]
53 240 CHMIELEWSKA SYLWIA K K 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:37 15.60 [km/h]
54 88 ZUBRZYCKA KAROLINA K K 11-11 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:04:38 15.54 [km/h]
55 263 OBUCHOWICZ DARIA K K 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:38 15.54 [km/h]
56 232 ANDREJCZYK DAWID M M 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:38 15.54 [km/h]
57 327 SITKO BARTOSZ M M 11-11 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:40 15.43 [km/h]
58 60 ZIMNOCH ANNA K K 11-11 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 0:04:40 15.43 [km/h]
59 243 GODLEWSKA DARIA K K 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:40 15.43 [km/h]
60 98 WILCZYŃSKI MARCIN M M 11-11 JANOWSZCZYZNA SP JANOWSZCZYZNA 0:04:40 15.43 [km/h]
61 343 KARPIENIA MICHAŁ M M 11-11 KAMIENNA NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENNEJ NOWEJ 0:04:40 15.43 [km/h]
62 286 WYSOCKI PRZEMEK M M 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:40 15.43 [km/h]
63 209 KUKLICZ OLAF M M 11-11 SOKÓŁK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 0:04:40 15.43 [km/h]
64 80 MARCHIEL PATRYK M M 12-12 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:04:41 15.37 [km/h]
65 407 POŹNIAK LILIANA K K 11-11 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 0:04:43 15.27 [km/h]
66 53 DOMIN KLAUDIA K K 11-11 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 0:04:43 15.27 [km/h]
67 326 RAJKO BARTOSZ M M 11-11 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:44 15.21 [km/h]
68 422 CAREWICZ EMILKA K K 12-12 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH/ZSS W KRYNKACH 0:04:47 15.05 [km/h]
69 113 KIMBOROWICZ EMILIA K K 11-11 JANÓW SP JANÓW 0:04:48 15.00 [km/h]
70 248 JAKUBOWSKA KALINA K K 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:48 15.00 [km/h]
71 228 SAWICKI ŁUKASZ M M 11-11 BOGUSZOWSKI WYGON SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH 0:04:49 14.95 [km/h]
72 54 HARASIUK GABRIELA K K 11-11 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 0:04:50 14.90 [km/h]
73 136 STASIEŁUK NATALIA K K 12-12 JANÓW SP JANÓW 0:04:50 14.90 [km/h]
74 96 SADANOWICZ OLA K K 11-11 JANOWSZCZYZNA SP JANOWSZCZYZNA 0:04:50 14.90 [km/h]
75 256 LEWKOWICZ KINGA K K 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:51 14.85 [km/h]
76 90 WIRKOWSKA JULIA K K 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SP DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 0:04:51 14.85 [km/h]
77 257 ŁAPCIUK - RUSIECKA OLIWIA K K 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:55 14.64 [km/h]
78 325 RADULSKI KACPER M M 12-12 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:55 14.64 [km/h]
79 341 CZERNIAWSKI ŁUKASZ M M 11-11 KAMIENNA NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENNEJ NOWEJ 0:04:58 14.5 [km/h]
80 380 SAWICKI HUBERT M M 12-12 STARA ROZEDRANKA SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ ROZEDRANCE 0:04:58 14.5 [km/h]
81 339 BOROWSKA WIKTORIA K K 11-11 KAMIENNA STARA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENNEJ NOWEJ 0:04:59 14.45 [km/h]
82 273 SANIK KATARZYNA K K 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:59 14.45 [km/h]
83 275 SIENKIEWICZ NIKOLA K K 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:05:02 14.3 [km/h]
84 280 SZCZERBA KACPER M M 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:05:10 13.94 [km/h]
85 186 GÓRSKA EMILIA K K 12-12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:05:11 13.89 [km/h]
86 230 TOLKO WIKTORIA K K 12-12 BOGUSZE SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH 0:05:12 13.85 [km/h]
87 130 PACEWICZ GABRIELA K K 12-12 JANÓW SP JANÓW 0:05:15 13.71 [km/h]
88 206 ŻMURDA DOMINIKA K K 12-12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:05:15 13.71 [km/h]
89 224 KOLENDA JACEK M M 12-12 PLEBANOWCE SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH 0:05:17 13.63 [km/h]
90 219 CIUCHNO MAGDA K K 11-11 PLEBANOWCE SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH 0:05:18 13.58 [km/h]
91 328 SOROKA KACPER M M 11-11 JANOW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:05:19 13.54 [km/h]
92 205 ZUBRZYCKA MAJA K K 11-11 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:05:19 13.54 [km/h]
93 146 TUREL PATRYCJA K K 11-11 JANÓW SP JANÓW 0:05:22 13.42 [km/h]
94 192 ŁAPICZ ZUZANNA OLIWIA K K 11-11 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:05:23 13.37 [km/h]
95 245 GRYCEL GABRIEL M M 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:05:28 13.17 [km/h]
96 109 HOŁOWNIA URSZULA K K 12-12 JANÓW SP JANÓW 0:05:29 13.13 [km/h]
97 292 MATUK KACPER M M 11-11 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA W GENIUSZACH 0:05:30 13.09 [km/h]
98 229 TOLKO NIKOLA K K 12-12 BOGUSZE SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH 0:05:33 12.97 [km/h]
99 223 JACKIEWICZ JULIA K K 12-12 BOGUSZE SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH 0:05:40 12.71 [km/h]
100 237 BRECZKO LUIZA K K 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:05:40 12.71 [km/h]
101 142 SZUFLICKA JULIA K K 11-11 JANÓW SP JANÓW 0:05:40 12.71 [km/h]
102 135 STASIEŁUK KINGA K K 11-11 JANÓW SP JANÓW 0:05:42 12.63 [km/h]
103 100 BARAN EWELINA K K 11-11 JANÓW SP JANÓW 0:05:49 12.38 [km/h]
104 241 FIEDOROWICZ SABINA K K 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:05:49 12.38 [km/h]
105 345 TOCZKO OLIWIA K K 11-11 KAMIENNA NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENNEJ NOWEJ 0:05:50 12.34 [km/h]
106 214 SOŁTAN DOMINIKA K K 12-12 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 0:05:58 12.07 [km/h]
107 95 LINGO WIKTORIA K K 12-12 JANOWSZCZYZNA SP JANOWSZCZYZNA 0:06:02 11.93 [km/h]
108 281 SZCZERBACZ JOANNA K K 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:06:08 11.74 [km/h]
109 110 JARZĄBEK KINGA K K 12-12 JANÓW SP JANÓW 0:06:08 11.74 [km/h]
110 120 MAKAREWICZ WERONIKA K K 11-11 JANÓW SP JANÓW 0:06:31 11.05 [km/h]
111 315 KOPEĆ KACPER M M 11-11 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:06:34 10.96 [km/h]
112 127 NASUTA WANESSA K K 11-11 JANÓW SP JANÓW 0:06:41 10.77 [km/h]
113 316 KRASOWSKI WOJCIECH M M 12-12 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:06:58 10.33 [km/h]
114 336 WYSOCKI KONRAD M M 12-12 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:07:02 10.24 [km/h]
115 144 SZYSZKO KAROLINA K K 12-12 JANÓW SP JANÓW 0:07:04 10.19 [km/h]
116 270 RYDZEWSKA GABRIELA K K 11-11 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:07:08 10.09 [km/h]
117 348 TRUCHANOWICZ WIKTORIA K K 11-11 KAMIENNA NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENNEJ NOWEJ 0:07:17 9.89 [km/h]
118 290 KAŹMIEROWICZ MACIEJ M M 11-11 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA W GENIUSZACH 0:08:49 8.17 [km/h]
119 279 STEFANOWSKA LUIZA K K 12-12 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:16:20 4.41 [km/h]
120 332 SZCZUKA KONRAD M M 12-12 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:21:16 3.39 [km/h]

Wyniki 1200m 2006,2005

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat wiek miejscowość klub Wynik Prędkość km/h x
1 190 LEWICKI ADAM SEBASTIAN M M 14-14 JACOWLANY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:03:17 21.93 [km/h]
2 82 MROZOWICZ DANIEL M M 14-14 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:03:18 21.82 [km/h]
3 150 RAKUS KONRAD M M 13-13 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 0:03:21 21.49 [km/h]
4 153 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M 14-14 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 0:03:23 21.28 [km/h]
5 149 BIENASZ HUBERT M M 14-14 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 0:03:26 20.97 [km/h]
6 203 ZAJKOWSKI PIOTR M M 14-14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:03:34 20.19 [km/h]
7 215 TROCHIM KACPER M M 13-13 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 0:03:37 19.91 [km/h]
8 374 KUCZKO KAROL M M 14-14 STARA ROZEDRANKA SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ ROZEDRANCE 0:03:39 19.73 [km/h]
9 260 MANCEWICZ NATALIA K K 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:03:43 19.37 [km/h]
10 305 GUDALEWSKI BARTŁOMIEJ M M 14-14 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:03:44 19.29 [km/h]
11 152 SIENKIEWICZ KAMIL M M 14-14 SUCHOWOLA SP SUCHOWOLA 0:03:46 19.12 [km/h]
12 444 LEWOSZ JULIAN M M 14-14 SOKÓŁKA 0:03:47 19.03 [km/h]
13 86 RUDŹ DAMIAN M M 14-14 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:03:50 18.78 [km/h]
14 394 ZANIEWSKI SZYMON M M 14-14 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 0:03:52 18.62 [km/h]
15 81 MINKOWSKA WIKTORIA K K 13-13 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:03:52 18.62 [km/h]
16 200 STASIULEWICZ PAWEŁ M M 14-14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:03:52 18.62 [km/h]
17 247 HOŃKO ŁUKASZ M M 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:03:53 18.54 [km/h]
18 250 KAROLCZUK MARTYNA K K 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:03:56 18.31 [km/h]
19 435 BIESZCZAD KACPER M M 14-14 KRYNKI ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W KRYNKACH 0:03:56 18.31 [km/h]
20 207 BAŁAKIER MICHAŁ M M 13-13 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 0:03:57 18.23 [km/h]
21 199 SŁOMA JAKUB M M 13-13 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:03:57 18.23 [km/h]
22 87 SZCZESIUL PAWEŁ M M 13-13 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:03:58 18.15 [km/h]
23 412 SACHARKIEWICZ DAMIAN M M 13-13 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 0:04:00 18.00 [km/h]
24 69 KUTUZOVA HANNA K K 13-13 NAREW SKS NAREW 0:04:02 17.85 [km/h]
25 193 MAJTAS NATALIA K K 14-14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:04:02 17.85 [km/h]
26 331 SUTUŁA DAWID M M 13-13 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:03 17.78 [km/h]
27 385 MARCHEL MATEUSZ M M 13-13 SUCHOWOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W SUCHOWOLI 0:04:05 17.63 [km/h]
28 217 BAKUM WIKTOR M M 13-13 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 0:04:08 17.42 [km/h]
29 373 KONDRAT DOMINIK M M 13-13 STARA ROZEDRANKA SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ ROZEDRANCE 0:04:09 17.35 [km/h]
30 55 JARMOSZKO GABRIELA K K 13-13 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 0:04:10 17.28 [km/h]
31 93 GIENIUSZ KRYSTIAN M M 14-14 JANOWSZCZYZNA SP JANOWSZCZYZNA 0:04:10 17.28 [km/h]
32 233 ANTONIK PAWEŁ M M 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:13 17.08 [km/h]
33 268 PIGIEL ZUZANNA K K 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:13 17.08 [km/h]
34 285 WOŁCZEK JOANNA K K 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:14 17.01 [km/h]
35 249 KANANOWICZ JAKUB M M 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:15 16.94 [km/h]
36 311 JASIŃSKI JAKUB M M 14-14 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:15 16.94 [km/h]
37 438 MAŁASZEWSKI ERNEST M M 14-14 KRYNKI ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W KRYNKACH 0:04:16 16.88 [km/h]
38 266 PATRZYKĄT PATRYK M M 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:17 16.81 [km/h]
39 255 LASKOWSKA NATALIA K K 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:17 16.81 [km/h]
40 283 SZYMON SUTUŁA K K 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:17 16.81 [km/h]
41 321 MATYS GABRIEL M M 13-13 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:18 16.74 [km/h]
42 194 MALINOWSKA OLA K K 13-13 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:04:19 16.68 [km/h]
43 342 KARPIENIA KAROLINA K K 13-13 KAMIENNA NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENNEJ NOWEJ 0:04:22 16.49 [km/h]
44 318 KUL DAWID M M 13-13 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:22 16.49 [km/h]
45 59 SZKIŁĄDŹ NATALIA K K 13-13 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 0:04:23 16.43 [km/h]
46 51 CHOROSZEWICZ KINGA K K 14-14 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 0:04:25 16.30 [km/h]
47 76 DZIEWIĄTKOWSKA MAJA K K 13-13 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:04:25 16.30 [km/h]
48 72 ANDRUKIEWICZ MAGDALENA K K 13-13 SOKÓŁKA SP 2 SOKÓŁKA 0:04:26 16.24 [km/h]
49 271 SANIK JAKUB M M 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:27 16.18 [km/h]
50 212 PISKUREWICZ DAWID M M 14-14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 0:04:27 16.18 [km/h]
51 295 BETTO ŁUKASZ M M 14-14 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:27 16.18 [km/h]
52 211 PISKUREWICZ ANTONI M M 13-13 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 0:04:27 16.18 [km/h]
53 277 SKOMIN NATALIA K K 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:28 16.12 [km/h]
54 183 DARGIEWICZ JAKUB M M 14-14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:04:28 16.12 [km/h]
55 148 ŻEMAJDUK NATALIA K K 13-13 JANÓW SP JANÓW 0:04:29 16.06 [km/h]
56 253 KOZŁOWSKA EWELINA K K 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:29 16.06 [km/h]
57 121 MALEWICZ EMILIA K K 13-13 JANÓW SP JANÓW 0:04:30 16.00 [km/h]
58 439 STUPAK JAN M M 14-14 KRYNKI ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W KRYNKACH 0:04:31 15.94 [km/h]
59 371 DOBRZYŃSKA WIKTORIA K K 14-14 STARA ROZEDRANKA SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ ROZEDRANCE 0:04:31 15.94 [km/h]
60 323 OLCHANOWSKI MARIUSZ M M 14-14 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:32 15.88 [km/h]
61 254 KULHAWIK ANNA K K 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:33 15.82 [km/h]
62 140 SZACKA WERONIKA K K 13-13 JANÓW SP JANÓW 0:04:33 15.82 [km/h]
63 400 KARDASZEWICZ JUSTYNA K K 13-13 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 0:04:34 15.77 [km/h]
64 184 DZIENIS DAMIAN M M 14-14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:04:34 15.77 [km/h]
65 267 PIGIEL BEATA K K 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:35 15.71 [km/h]
66 126 MURZA NATALIA K K 13-13 JANÓW SP JANÓW 0:04:35 15.71 [km/h]
67 278 STANKIEWICZ ANNA K K 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:36 15.65 [km/h]
68 106 CYMBOROWSKA MARTA K K 14-14 JANÓW SP JANÓW 0:04:36 15.65 [km/h]
69 242 GASPAREWICZ DOMINIKA K K 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:37 15.60 [km/h]
70 210 LEOSZ WERONIKA K K 13-13 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SOKÓŁCE 0:04:37 15.60 [km/h]
71 63 ŻUKOWSKA JULIA K K 14-14 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 0:04:41 15.37 [km/h]
72 337 ŻURKOWSKI PATRYK M M 13-13 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:44 15.21 [km/h]
73 320 LIPSKI ADAM M M 13-13 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:44 15.21 [km/h]
74 61 ŻUKOWSKA ALEKSANDRA K K 14-14 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 0:04:44 15.21 [km/h]
75 58 SAWICKA KINGA K K 13-13 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 0:04:46 15.10 [km/h]
76 269 RASZKIEWICZ MAGDALENA K K 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:46 15.10 [km/h]
77 107 GOŁKO KLAUDIA K K 13-13 JANÓW SP JANÓW 0:04:46 15.10 [km/h]
78 372 KIEDA DOMINIKA K K 14-14 STARA ROZEDRANKA SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ ROZEDRANCE 0:04:47 15.05 [km/h]
79 433 TAUDUL PIOTR M M 13-13 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH/ZSS W KRYNKACH 0:04:48 15.00 [km/h]
80 287 ZAWADZKI DAWID M M 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:48 15.00 [km/h]
81 338 BOBOWIK ANGELIKA K K 13-13 KAMIENNNA NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENNEJ NOWEJ 0:04:49 14.95 [km/h]
82 196 PASZKO WIKTORIA K K 13-13 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:04:49 14.95 [km/h]
83 299 DAŃKO HUBERT M M 13-13 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:50 14.90 [km/h]
84 195 OBREMBALSKA EMILIA K K 14-14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:04:51 14.85 [km/h]
85 222 DROŹDZIEWICZ SZYMON M M 14-14 ŻUKI SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH 0:04:51 14.85 [km/h]
86 104 BUJWICKAJ AGNIESZKA K K 14-14 JANÓW SP JANÓW 0:04:51 14.85 [km/h]
87 375 KUCZKO MARCELINA K K 13-13 STARA ROZEDRANKA SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ ROZEDRANCE 0:04:51 14.85 [km/h]
88 274 SAPKOWSKA SYLWIA K K 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:52 14.79 [km/h]
89 288 ZINÓWKO KACPER M M 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:53 14.74 [km/h]
90 427 JANKIEWICZ URSZULA K K 13-13 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH/ZSS W KRYNKACH 0:04:53 14.74 [km/h]
91 414 SOLNIK DAWID M M 13-13 SZUDZIAŁOWO SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 0:04:53 14.74 [km/h]
92 57 PANASEWICZ MAGDALENA K K 14-14 SUCHOWOLA LUKS EUROCENTR SUCHOWOLA 0:04:54 14.69 [km/h]
93 89 SANIK NATALIA K K 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SP DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 0:04:55 14.64 [km/h]
94 429 PUL JULIA K K 13-13 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH/ZSS W KRYNKACH 0:04:56 14.59 [km/h]
95 334 SZYDŁOWSKI SEBASTIAN M M 14-14 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:04:56 14.59 [km/h]
96 239 BURZYŃSKA MAGDALENA K K 13-13 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:04:58 14.50 [km/h]
97 379 SADANOWICZ DAMIAN M M 14-14 STARA ROZEDRANKA SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ ROZEDRANCE 0:04:58 14.50 [km/h]
98 202 ZAJKOWSKI KAMIL M M 14-14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:04:58 14.50 [km/h]
99 221 CZOPUR SZYMON M M 13-13 BOGUSZE SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH 0:05:01 14.35 [km/h]
100 314 KIMBOROWICZ KACPER M M 14-14 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:05:01 14.35 [km/h]
101 225 LEWICKI DAMIAN M M 14-14 PLEBANOWCE SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH 0:05:01 14.35 [km/h]
102 406 PILCICKI PAWEŁ M M 13-13 SOSNOWIK SZKOŁA PODSTAWOWA W SZUDZIAŁOWIE 0:05:02 14.30 [km/h]
103 101 BARAN KAROLINA K K 13-13 JANÓW SP JANÓW 0:05:07 14.07 [km/h]
104 347 TRUCHANOWICZ NORBERT M M 13-13 KAMIENNA NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENNEJ NOWEJ 0:05:09 13.98 [km/h]
105 227 SAWICKA NATALIA K K 13-13 BOGUSZOWSKI WYGON SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH 0:05:10 13.94 [km/h]
106 428 PALACZ KAROLINA K K 14-14 KRYNKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FENIKS W KRYNKACH/ZSS W KRYNKACH 0:05:11 13.89 [km/h]
107 381 SZUMICKI PATRYK M M 14-14 STARA ROZEDRANKA SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ ROZEDRANCE 0:05:12 13.85 [km/h]
108 134 SOLNIK KAMILA K K 14-14 JANÓW SP JANÓW 0:05:14 13.76 [km/h]
109 298 CZAPLIŃSKI WOJCIECH M M 13-13 JANÓW SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWIE 0:05:15 13.71 [km/h]
110 180 BAKUN WIKTOR M M 13-13 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:05:20 13.50 [km/h]
111 197 RADUCHA JULIA K K 14-14 SOKÓŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SOKÓŁCE 0:05:27 13.21 [km/h]
112 132 RYMARSKA JULIA K K 13-13 JANÓW SP JANÓW 0:05:27 13.21 [km/h]
113 115 KOTOWSKA KAMILA K K 13-13 JANÓW SP JANÓW 0:05:30 13.09 [km/h]
114 118 LUBECKA DARIA K K 14-14 JANÓW SP JANÓW 0:05:33 12.97 [km/h]
115 116 KOWALCZUK ANITA K K 14-14 JANÓW SP JANÓW 0:05:36 12.86 [km/h]
116 111 JATKOWSKA KINGA K K 13-13 JANÓW SP JANÓW 0:05:43 12.59 [km/h]
117 147 WOŁOWICZ MARTYNA K K 13-13 JANÓW SP JANÓW 0:06:05 11.84 [km/h]
118 346 TRUCHANOWICZ NATALIA K K 13-13 KAMIENNA NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENNEJ NOWEJ 0:06:05 11.84 [km/h]
119 125 MICHNIEWICZ JULIA K K 14-14 JANÓW SP JANÓW 0:06:09 11.71 [km/h]
120 235 BARANOWSKI MICHAŁ M M 14-14 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ 0:07:44 9.31 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ