I Kiciński Marsz Niepodległości Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kosicka Magdalena Miękowo 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
2 Wadzińska Jolanta Chrustowo 11 km marsz RUUKKI opłacono
3 Łukaszewicz Ilona Koziegłowy 11 km marsz Czerwonak Biega
4 Kołdyka Janusz Kicin 11 km marsz opłacono
5 Soiński Tadeusz Kicin 11 km marsz opłacono
6 Smuszkiewicz Piotr Kicin 11 km marsz opłacono
7 Smuszkiewicz Honorata Kicin 11 km marsz opłacono
8 Depa Katarzyna Koziegłowy 11 km marsz opłacono
9 Wojciechowski Kajetan Kicin 11 km marsz PSS Junior opłacono
10 Dolska Małgorzata Kicin 11 km marsz Biegacze Juniora-Runners Team opłacono
11 Teska Agnieszka Koziegłowy 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
12 Janas Krzysztof Czerwonak 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
13 Wojtaszek Grzegorz Koziegłowy 11 km marsz opłacono
14 Zdybel Krzysztof Oborniki 11 km marsz opłacono
15 Zdybel Grazyna Oborniki 11 km marsz Ruukki opłacono
16 Śliwicki Maurycy Koziegłowy 11 km marsz PSS Junior opłacono
17 Kościelniak Szymon Czerwonak 11 km marsz Czerwonak Biega opłacono
18 MRUK KLAUDIA PROMNO 11 km marsz opłacono
19 Walewska Alicja Walewska Koziegłowy 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team
20 Byczyńska Agnieszka Koziegłowy 11 km marsz opłacono
21 KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA koziegłowy 11 km marsz opłacono
22 Gajowiecka Marlena Poznań 11 km marsz opłacono
23 paluszkiewicz agnieszka poznan 11 km marsz Biegacze Juniora opłacono
24 Stankiewicz Stankiewicz Potasze 11 km marsz opłacono
25 Paluszkiewicz Maciej kicin 11 km marsz opłacono
26 Chmielewska Katarzyna Poznań 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
27 Świtała Gabriela Góra 11 km marsz opłacono
28 Świtała Natalia Góra 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
29 Świtała Krzysztof Góra 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
30 Świtała Renata Góra 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
31 Flisikowska Jagoda Poznań 11 km marsz opłacono
32 Marciniak Eliza Koziegłowy 11 km marsz opłacono
33 Jęchorek Krystyna Czerwonak 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
34 Jęchorek Piotr Czerwonak 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
35 Janas Dariusz Czerwonak 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
36 Wojciechowski Paweł Kicin 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
37 Janas Maria Czerwonak 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
38 Zielińska Małgorzata Koziegłowy 11 km marsz opłacono
39 Makowska Ilona Koziegłowy 11 km marsz opłacono
40 Pawlik Anita Kicin 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
41 Kościelniak Maciej Czerwonak 11 km marsz Czerwonak Biega opłacono
42 Błaszak Robert Koziegłowy 11 km marsz Czerwonak Biega opłacono
43 Chudzińska Joanna Kicin 11 km marsz Biegacze Juniora opłacono
44 Pawlik Monika Kicin 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono
45 Kościelniak Dagmara Czerwonak 11 km marsz Czerwonak Biega opłacono
46 Leśniewicz Małgorzata Koziegłowy 11 km marsz opłacono
47 Głowacka Aleksandra Koziegłowy 11 km marsz opłacono
48 Mańczak Agnieszka Mańczak KICIN 11 km marsz Czerwonak Biega opłacono
49 Śliwicka Ewa Koziegłowy 11 km marsz Biegacze Juniora-Runners Team opłacono
50 Flisikowska - Wojciechowska Magdalena Kicin 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team opłacono


Wyświetleń: 838

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ