Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 JAKUBCZYK Dariusz Malbork Bieg główny - 9,2 km NYBORG - MAWENT opłacono on-line
2 Suski Karol Malbork Bieg główny - 9,2 km NYBORG-MAWENT opłacono on-line
3 Engler Zuzanna Kokoszkowy Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
4 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
5 Bianga Michał Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
6 Mazerska Maria Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
7 Kusztal Dagmara Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono
8 Sowiński Patryk Olsztyn Bieg główny - 9,2 km MKS Sambor Tczew opłacono on-line
9 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
10 Styś Monika Pelplin Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
11 Styś Dariusz Pelplin Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
12 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
13 Malinowska Monika Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
14 Ludwik Andrzej Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
15 Piotrowski Lech Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
16 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
17 Machnikowski Adrian Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
18 Gąsior Rafał Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
19 Muller Iga Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
20 Pudlis Natalia Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
21 Muller Wiktor Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
22 Perfikowska Hanna Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
23 Jędras Przemysław Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
24 Jesionkowski Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
25 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny - 9,2 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
26 SPRĘGA aurelia starogard gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
27 Niemyjska Beata Starocin Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
28 Bieszke Artur Malbork Bieg główny - 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
29 duda tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
30 Kopecki Marcin Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Olimpia Sztum opłacono on-line
31 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking - 4,6 km Maratonka opłacono on-line
32 Przybylska Dominika Stobno Bieg główny - 9,2 km Dąb Stobno opłacono on-line
33 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
34 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
35 Zdziennicki Paweł Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
36 Ruczyńska Ewa Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum Zantyr opłacono on-line
37 Tabor Leszek Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum Zantyr opłacono on-line
38 Jaros Piotr Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
39 Szarko Maciej Elbląg Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
40 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
41 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Kujawscy Runners opłacono on-line
42 Matlewska Marzena Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
43 Jagielska Agnieszka Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
44 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
45 Kitowski Jaś starogard gdański Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
46 Rudnicki Krystian Rudnicki Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
47 Serocki Adam Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
48 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
49 Rygielska Antonia Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
50 błaszczak dominik Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
51 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
52 Malinowska Grażyna Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
53 Cepurdej (Tsepurdey) Nina Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono on-line
54 Cepurdej (Tsepurdey) Władysław Kwidzyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km opłacono on-line
55 Cepurdej (Tsepurdey) Katarzyna Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono on-line
56 Skibiński Dawid Starogard Gd. Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
57 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg główny - 9,2 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
58 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
59 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
60 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
61 Rozenberg Sławomir Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
62 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
63 Lisogórski Krzysztof Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
64 Piróg Arkadiusz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum PISFAK opłacono on-line
65 Sałek Wioleta Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
66 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd. opłacono on-line
67 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
68 Mikuś Marcin Tczew Bieg główny - 9,2 km Ruliński Running Team opłacono on-line
69 Anaczkowski Mirosław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
70 TOMASZEK MARITA GARDEJA Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
71 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
72 Śledź Łukasz Rybina Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
73 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg główny - 9,2 km EKK Elbląg opłacono on-line
74 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny - 9,2 km DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono on-line
75 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny - 9,2 km ECM El Hurt Elbląg opłacono on-line
76 Jaźwińska Czesława Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
77 Stefańska Helena Czernin Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
78 Czarnecki Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
79 Wąsik Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
80 Szymkowiak Paweł Malbork Bieg główny - 9,2 km Godlewski Runners opłacono on-line
81 Wąsik Małgorzata Malbork Bieg główny - 9,2 km Waniewski Coaching opłacono on-line
82 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
83 Markowski Łukasz Grudziądz Bieg główny - 9,2 km Run 4 Fun opłacono on-line
84 kitowski krzysztof pruszcz gdański Bieg główny - 9,2 km U-LONG 2020 opłacono on-line
85 Łucki Mirosław Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
86 Grabowski Jacek Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
87 Grabowska Bożena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
88 Łucka Anna Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
89 Skorek arkadiusz Kończewice Bieg główny - 9,2 km MiłoRUN opłacono on-line
90 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
91 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
92 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg główny - 9,2 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
93 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
94 Trukawka Tadeusz Janowo12 Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
95 Mrozowski Adam Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
96 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
97 Pomykała Mariusz Pomykała Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
98 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
99 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
100 Krawczykowska Barbara Czernin Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line


Wyświetleń: 14149

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ