Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS PG | |||||||||
1 | Hoffmann Natalia | Dzierzgoń | Bieg główny - 9,2 km | AZS PG | |||||
Arkadiusz Gardzielewski Running Team | |||||||||
2 | Oliński Wojciech | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | Arkadiusz Gardzielewski Running Team | opłacono on-line | ||||
BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
3 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line | ||||
Beztlenowi Malbork | |||||||||
4 | Bieszke Artur | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
5 | Chabowski Tomasz | Tczew | Bieg główny - 9,2 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
6 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Bieg główny - 9,2 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
CMFT Tczew | |||||||||
7 | Jagodda Adam | Tczew | Bieg główny - 9,2 km | CMFT Tczew | |||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
8 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Bieg główny - 9,2 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | ||||
DRUŻYNA PIERŚCIENIA | |||||||||
9 | Prochna Krzysztof | Frombork | Bieg główny - 9,2 km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
10 | Szarko Maciej | Elbląg | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
11 | Matlewska Marzena | Elblag | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
12 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
13 | Serocki Adam | Elblag | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
Dąb Stobno | |||||||||
14 | Przybylska Dominika | Stobno | Bieg główny - 9,2 km | Dąb Stobno | opłacono on-line | ||||
ECM El Hurt Elbląg | |||||||||
15 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Bieg główny - 9,2 km | ECM El Hurt Elbląg | opłacono on-line | ||||
EKK Elbląg | |||||||||
16 | Dyas Krzysztof | Elbląg | Bieg główny - 9,2 km | EKK Elbląg | opłacono on-line | ||||
ETT-Elbląg Triathlon Team | |||||||||
17 | Skibiński Robert | Elbląg | Bieg główny - 9,2 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | |||||
18 | Skibińska Anna | Elbląg | Bieg główny - 9,2 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | |||||
19 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Bieg główny - 9,2 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
GK Gryf Tczew | |||||||||
20 | Krajnik Oskar | Pelplin | Bieg główny - 9,2 km | GK Gryf Tczew | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
21 | TOMASZEK MARITA | GARDEJA | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
22 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
23 | Olińska Marzena | Gardeja | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
24 | Tul Paulina | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
25 | Kozioł Michał | Gardeja | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
26 | Sobieś Alina | Gardeja | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Godlewski Runners | |||||||||
27 | Szymkowiak Paweł | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | Godlewski Runners | opłacono on-line | ||||
JAC KO | |||||||||
28 | Kowalski Jacek | Elbląg | Bieg główny - 9,2 km | JAC KO | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
29 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
30 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
31 | Klin Anna | Skórcz | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
32 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
33 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
34 | Kozakiewicz Ireneusz | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
35 | Goc-Kozakiewicz Marta | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
36 | Mrozowski Adam | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
37 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
38 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
39 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
40 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
MKS Sambor Tczew | |||||||||
41 | Sowiński Patryk | Olsztyn | Bieg główny - 9,2 km | MKS Sambor Tczew | opłacono on-line | ||||
MiłoRUN | |||||||||
42 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Bieg główny - 9,2 km | MiłoRUN | opłacono on-line | ||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
43 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Bieg główny - 9,2 km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line | ||||
NYBORG - MAWENT | |||||||||
44 | JAKUBCZYK Dariusz | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | NYBORG - MAWENT | opłacono on-line | ||||
NYBORG-MAWENT | |||||||||
45 | Suski Karol | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | NYBORG-MAWENT | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
46 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Bieg główny - 9,2 km | OSP POGRODZIE | |||||
Pułk Wsparcia Elbląg | |||||||||
47 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Bieg główny - 9,2 km | Pułk Wsparcia Elbląg | |||||
Ruliński Running Team | |||||||||
48 | Mikuś Marcin | Tczew | Bieg główny - 9,2 km | Ruliński Running Team | opłacono on-line | ||||
Run 4 Fun | |||||||||
49 | Markowski Łukasz | Grudziądz | Bieg główny - 9,2 km | Run 4 Fun | opłacono on-line | ||||
SKL FILIPPIDES | |||||||||
50 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | ||||
51 | Skibiński Dawid | Starogard Gd. | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | ||||
52 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | ||||
SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |||||||||
53 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line | ||||
SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | |||||||||
54 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
SP 8 | |||||||||
55 | Markowska Anna | Grudziądz | Bieg główny - 9,2 km | SP 8 | opłacono on-line | ||||
SP 8 Grudziądz | |||||||||
56 | DULSKI Tadeusz DULSKI | Grudziądz | Bieg główny - 9,2 km | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line | ||||
SPRINT S.A. | |||||||||
57 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Bieg główny - 9,2 km | SPRINT S.A. | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
58 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Bieg główny - 9,2 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
TeamKaraś-Elbląg | |||||||||
59 | Zarębski Sławomir | Elbląg | Bieg główny - 9,2 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line | ||||
Traktor team gmina kwidzyn | |||||||||
60 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
61 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg główny - 9,2 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line | ||||
U-LONG 2020 | |||||||||
62 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Bieg główny - 9,2 km | U-LONG 2020 | opłacono on-line | ||||
UMKS Kwidzyn | |||||||||
63 | Gąsior Rafał | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
64 | Jędras Przemysław | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Waniewski Coaching | |||||||||
65 | Wąsik Małgorzata | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | Waniewski Coaching | opłacono on-line | ||||
ZUT Milewski | |||||||||
66 | Skrajda Szymon | Pawlice | Bieg główny - 9,2 km | ZUT Milewski | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
67 | Bianga Michał | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
68 | Styś Dariusz | Pelplin | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
69 | Samp Michał | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | ||||||
70 | Gawrońska Barbara | Koprzywnica | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
71 | Jesionkowski Grzegorz | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
72 | Sarnat Kamila | Szembruczek | Bieg główny - 9,2 km | ||||||
73 | Jaros Piotr | Lubieszewo | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
74 | Bieg główny - 9,2 km | ||||||||
75 | Rudnicki Krystian Rudnicki | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
76 | Znarowska Bożena | Elblag | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
77 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
78 | Grabkowski Andrzej | Iława | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
79 | Śledź Łukasz | Rybina | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
80 | Wąsik Grzegorz | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
81 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
82 | Łucka Anna | Grudziądz | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
83 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
84 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
85 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
86 | Pomykała Mariusz Pomykała | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
87 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
88 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
89 | hillar Zbigniew | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
90 | Urbański Daniel | Stary Targ | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
91 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Bieg główny - 9,2 km | ||||||
92 | Andrzejczak Rafał | Grudziądz | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
93 | Janka Maciej | Pelplin | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
94 | Hermaszewska Renata Hermaszewska | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
95 | Talarski Adrian | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
96 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
97 | FILA PIOTR | SZTUM | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
98 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
99 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
100 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |||||
niezrzeszony | |||||||||
101 | Jaskot Jerzy | Malbork | Bieg główny - 9,2 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21263