Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
2 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono on-line |
3 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
4 | Piotrowska Agata | Wielgłowy | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | opłacono on-line | |
5 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
6 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
7 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
8 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
9 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
10 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
11 | Mikuś Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
12 | Sobolewski Antoni | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
13 | JEZIERSKI TOMASZ | TCZEW | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
14 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Packman TEAM | opłacono on-line |
15 | Rygielska Antonia | Sztumskie Pole | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
16 | Knitter Monika | Sztumska Wieś | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
17 | Mazerska Maria | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
18 | Zdziennicki Paweł | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
19 | Tryba Zdzisław | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
20 | FILA ANTONI | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
21 | FILA PIOTR | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
22 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
23 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
24 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
25 | Zembrzuski Andrzej Zembrzuski | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
26 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
27 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | ZANTYR LKS | opłacono on-line |
28 | Kołpak Irena | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
29 | Olszewski Ryszard | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
30 | Jażwińska Czesława | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
31 | Stefańska Helena | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
32 | Miętkowska Franciszka | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
33 | Malinowski Tadeusz | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
34 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
35 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
36 | Piotrowska Elwira | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
37 | Kopij Maciej | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | KS VICTORIA SZTUM | opłacono on-line |
38 | Szczygielski Robert | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
39 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
40 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
41 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
42 | Kłopotowski Ryszard | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
43 | Bożykowski Jan | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr | opłacono on-line |
44 | Wnuk Jakub | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Wnuki TriaTrenują | opłacono on-line |
45 | Czarnecki Piotr | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
46 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
47 | Wawrzyńczak Błażej | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Sztumskie Smoki | opłacono on-line |
48 | Piróg Arkadiusz | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
49 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Sztum Biega | opłacono on-line |
50 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
51 | Szot Dawid | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
52 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
53 | Karwowski Szymon | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
54 | duda tomasz | sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
55 | Podolski Mirosław | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
56 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
57 | Duda Seweryn Duda | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
58 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
59 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
60 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
61 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
62 | Jagielska Agnieszka | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
63 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
64 | DEMSKA HALINA | SZTUM | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
65 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
66 | Tabor Leszek | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
67 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
68 | Sałek Wioleta | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
69 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
70 | Sokalska Weronika | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
71 | Wiśniewska Kinga | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
72 | Korda Oliwia | Sztum | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
73 | Ścisłowski Daniel | Sztum | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
74 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
75 | Dobrenko Mieczysław | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
76 | Brodzińska Anna | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
77 | Wojtaś Mateusz | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
78 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
79 | Kucharczyk Sambor | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
80 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
81 | Przybylska Dominika | Stobno | Polska | Bieg główny - 9,2 km | UKS BUK STOBNO | opłacono on-line |
82 | Urbański Daniel | Stary Targ | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
83 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
84 | Kitowski Jaś | starogard gdański | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | |
85 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
86 | skibiński dawid | starogard gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
87 | Spręga Aurelia | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
88 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
89 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
90 | Derengowska Paulina | Starogard Gdański | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | Filippides | opłacono on-line |
91 | Czerwiak Bartosz | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
92 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
93 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
94 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
95 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
96 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
97 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
98 | Trukawka Piotr | Rakowiec/Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Rakowiec / Kwidzyn | opłacono on-line |
99 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SPRINT S.A. | opłacono on-line |
100 | Wojtaś Jakub | Pinczyn | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
Wyświetleń: 23291