Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
102 | Lewalski Kacper | Elbląg | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | opłacono |
103 | Lewandowska Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
104 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
105 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
106 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
107 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
108 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
109 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
110 | Malinowski Tadeusz | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
111 | Maliszewska Małgorzata | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
112 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
113 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
114 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SP 8 | opłacono on-line |
115 | Markowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
116 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
117 | Mazerska Maria | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
118 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
119 | Miętkowska Franciszka | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
120 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
121 | Mikuś Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
122 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
123 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
124 | NINA TSEPURDEY | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | KKL,,RODŁO" KWIDZYN | opłacono |
125 | Nowacki Tomasz | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
126 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
127 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Arkadiusz Gardzielewski Running Team | opłacono on-line |
128 | Olszewski Ryszard | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
129 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Active Malbork/Biegowa Rodzinla | opłacono on-line |
130 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
131 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
132 | Piotrowska Agata | Wielgłowy | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | opłacono on-line | |
133 | Piotrowska Elwira | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
134 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
135 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
136 | Piróg Arkadiusz | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
137 | Podolski Mirosław | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
138 | Pomykała Mariusz Pomykała | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
139 | Posim Bogumiła | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Wataha | opłacono on-line |
140 | Posim Dariusz | Dubiel | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Wataha | opłacono on-line |
141 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | opłacono on-line |
142 | Przybylska Dominika | Stobno | Polska | Bieg główny - 9,2 km | UKS BUK STOBNO | opłacono on-line |
143 | Przysowa Ewelina | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | ||
144 | Radzikowska Patrycja | Elbląg | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | opłacono |
145 | Rogulski Mateusz | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
146 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
147 | Rosiński Marek | Brodnica | Polska | Bieg główny - 9,2 km | MORS BRODNICA | opłacono on-line |
148 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
149 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
150 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
151 | Rudawski Dominik | Elbląg | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | opłacono |
152 | Rudnicki Krystian Rudnicki | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
153 | Rybczyński Andrzej | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
154 | Rygielska Antonia | Sztumskie Pole | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
155 | Sadowski Andrzej | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
156 | Sałek Wioleta | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
157 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
158 | Ścisłowski Daniel | Sztum | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
159 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
160 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
161 | skibiński dawid | starogard gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
162 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ZUT Milewski | opłacono on-line |
163 | Śliwka Wiesław | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
164 | Sobolewski Antoni | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
165 | Sokalska Weronika | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
166 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
167 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Packman TEAM | opłacono on-line |
168 | Spręga Aurelia | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
169 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
170 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | #BKKSE | opłacono on-line |
171 | Staszewski Cezary | Barcice | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
172 | Stefanowicz Inez | Elbląg | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | opłacono |
173 | Stefańska Helena | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
174 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | druzyna pierscienia | opłacono on-line |
175 | Szarafinski Krzesimir | Gdansk | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
176 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
177 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
178 | Szczerbińska Maria | Malbork | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | opłacono on-line | |
179 | Szczygielski Robert | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
180 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
181 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
182 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
183 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
184 | Szot Dawid | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
185 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
186 | Tabor Leszek | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
187 | Talarski Adrian | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
188 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | ZUT Milewski | opłacono on-line |
189 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
190 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
191 | Trukawka Piotr | Rakowiec/Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Rakowiec / Kwidzyn | opłacono on-line |
192 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
193 | Tryba Zdzisław | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
194 | TSEPURDEY WŁADEK | Kwidzyn | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | KKL,,RODŁO" KWIDZYN | opłacono |
195 | Tubiak Kacper | Elbląg | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | opłacono |
196 | Tul Paulina | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
197 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
198 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
199 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Morsy Malbork | opłacono on-line |
200 | Urbański Daniel | Stary Targ | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 23272