Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Dmitrzak Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
102 Spręga Aurelia Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
103 skibiński dawid starogard gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
104 Podolski Mirosław Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
105 duda tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
106 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg główny - 9,2 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
107 Sadowski Andrzej Malbork Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
108 Karwowski Szymon Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
109 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SZKOŁA NR.8 opłacono on-line
110 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
111 Rozenberg Sławomir Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
112 Szot Dawid Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
113 Hillar Zbigniew Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
114 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
115 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
116 Anaczkowski Mirosław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
117 Wąsik Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
118 Wąsik Małgorzata Malbork Bieg główny - 9,2 km Waniewski Coaching opłacono on-line
119 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztum Biega opłacono on-line
120 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
121 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
122 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg główny - 9,2 km TKE opłacono on-line
123 Pepliński Grzegorz Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum
124 Mikuś Marcin Tczew Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
125 Krakówka Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
126 Piróg Arkadiusz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
127 Rybczyński Andrzej Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
128 Wojtaś Jakub Pinczyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
129 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
130 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
131 Siółkowski Wiesław Elbląg Bieg główny - 9,2 km PSP Elbląg
132 Wawrzyńczak Błażej Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztumskie Smoki opłacono on-line
133 Markowski Łukasz Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
134 Jaros Piotr Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
135 Osiński Ryszard Malbork Bieg główny - 9,2 km Active Malbork/Biegowa Rodzinla opłacono on-line
136 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny - 9,2 km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
137 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking - 4,6 km Maratonka opłacono on-line
138 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
139 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
140 Lewandowska Marzena Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
141 Zych Dawid Elbląg Bieg główny - 9,2 km Spartanie Dzieciom
142 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
143 Czarnecki Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
144 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg główny - 9,2 km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
145 Sanko Alex Minsk Bieg główny - 9,2 km Amatar
146 Kitowski Jaś starogard gdański Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
147 Wnuk Jakub Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Wnuki TriaTrenują opłacono on-line
148 Sadowska Aneta sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum
149 Sanko Sviatlana Minsk Bieg główny - 9,2 km Amatar
150 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
151 Oliński Wojciech Malbork Bieg główny - 9,2 km Arkadiusz Gardzielewski Running Team opłacono on-line
152 kotowski dariusz olszyny Bieg główny - 9,2 km
153 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
154 Serocki Adam Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
155 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
156 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
157 Bożykowski Jan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr opłacono on-line
158 Krajnik Oskar Pelplin Bieg główny - 9,2 km GK Gryf Tczew opłacono on-line
159 Kłopotowski Ryszard Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
160 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
161 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
162 Trukawka Tadeusz Janowo12 Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
163 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
164 Zielińska Magdalena Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
165 JARZĘBSKI IRENEUSZ KWIDZYN Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
166 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega
167 Daniel Kacper Karpiny Bieg główny - 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
168 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
169 Tyburski Igor Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
170 Tyburska Aniela Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
171 Tul Paulina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
172 Maliszewska Małgorzata Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
173 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
174 Petrykowski Grzegorz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
175 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
176 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
177 Szczygielski Robert Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
178 Brokos Stanisław Malbork Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
179 Krawczykowska Barbara Czernin Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
180 Kopij Maciej Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum KS VICTORIA SZTUM opłacono on-line
181 Klin Anna Skórcz Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
182 Piotrowska Elwira Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
183 Piotrowski Lech Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
184 Szostek Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
185 Przysowa Ewelina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
186 Szarafinski Krzesimir Gdansk Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
187 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
188 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny - 9,2 km JAC KO opłacono on-line
189 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny - 9,2 km druzyna pierscienia opłacono on-line
190 Cebula Bogdan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
191 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
192 Markowska Anna Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 opłacono on-line
193 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
194 Godlewski Łukasz Malbork Bieg główny - 9,2 km Godlewski Runners opłacono on-line
195 Jagodda Adam Tczew Bieg główny - 9,2 km CMFT Tczew
196 Malinowski Tadeusz Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
197 Miętkowska Franciszka Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
198 Stefańska Helena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
199 Jażwińska Czesława Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
200 Olszewski Ryszard Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line


Wyświetleń: 16188

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ