Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Run 4 Fun | opłacono on-line |
2 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
3 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
4 | Stefańska Helena | Czernin | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
5 | Posim Dariusz | Dubiel | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Wataha | opłacono on-line |
6 | Posim Bogumiła | Dubiel | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Wataha | opłacono on-line |
7 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
8 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
9 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
10 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
11 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny - 9,2 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
12 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
13 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
14 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
15 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | JAC KO | opłacono on-line |
16 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
17 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
18 | JASIULEWICZ SEBASTIAN | ELBLĄG | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | opłacono on-line | |
19 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
20 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ECM El Hurt Elbląg | opłacono on-line |
21 | Dyas Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | EKK Elbląg | opłacono on-line |
22 | Zarębski Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
23 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
24 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Maratonka | opłacono on-line |
25 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | opłacono on-line |
26 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
27 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
28 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
29 | Kozioł Michał | Gardeja | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
30 | TOMASZEK MARITA | GARDEJA | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
31 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | E 70 | opłacono on-line |
32 | Lewandowska Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
33 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
34 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
35 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
36 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | opłacono on-line | |
37 | Andrzejczak Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
38 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SP 8 | opłacono on-line |
39 | DULSKI Tadeusz DULSKI | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
40 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
41 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
42 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
43 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
44 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
45 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | Skl Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
46 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | Bieg główny - 9,2 km | MiłoRUN | opłacono on-line |
47 | Gawrońska Barbara | Koprzywnica | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
48 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
49 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
50 | Talarski Adrian | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
51 | Tul Paulina | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
52 | Hermaszewska Renata Hermaszewska | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
53 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
54 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line |
55 | Kasprzyk Dorota | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
56 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
57 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | ZUT Milewski | opłacono on-line |
58 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
59 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
60 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
61 | hillar Zbigniew | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
62 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
63 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
64 | Mrozowski Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
65 | FORYŚ KATARZYNA | KWIDZYN | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Wataha | opłacono on-line |
66 | Goc-Kozakiewicz Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
67 | Kozakiewicz Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
68 | Cepurdej (Tsepurdey) Katarzyna | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | opłacono on-line | |
69 | Cepurdej (Tsepurdey) Władysław | Kwidzyn | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | opłacono on-line | |
70 | Cepurdej (Tsepurdey) Nina | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | opłacono on-line | |
71 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
72 | Jędras Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
73 | Perfikowska Hanna | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
74 | Muller Wiktor | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
75 | Pudlis Natalia | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
76 | Muller Iga | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
77 | Gąsior Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
78 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
79 | Dolinski Stanislaw | Lubieszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
80 | Jaros Piotr | Lubieszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
81 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
82 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Arkadiusz Gardzielewski Running Team | opłacono on-line |
83 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
84 | Brokos Stanisław | Malbork | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | opłacono on-line | |
85 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
86 | Pomykała Mariusz Pomykała | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
87 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
88 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
89 | Wąsik Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
90 | Szymkowiak Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Godlewski Runners | opłacono on-line |
91 | Wąsik Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
92 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
93 | Rudnicki Krystian Rudnicki | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
94 | Bieszke Artur | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
95 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
96 | Jesionkowski Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
97 | Bianga Michał | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | opłacono on-line | |
98 | Suski Karol | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | NYBORG-MAWENT | opłacono on-line |
99 | JAKUBCZYK Dariusz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | NYBORG - MAWENT | opłacono on-line |
100 | Sowiński Patryk | Olsztyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | MKS Sambor Tczew | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21260