Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pomykała Mariusz Pomykała Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
2 Szczygielski Robert Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
3 Schodowski Przemysław Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
4 Knitter Monika Sztumska Wieś Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
5 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
6 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
7 Szczerbińska Maria Malbork Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono on-line
8 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
9 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
10 Maliszewska Małgorzata Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
11 Piróg Arkadiusz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
12 kotowski dariusz olszyny Bieg główny - 9,2 km
13 Staszewski Cezary Barcice Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
14 Nowacki Tomasz Nowa Wieś Malborska Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
15 Krakówka Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
16 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
17 Szarafinski Krzesimir Gdansk Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
18 Przysowa Ewelina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
19 Sepetowska Kinga Chwaszczyno Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km
20 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
21 Hillar Zbigniew Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
22 Zembrzuski Andrzej Zembrzuski Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
23 Szot Dawid Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
24 Petrykowski Grzegorz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
25 Szmyt Dawid Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
26 Suszek Krzysztof Gdańsk Bieg główny - 9,2 km
27 Tyburska Aniela Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
28 Lewandowska Marzena Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
29 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
30 Mikuś Marcin Tczew Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
31 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
32 Dmitrzak Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
33 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
34 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
35 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
36 Markowski Łukasz Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
37 Karwowski Szymon Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
38 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
39 Piotrowska Elwira Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
40 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg główny - 9,2 km
41 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
42 Trukawka Tadeusz Janowo12 Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
43 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
44 Duda Seweryn Duda Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
45 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
46 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
47 Brokos Stanisław Malbork Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
48 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
49 Machnikowski Adrian Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
50 Janka Maciej Pelplin Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
51 Brodzińska Ania Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum
52 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
53 Brodzińska Anna Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
54 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
55 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
56 Andrzejczak Rafał Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
57 Leszczyński Tomasz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
58 Aniszewski Dariusz Morawy Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
59 Jaros Piotr Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
60 Maślana Elżbieta Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
61 FILA ANTONI SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
62 Piotrowska Agata Wielgłowy Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km opłacono on-line
63 FILA PIOTR SZTUM Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
64 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
65 Czarnecki Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
66 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
67 Rudnicki Krystian Rudnicki Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
68 Ścisłowski Rafał Parpary Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
69 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
70 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
71 Sałek Wioleta Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
72 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
73 Najda Sławomir Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
74 Bianga Michał Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
75 Wąsik Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
76 Sadowska Aneta sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum
77 Jesionkowski Grzegorz malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
78 Jagielska Agnieszka Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
79 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
80 Zdziennicki Paweł Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
81 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
82 Rybczyński Andrzej Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
83 Urbański Daniel Stary Targ Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
84 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking - 4,6 km ELITE TEAM opłacono on-line
85 Stankiewicz Piotr Elbląg Bieg główny - 9,2 km #BKKSE opłacono on-line
86 Osiński Ryszard Malbork Bieg główny - 9,2 km Active Malbork/Biegowa Rodzinla opłacono on-line
87 Sanko Alex Minsk Bieg główny - 9,2 km Amatar
88 Sanko Sviatlana Minsk Bieg główny - 9,2 km Amatar
89 Oliński Wojciech Malbork Bieg główny - 9,2 km Arkadiusz Gardzielewski Running Team opłacono on-line
90 Berk Tomasz Malbork Bieg główny - 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
91 JEZIERSKI TOMASZ TCZEW Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
92 Sobolewski Antoni Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
93 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
94 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
95 Jagodda Adam Tczew Bieg główny - 9,2 km CMFT Tczew
96 Talarski Adrian Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
97 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
98 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
99 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
100 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono


Wyświetleń: 16191

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ