Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skrajda Szymon Pawlice Bieg główny - 9,2 km ZUT Milewski opłacono on-line
2 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Nordic Walking - 4,6 km ZUT Milewski opłacono on-line
3 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum ZANTYR LKS opłacono on-line
4 Wnuk Jakub Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Wnuki TriaTrenują opłacono on-line
5 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
6 Posim Dariusz Dubiel Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
7 Posim Bogumiła Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
8 Wąsik Małgorzata Malbork Bieg główny - 9,2 km Waniewski Coaching opłacono on-line
9 Przybylska Dominika Stobno Bieg główny - 9,2 km UKS BUK STOBNO opłacono on-line
10 Zielińska Magdalena Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
11 Daniel Kacper Karpiny Bieg główny - 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
12 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny - 9,2 km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
13 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg główny - 9,2 km TKE opłacono on-line
14 Legaszewski Roman Skórcz Bieg główny - 9,2 km Team MX Skórcz opłacono on-line
15 Ewertowska Julia Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km Sztumskie Smoki
16 Wawrzyńczak Błażej Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztumskie Smoki opłacono on-line
17 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztum Biega opłacono on-line
18 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SZKOŁA NR.8 opłacono on-line
19 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg główny - 9,2 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
20 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny - 9,2 km SPRINT S.A. opłacono on-line
21 Zych Dawid Elbląg Bieg główny - 9,2 km Spartanie Dzieciom
22 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
23 Markowska Anna Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 opłacono on-line
24 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd. opłacono on-line
25 Engler Zuzanna Kokoszkowy Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
26 Wojtaś Jakub Pinczyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
27 skibiński dawid starogard gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
28 Spręga Aurelia Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
29 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides opłacono on-line
30 Kitowski Jaś starogard gdański Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
31 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
32 Szymański Sebastian Szprudowo Bieg główny - 9,2 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
33 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Rakowiec / Kwidzyn opłacono on-line
34 Siółkowski Wiesław Elbląg Bieg główny - 9,2 km PSP Elbląg
35 Sowiński Patryk Tczew Bieg główny - 9,2 km Packman TEAM opłacono on-line
36 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny - 9,2 km OSP POGRODZIE
37 Suski Karol Malbork Bieg główny - 9,2 km NYBORG-MAWENT
38 Śliwka Wiesław Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
39 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
40 Brzozowska Renata Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
41 Rogulski Mateusz Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
42 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
43 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
44 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
45 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny - 9,2 km niezrzeszony opłacono on-line
46 Banasik- Zarańska Róża Sztum Nordic Walking - 4,6 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Niebiescy przy SORW Malbork
47 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg główny - 9,2 km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
48 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg główny - 9,2 km Morsy Malbork opłacono on-line
49 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking - 4,6 km Morsik Weteran Gdynia opłacono on-line
50 Rosiński Marek Brodnica Bieg główny - 9,2 km MORS BRODNICA opłacono on-line
51 Dalidowicz Maja Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
52 Stefanowicz Inez Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
53 Radzikowska Patrycja Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
54 Kalinowska Emilia Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
55 Rudawski Dominik Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
56 Lewalski Kacper Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
57 Van Ieperen Alex Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
58 Bąk Kacper Elbląg Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
59 Tubiak Kacper Elbląg Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
60 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking - 4,6 km Maratonka opłacono on-line
61 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg główny - 9,2 km Malbork Biega
62 Słojewski Arkadiusz Nowy Dwor Gdanski Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
63 Anaczkowski Mirosław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
64 Grabowski Jacek Sztum Nordic Walking - 4,6 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
65 Giembicki Jan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
66 Treć Leon Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
67 Lisogórski Krzysztof Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
68 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
69 Tyburski Igor Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
70 Piotrowski Lech Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
71 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
72 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
73 Cebula Bogdan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
74 Łukomski Andrzej Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
75 DEMSKA HALINA SZTUM Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
76 Rozenberg Sławomir Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
77 Olszewski Ryszard Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
78 duda tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
79 Bożykowski Jan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr opłacono on-line
80 Niemyjska Beata Starocin Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
81 Dobrenko Mieczysław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
82 Krawczykowska Barbara Czernin Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
83 Malinowska Grażyna Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
84 Rygielska Antonia Sztumskie Pole Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
85 Grabowska Bożena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
86 Podolski Mirosław Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
87 Wojtaś Mateusz Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
88 Kucharczyk Sambor Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
89 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
90 Tryba Zdzisław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
91 Kołpak Irena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
92 Pepliński Grzegorz Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum
93 Jażwińska Czesława Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
94 Stefańska Helena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
95 Miętkowska Franciszka Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
96 Malinowski Tadeusz Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
97 Mazerska Maria Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
98 Tabor Leszek Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
99 Kłopotowski Ryszard Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
100 Sadowski Andrzej Malbork Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line


Wyświetleń: 17642

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ