Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nyan Cat Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km Szkoła Kocenia PHP
2 Markowski Łukasz Grudziądz Bieg główny - 9,2 km Run 4 Fun opłacono on-line
3 test test test test test test test tes test test test test test test test te Bieg główny - 9,2 km
4 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
5 Krawczykowska Barbara Czernin Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
6 Stefańska Helena Czernin Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
7 Posim Dariusz Dubiel Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
8 Posim Bogumiła Dubiel Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
9 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
10 Hoffmann Natalia Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km AZS PG
11 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
12 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
13 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
14 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
15 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
16 Serocki Adam Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
17 Matlewska Marzena Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
18 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
19 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny - 9,2 km ECM El Hurt Elbląg opłacono on-line
20 Skibińska Anna Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team
21 Skibiński Robert Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team
22 Szarko Maciej Elbląg Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
23 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg główny - 9,2 km EKK Elbląg opłacono on-line
24 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
25 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny - 9,2 km JAC KO opłacono on-line
26 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg główny - 9,2 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
27 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG Bieg główny - 9,2 km Pułk Wsparcia Elbląg
28 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km opłacono on-line
29 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
30 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking - 4,6 km Maratonka opłacono on-line
31 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny - 9,2 km DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono on-line
32 Kozioł Michał Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
33 Sobieś Alina Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
34 Olińska Marzena Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
35 TOMASZEK MARITA GARDEJA Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
36 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
37 Lewandowska Marzena Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
38 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking - 4,6 km E 70 opłacono on-line
39 Maślana Elżbieta Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
40 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking - 4,6 km CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM
41 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking - 4,6 km ELITE TEAM opłacono on-line
42 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny - 9,2 km OSP POGRODZIE
43 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
44 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Kujawscy Runners opłacono on-line
45 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
46 Łucka Anna Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
47 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg główny - 9,2 km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
48 Łucki Mirosław Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
49 Markowska Anna Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 opłacono on-line
50 Andrzejczak Rafał Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
51 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
52 Trukawka Tadeusz Janowo12 Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
53 Engler Zuzanna Kokoszkowy Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
54 Skorek arkadiusz Kończewice Bieg główny - 9,2 km MiłoRUN opłacono on-line
55 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
56 Radomiński Kamil Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
57 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
58 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
59 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
60 Schodowski Przemysław Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
61 hillar Zbigniew Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
62 Olszewska Magdalena Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
63 Tul Paulina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
64 Samp Michał Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km
65 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
66 Jędras Przemysław Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
67 Perfikowska Hanna Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
68 Muller Wiktor Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
69 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
70 Pudlis Natalia Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
71 Muller Iga Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
72 Gąsior Rafał Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
73 Cepurdej (Tsepurdey) Katarzyna Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono on-line
74 Cepurdej (Tsepurdey) Władysław Kwidzyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km opłacono on-line
75 Cepurdej (Tsepurdey) Nina Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono on-line
76 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
77 Mrozowski Adam Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
78 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Nordic Walking - 4,6 km ZUT Milewski opłacono on-line
79 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
80 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
81 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
82 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
83 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
84 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
85 Szostek Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
86 Talarski Adrian Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
87 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
88 Jaros Piotr Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
89 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
90 Pomykała Mariusz Pomykała Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
91 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny - 9,2 km niezrzeszony opłacono on-line
92 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny - 9,2 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
93 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
94 Rudnicki Krystian Rudnicki Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
95 Jesionkowski Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
96 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
97 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
98 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
99 Bianga Michał Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
100 Oliński Wojciech Malbork Bieg główny - 9,2 km Arkadiusz Gardzielewski Running Team opłacono on-line


Wyświetleń: 14071

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ