Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Schodowski Przemysław Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
2 Anaczkowski Mirosław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
3 Andrzejczak Rafał Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
4 Aniszewski Dariusz Morawy Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
5 Bąk Kacper Elbląg Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
6 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg główny - 9,2 km
7 Banasik- Zarańska Róża Sztum Nordic Walking - 4,6 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Niebiescy przy SORW Malbork
8 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg główny - 9,2 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
9 Berk Tomasz Malbork Bieg główny - 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
10 Bianga Michał Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
11 Bielicki Wojciech Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Lacroix Electronics Team opłacono on-line
12 Bożykowski Jan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr opłacono on-line
13 Brodzińska Ania Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum
14 Brodzińska Anna Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
15 Brokos Stanisław Malbork Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
16 Brzozowska Renata Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
17 Cebula Bogdan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
18 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
19 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztum Biega opłacono on-line
20 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
21 Czarnecki Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
22 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
23 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking - 4,6 km Maratonka opłacono on-line
24 Dalidowicz Maja Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
25 Daniel Kacper Karpiny Bieg główny - 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
26 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
27 DEMSKA HALINA SZTUM Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
28 Derengowska Paulina Starogard Gdański Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km Filippides opłacono on-line
29 Dmitrzak Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
30 Dobrenko Mieczysław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
31 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
32 Duda Seweryn Duda Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
33 duda tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
34 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
35 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg główny - 9,2 km EKK Elbląg opłacono on-line
36 Engler Zuzanna Kokoszkowy Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
37 Ewertowska Julia Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km Sztumskie Smoki
38 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
39 Fierka Adam Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
40 FILA ANTONI SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
41 FILA PIOTR SZTUM Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
42 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
43 FREJ MILENA KWIDZYN Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
44 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg główny - 9,2 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
45 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
46 Giembicki Jan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
47 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
48 Godlewski Łukasz Malbork Bieg główny - 9,2 km Godlewski Runners opłacono on-line
49 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
50 Grabowska Bożena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
51 Grabowski Jacek Sztum Nordic Walking - 4,6 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
52 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd. opłacono on-line
53 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
54 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
55 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny - 9,2 km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
56 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
57 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
58 Hillar Zbigniew Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
59 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
60 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides opłacono on-line
61 Jagielska Agnieszka Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
62 Jagodda Adam Tczew Bieg główny - 9,2 km CMFT Tczew
63 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny - 9,2 km SPRINT S.A. opłacono on-line
64 Janka Maciej Pelplin Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
65 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
66 Jankowski Mateusz Nowy Staw Bieg główny - 9,2 km Godlewski Runners opłacono on-line
67 Jaros Piotr Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
68 JARZĘBSKI IRENEUSZ KWIDZYN Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
69 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
70 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SZKOŁA NR.8 opłacono on-line
71 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny - 9,2 km niezrzeszony opłacono on-line
72 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
73 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
74 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
75 Jażwińska Czesława Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
76 Jesionkowski Grzegorz malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
77 JEZIERSKI TOMASZ TCZEW Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
78 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
79 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
80 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
81 Kalinowska Emilia Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
82 Karwowski Szymon Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
83 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
84 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
85 KATARZYNA TSEPURDEY Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
86 Kitowski Jaś starogard gdański Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
87 Klin Anna Skórcz Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
88 Knitter Monika Sztumska Wieś Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
89 Kopij Maciej Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum KS VICTORIA SZTUM opłacono on-line
90 Korda Oliwia Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
91 kotowski dariusz olszyny Bieg główny - 9,2 km
92 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny - 9,2 km JAC KO opłacono on-line
93 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
94 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
95 Kozioł Michał Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
96 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
97 Kołpak Irena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
98 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum ZANTYR LKS opłacono on-line
99 Krajnik Oskar Pelplin Bieg główny - 9,2 km GK Gryf Tczew opłacono on-line
100 Krakówka Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line


Wyświetleń: 17153

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ