Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
2 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
3 Schodowski Przemysław Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
4 hillar Zbigniew Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
5 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
6 Pomykała Mariusz Pomykała Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
7 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
8 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
9 Korda Oliwia Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono
10 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
11 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
12 Samp Michał Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km
13 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
14 Lewandowska Marzena Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
15 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
16 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
17 Rudnicki Krystian Rudnicki Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
18 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
19 Malinowska Grażyna Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
20 Jesionkowski Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
21 Jaros Piotr Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
22 Jagielska Agnieszka Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
23 Sarnat Kamila Szembruczek Bieg główny - 9,2 km
24 Styś Dariusz Pelplin Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
25 Styś Monika Pelplin Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
26 Sałek Wioleta Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
27 Dmitrzak Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
28 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
29 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
30 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
31 Maślana Elżbieta Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
32 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
33 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
34 Cepurdej (Tsepurdey) Katarzyna Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono on-line
35 Bianga Michał Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
36 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km
37 Cepurdej (Tsepurdey) Władysław Kwidzyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km opłacono on-line
38 Cepurdej (Tsepurdey) Nina Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono on-line
39 Machnikowski Adrian Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
40 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
41 Śledź Łukasz Rybina Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
42 Ścisłowski Rafał Parpary Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
43 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
44 Czarnecki Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
45 test test test test test test test tes test test test test test test test te Bieg główny - 9,2 km
46 Knitter Monika Sztumska Wieś Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
47 błaszczak dominik Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
48 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
49 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km opłacono on-line
50 Trukawka Tadeusz Janowo12 Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
51 Leszczyński Tomasz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
52 Brokos Stanisław Malbork Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
53 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
54 Urbański Daniel Stary Targ Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
55 Janka Maciej Pelplin Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
56 Zembrzuski Andrzej Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
57 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
58 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
59 Zdziennicki Paweł Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
60 Łucka Anna Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
61 Stefańska Helena Czernin Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
62 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
63 Tyburska Aniela Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
64 Łucki Mirosław Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
65 Andrzejczak Rafał Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
66 Kusztal Dagmara Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono
67 FILA PIOTR SZTUM Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
68 Wąsik Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
69 Talarski Adrian Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
70 Oliński Wojciech Malbork Bieg główny - 9,2 km Arkadiusz Gardzielewski Running Team opłacono on-line
71 Hoffmann Natalia Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km AZS PG
72 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny - 9,2 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
73 Bieszke Artur Malbork Bieg główny - 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
74 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
75 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
76 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking - 4,6 km CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM
77 Jagodda Adam Tczew Bieg główny - 9,2 km CMFT Tczew
78 Przybylska Dominika Stobno Bieg główny - 9,2 km Dąb Stobno opłacono on-line
79 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
80 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
81 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
82 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
83 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
84 Szarko Maciej Elbląg Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
85 Serocki Adam Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
86 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny - 9,2 km DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono on-line
87 Matlewska Marzena Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
88 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
89 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking - 4,6 km E 70 opłacono on-line
90 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny - 9,2 km ECM El Hurt Elbląg opłacono on-line
91 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg główny - 9,2 km EKK Elbląg opłacono on-line
92 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking - 4,6 km ELITE TEAM opłacono on-line
93 Skibińska Anna Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team
94 Skibiński Robert Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team
95 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
96 Krajnik Oskar Pelplin Bieg główny - 9,2 km GK Gryf Tczew opłacono on-line
97 Tul Paulina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
98 Kozioł Michał Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
99 Sobieś Alina Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
100 Olińska Marzena Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 14074

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ