Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking - 4,6 km Morsik Weteran Gdynia opłacono on-line
2 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Kujawscy Runners opłacono on-line
3 Brodzińska Anna Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
4 Janka Maciej Pelplin Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
5 Machnikowski Adrian Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
6 Dobrenko Mieczysław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
7 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
8 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
9 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
10 Szmyt Dawid Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
11 Kucharczyk Sambor Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
12 Wojtaś Mateusz Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
13 Sowiński Patryk Tczew Bieg główny - 9,2 km Packman TEAM opłacono on-line
14 Giembicki Jan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
15 Sokalska Weronika Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
16 Wiśniewska Kinga Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
17 Korda Oliwia Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
18 Ścisłowski Daniel Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
19 Tubiak Kacper Elbląg Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
20 Bąk Kacper Elbląg Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
21 Van Ieperen Alex Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
22 Lewalski Kacper Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
23 Rudawski Dominik Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
24 Kalinowska Emilia Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
25 Radzikowska Patrycja Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
26 Stefanowicz Inez Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
27 Bielicki Wojciech Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Lacroix Electronics Team opłacono on-line
28 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
29 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
30 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg główny - 9,2 km EKK Elbląg opłacono on-line
31 Szarko Maciej Elbląg Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
32 Nowacki Tomasz Nowa Wieś Malborska Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
33 JEZIERSKI TOMASZ TCZEW Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
34 Jesionkowski Grzegorz malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
35 Sałek Wioleta Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
36 Stankiewicz Piotr Elbląg Bieg główny - 9,2 km #BKKSE opłacono on-line
37 Woron Aleksandra Malbork Bieg główny - 9,2 km Leier Polska opłacono on-line
38 Lisogórski Krzysztof Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
39 Dalidowicz Maja Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
40 Staszewski Cezary Barcice Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
41 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
42 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
43 Aniszewski Dariusz Morawy Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
44 Tabor Leszek Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
45 Engler Zuzanna Kokoszkowy Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
46 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
47 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Rakowiec / Kwidzyn opłacono on-line
48 Niemyjska Beata Starocin Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
49 TSEPURDEY WŁADEK Kwidzyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
50 URBAŃSKI JAKUB Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
51 WESOŁOWSKI MIŁOSZ Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
52 KATARZYNA TSEPURDEY Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
53 NINA TSEPURDEY Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
54 ZAKRZEWSKA AMELIA Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
55 FREJ MILENA KWIDZYN Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
56 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
57 DEMSKA HALINA SZTUM Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
58 Śliwka Wiesław Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
59 Derengowska Paulina Starogard Gdański Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km Filippides opłacono on-line
60 Łukomski Andrzej Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
61 Jagielska Agnieszka Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
62 Kozioł Michał Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
63 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg główny - 9,2 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
64 Przybylska Dominika Stobno Bieg główny - 9,2 km UKS BUK STOBNO opłacono on-line
65 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
66 Fierka Adam Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
67 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
68 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
69 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
70 Grabowski Jacek Sztum Nordic Walking - 4,6 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
71 Grabowska Bożena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
72 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd. opłacono on-line
73 Talarski Adrian Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
74 Szymański Sebastian Szprudowo Bieg główny - 9,2 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
75 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny - 9,2 km ECM El Hurt Elbląg opłacono on-line
76 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
77 Rogulski Mateusz Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
78 Brzozowska Renata Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
79 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides opłacono on-line
80 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny - 9,2 km SPRINT S.A. opłacono on-line
81 Urbański Daniel Stary Targ Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
82 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny - 9,2 km DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono on-line
83 Malinowska Grażyna Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
84 Jankowski Mateusz Nowy Staw Bieg główny - 9,2 km Godlewski Runners opłacono on-line
85 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
86 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
87 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
88 Sobolewski Antoni Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
89 Szczerbińska Maria Malbork Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono on-line
90 Knitter Monika Sztumska Wieś Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
91 Andrzejczak Rafał Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
92 Duda Seweryn Duda Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
93 Dmitrzak Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
94 Spręga Aurelia Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
95 skibiński dawid starogard gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
96 Podolski Mirosław Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
97 duda tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
98 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg główny - 9,2 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
99 Sadowski Andrzej Malbork Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
100 Karwowski Szymon Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line


Wyświetleń: 16184

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ