Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Run 4 Fun | opłacono on-line |
2 | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ||||
3 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
4 | Hoffmann Natalia | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny - 9,2 km | AZS PG | |
5 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny - 9,2 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
6 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
7 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
8 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
9 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | JAC KO | opłacono on-line |
10 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
11 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
12 | Skibińska Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | |
13 | Skibiński Robert | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | |
14 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Pułk Wsparcia Elbląg | |
15 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ECM El Hurt Elbląg | opłacono on-line |
16 | Dyas Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | EKK Elbląg | opłacono on-line |
17 | Zarębski Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
18 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
19 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | opłacono on-line |
20 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
21 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
22 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
23 | Kozioł Michał | Gardeja | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
24 | TOMASZEK MARITA | GARDEJA | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
25 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny - 9,2 km | OSP POGRODZIE | |
26 | Andrzejczak Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
27 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SP 8 | opłacono on-line |
28 | DULSKI Tadeusz DULSKI | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
29 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
30 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
31 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
32 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
33 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
34 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | Bieg główny - 9,2 km | MiłoRUN | opłacono on-line |
35 | Gawrońska Barbara | Koprzywnica | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
36 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
37 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
38 | Talarski Adrian | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
39 | Tul Paulina | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
40 | Hermaszewska Renata Hermaszewska | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
41 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
42 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line |
43 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
44 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
45 | hillar Zbigniew | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
46 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
47 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
48 | Mrozowski Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
49 | Goc-Kozakiewicz Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
50 | Kozakiewicz Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
51 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
52 | Jędras Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
53 | Gąsior Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
54 | Samp Michał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ||
55 | Jaros Piotr | Lubieszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
56 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
57 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Arkadiusz Gardzielewski Running Team | opłacono on-line |
58 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
59 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
60 | Pomykała Mariusz Pomykała | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
61 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
62 | Wąsik Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
63 | Szymkowiak Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Godlewski Runners | opłacono on-line |
64 | Wąsik Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
65 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
66 | Rudnicki Krystian Rudnicki | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
67 | Bieszke Artur | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
68 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
69 | Jesionkowski Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
70 | Bianga Michał | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
71 | Suski Karol | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | NYBORG-MAWENT | opłacono on-line |
72 | JAKUBCZYK Dariusz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | NYBORG - MAWENT | opłacono on-line |
73 | Sowiński Patryk | Olsztyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | MKS Sambor Tczew | opłacono on-line |
74 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ZUT Milewski | opłacono on-line |
75 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
76 | Krajnik Oskar | Pelplin | Polska | Bieg główny - 9,2 km | GK Gryf Tczew | opłacono on-line |
77 | Styś Dariusz | Pelplin | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
78 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | U-LONG 2020 | opłacono on-line |
79 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SPRINT S.A. | opłacono on-line |
80 | Śledź Łukasz | Rybina | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
81 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
82 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
83 | Skibiński Dawid | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
84 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
85 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ||
86 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
87 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
88 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
89 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
90 | Urbański Daniel | Stary Targ | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
91 | Przybylska Dominika | Stobno | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Dąb Stobno | opłacono on-line |
92 | Sarnat Kamila | Szembruczek | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ||
93 | FILA PIOTR | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
94 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | CMFT Tczew | |
95 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
96 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
97 | Mikuś Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Ruliński Running Team | opłacono on-line |
98 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
99 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
100 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21248